To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Po co komu gęste włosy, czyli jestem inna :/

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Ano mam gęste włosy. Podobno to zaleta. A ja niezadowolona jestem bo nijak tego uczesać nie potrafię coby i ładnie było i wygodnie icon_confused.gif Znalezienie spinki w odpowiednim rozmiarze to nielada sztuka. Pomysłu już nie mam co z tym począć. Uprzedzam od razu rady typu fryzjer, bo to raczej nie pomaga. Krótkie nie wchodzą w grę, bo nie znoszę jak mi coś po twarzy lata. Lakiery i żele też odpadają, bo skorupy na głowie też nie zniosę. No qrcze doła jakiegoś podłapałam, bo już wszystko mnie denerwuje.
Z inności moich napiszę jeszcze, że po restauracjach i knajpach wszelakich chodzić nie lubię.
Godzinami się malować też nie lubię, a właściwie wcale nie lubię się malowac i mazidłami wszelkiej maści twarzy pokrywać.
A no i jeszcze myję się, znaczy mydłem się myję i wodą a nie zamazuję brudu wszelkimi smarowidłami i perfumami.
Qrcze chyba inna jestem icon_confused.gif
irminka2
Co do włosów to możesz sobie rekę podać z moją córką. Juz mam dość miauczenia przed lustrem - co ja mam z tym zrobić.
Ostatnio była u fryzjera , ma ładnie wycieniowane, ale że są niesforne, jak ich właścicielka, to dopiero potraktowane prostownicą, leżą tak jak ona chce
Wiesz , krótka fryzurka nie koniecznie oznacza,że coś lata po twarzy.Ja też mam gęste włosy, fryzurkę krótka i nic mi nie lata icon_smile.gif

irmina
Tuni
Irminko a mogłabyś jakimś zdjęciem poratować, może faktycznie fryzjer tu pomoże, bo ja już szału dostaję jak chcę wygladać jak człowiek.
Mika
Tunisek -moje włosy i gęste i ciążkie jak .. icon_rolleyes.gif fryzuratrzymasię jako tako góra 30 minut icon_rolleyes.gif
ALE znam fryzjerkę,MAM fryzjerkę której obcięcie zajmuje minut 5 a cieniowanie na 3465920 sposobów pół godziny icon_wink.gif dzięki czemu moje włosy przynajmniej wydają się lżejsze i nie robią kaput zaraz po wyjściu z domu icon_wink.gif

o zgrozo Olka też ma takie gęste włosy-ojjj będzie się wściekała jak mama icon_lol.gif
irminka2
Tuni, jak wrócę do domu, to spróbuję cosik wysłać.

Irmina
Arwena.
Właśnie chciałam napisać, że dobrym sposobem jest cieniowanie. Ja mam akurat cienkie włosy ale dużo - jak miałam długie to wszelkie spinki po prostu pękały. Teraz mam takie trochę za ramiona, wycieniowane i klamrą się ładnie spinają. Jeszcze nie pękła. icon_smile.gif
asia2108
Ja też jestem posiadaczką mocno gęstej czupryny, którą ostatnio ujarzmiłam bardzo krótką, perfekcyjnie wycieniowaną fryzurką. Wreszcie nie muszę suszyc włosów godzinami icon_wink.gif

Też mam czasem dość tej gęstwy i tego że te moje włosiska kręcą się każdy w swoją stronę. tak więc nie jesteś sama icon_wink.gif
tonia
Tuni jedyna rada, to krótko i mocno wycieniowane. Do niedawna mordowalam sie z gęstymi, ciężkimi włosami, a krótko obciąć sie bałam bo mam okrągłą twarz i nie chciałm wyglądać na jeszcze pulchniejszą.
Ostatnio odważyłam się, mam długość prawie na chłopaka,mocno wycieniowane i "potargane", wyglądam podobno dużo lepiej niż we wszystkich poprzednich fryzurach. A najważniejsze, że uczesanie się zajmuje mi o połwoę mniej czasu, a efekt dużo lepszy.
Tuni
Arwen ja też miałam dłuuugie, teraz kończą mi się w okolicach ramion, są wycieniowane i nadal mam problemy z dobraniem spinki icon_confused.gif

Tak się zastanawiam ale krótka fryzura nie wchodzi w grę, bo to już jednak trzeba jakoś ułożyć a o noszeniu czapki to już chyba wcale mowy nie ma a zima idzie drogie panie wink.gif

Miałam sobie ponarzekać o moich innościach a tu wątek fryzurowy się zrobił icon_rolleyes.gif
Jak tak dalej pójdzie to poproszę o przeniesienia na piekną mamę icon_cool.gif
aluc
Tunisiek, krótkie nie muszą latać po twarzy, może jakiś elegancki jeż a la Kinga DUnin? icon_biggrin.gif
ilona
Tunisiek Ty sie ciesz tym co masz a co ja MIALAM.Chetnie bym powrocila do czasow gestych i nieposlusznych wlosow jako i do czasow kiedy malowac sie nie musialam.Tunisiek ale Ci fajnie! icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Za pare lat jak nam czupryny jeszcze troche zrzedna usiadziemy i bedziemy wspominac-Ty jak to bylo fajnie miec dzungle na glowie a ja jak to bylo fajnie wogole jakies wlosy na glowie miec icon_wink.gif icon_lol.gif
Tuni
Święta racja Ilona, święta racja. I ja o tym dobrze wiem. Tylko jakoś mnie dzisiaj wszystko denerwuje icon_confused.gif
Spóźnioną depresję poporodową mam czy jak icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Arwena.
Tuni wycieniuj mocniej... boki mam znacznie krótsze niż tył (za ucho) ...albo gumkę zamiast spinki wink.gif
Majo (Majeczki)
Ja miałam taką fruzurkę do ramion Tylko, że fryzjerka właśnie tył wycienowała mi króciutko do tego stopnia, że kiedy spinałam w koczek, to góry nie musiałam upinać, po prostu puszczałam luźno. Przód był na tyle długi, że jak chciałam to nawet na gładko mogłam się ulizać wink.gif
Zrobienie fryzury zajmowało mi parę minut. A trzymała się zadziwiająco długo (bez lakieru icon_eek.gif )
Powiem ci, że jak fryzjerka mówiła mi co chce mi zrobić, to bałam się że wyskoczę z salonu jak pankówa, a wyszło całkiem elegancko icon_lol.gif
ilona
CYTAT(Tunisiek)
ÅšwiÄ™ta racja Ilona, Å›wiÄ™ta racja. I ja o tym dobrze wiem. Tylko jakoÅ› mnie dzisiaj wszystko denerwuje icon_confused.gif  
SpóźnionÄ… depresjÄ™ poporodowÄ… mam czy jak icon_confused.gif  :roll:

A wiesz moze moze...cos mi sie wydaje ,ze to ta Wilma tajfunowa jakas depresje po swiecie rozsiewa icon_rolleyes.gif
Kaszanka
Tuni, mnie widziałaś. Nic mi po twarzy nie lata icon_wink.gif Cieniowanie, brzytwa i układać nie muszę. Trochę żelu i po sprawie.
agak
Macie może jakieś fotki? Mam "wszystko na twarzy", jestem umówiona na czwartek do fryzjerki a nie mam pomysłu.
Jaki kupić rodzaj żelu żeby utrzymał toto?
Kaszanka
Pasta do włosów jest super. Za żelem nie przepadam to skleja włosy a dzięki paście mogę w każdej chwili włosy ułożyć na nowo.
agak
CYTAT(Kaszanna)
Pasta do włosów jest super. Za żelem nie przepadam to skleja włosy a dzięki paście mogę w każdej chwili włosy ułożyć na nowo.

Proszę o dokładniejsze namiary icon_smile.gif Producent, rodzaj i itp. I jak nakładać.
Kaszanka
Z L`oreala na pewno jest kilka rodzajów past. I każdy nakłada się inaczej. Można też kupić u fryzjera jeżeli prowadzi sprzedaż, ale uprzedzam że te pasty są dużo droższe.
Aktualnie mam pastę zakupioną u fryzjera, firmy nie pamiętam bo nie jest dostępna w sklepach. Nakładam ją ja żel ale w mnieszych ilościach. Super pachnie i nie ma efektu posklejanych włosów. Włosy mi oklapną to je rozwichrzę i fryzura jak nowa.
amania
Tuni, gęste to można wycieniować, no a poza tym gęste same w sobie ładne są. Nie powinnaś marudzić.
Jak Ci tak źle, to pomyśl sobie o tych co mają odwrotny problem. IMHO dużo gorszy. Choćby dlatego, że doklejanie droższe od cieniowania icon_wink.gif

amania_gdzieś_pośrodku icon_lol.gif
Tuni
Amamniu , wiem wiem.
Mi po prostu źle od kilku dni i nie wiem właściwie dlaczego.
Na coś musiałam sobie ponarzekać i padło na włosy.
Jako żem inna to pewności nie ma ale możliwe, że fryzjer zaradzi na moje frustracje icon_confused.gif
addera
Moja córka ma gęste włosy icon_confused.gif i dylematy fryzurowe codziennie icon_confused.gif

A ja mam aldente icon_mrgreen.gif
Tuni
CYTAT(Tunisiek)
Jako żem inna to pewności nie ma ale możliwe, że fryzjer zaradzi na moje frustracje icon_confused.gif

Spieszę donieść, że fryzjer nie tylko nie zaradził ale skutecznie frustrację pogłębił. Fachman..... wrrr.
addera
CYTAT(Tunisiek)
CYTAT(Tunisiek)
Jako żem inna to pewności nie ma ale możliwe, że fryzjer zaradzi na moje frustracje icon_confused.gif

Spieszę donieść, że fryzjer nie tylko nie zaradził ale skutecznie frustrację pogłębił. Fachman..... wrrr.


icon_eek.gif Tuni, czyli co ?
agak
Byłam u fryzjerki. Wygladam jek dewotka. Brakuje mi tylko mocnej trwałej. icon_evil.gif
Pociesza mnie tylko fakt, że jest zima i bedę chodzić w czapce icon_confused.gif
Kaszanka
Tuni, bo trzeba iśc do pani Grażynki na Zwycięstwa. Droga ale mistrzyni. Fryzurę Ci dobierze, kolorek też. Byłam u fryzjera ponad miesiąc temu a włosy mam nadal rewelacyjne.
Tuni
Add, nie jest dobrze. icon_confused.gif
Agak, ja też całą nadzieje pokładam w czapce. wink.gif icon_lol.gif
Kaszanna, jakbym wiedziała, że pani Grażynka taka dobra, to bym pewnie do niej poszła ale jak człowiek w zyciu raptem kilka razy u fryzjera był to i rozeznania nie ma. teraz już wiem gdzie z pewnością nie pójdę icon_mad.gif
aneea
CYTAT(Kaszanna)
Tuni, bo trzeba iśc do pani Grażynki na Zwycięstwa. Droga ale mistrzyni. Fryzurę Ci dobierze, kolorek też. Byłam u fryzjera ponad miesiąc temu a włosy mam nadal rewelacyjne.



Poproszę o więcej danych. To Ta Pani Grazynka, co na wizazu doradza? (chodzi mi o wizaz.pl)
Kaszanka
Właśnie ta pani Grażynka icon_smile.gif
ROZGWIAZDA
W takim razie poproszę o dokładne namiary na p. Grażynkę (może być na PW), ponieważ od dawna zbieram się do zmiany fryzury, ale narazie nie trafiłam na dobrego fryzjera, który poradziłby sobie z moją nader bujną czupryną icon_rolleyes.gif
I jeszcze jedno: ile ta przyjemność ma kosztować, bo mówicie że droga icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.