To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KWIETNIOWKI zimową porą 2004 :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Patison
Na poczatku
ogromniaste gratulki dla Ewci naszej!!!
jejku, jakze ja sie ucieszylam wiadomoscia ta icon_lol.gif icon_lol.gif
Ewa, dbaj o Was...i ucaluj Olivke cudniascie rosnaca icon_biggrin.gif

Dziewczyny, kolejna juz dziewiata czesc zaczac czas!!!!!

wpisujta sie, wpisujta icon_lol.gif

Ja sie poudzielam potem...mam do nadrobienia wieeeeeele icon_redface.gif wink.gif

Jaśko wielki icon_biggrin.gif - 29-03-2004

Misiek wspaniały icon_biggrin.gif - 11-04-2004

Kacperek śliczniutki icon_lol.gif - 15-04-2004

Olivka słodziutka icon_lol.gif - 16-04-2004

Wiktor zwycięzca icon_lol.gif -18-04-2004

Qba pyzaty icon_lol.gif -03-05-2004

Jula śmiechula wink.gif 05-05-2004

Bartłomiej Bartolini wink.gif -19-05-2004
Ewaaa
jestemy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Patison
i to cala trojka Ewcia icon_biggrin.gif przytul.gif
Mama Madzia
My tez witamy icon_lol.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif

Ewuniu jeszcze raz GRATULACJE od Nas dla Was icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Ewaaa
cicho sza na gg
mężol jeszcze nie wie
Mama Madzia
Ale będzie miał mega niespodziankę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ja nie mogę icon_lol.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif SUPER icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Meggi
Witam icon_biggrin.gif
Mam pytanko do Mamy Madzi , jaki jest rozmiar tego kombinezonu który kupiłaś dla Kacperka . Właśnie buszuję na allegro , a nie bardzo wiem ile mierzy moja córcia icon_redface.gif
Z góry dziękuję .
Pozdrawiam was kwietniówki .
Mama Madzia
Meggi ten komplecik jest w rozmiarze 86. Coć generalnie ja dla Kacperka kupuję ciuszki w rozmiarze 92-98. Widocznie ta firma ma zawyżona rozmiarówkę i to znacznie bo kurteczka jest jeszcze ciut na wyrost icon_wink.gif
NATI
No właśnie.
Ja wzięłam komplet z HM na 86 - no i jest ciut - duże ciut za duży .
Ale mam 28 dni na oddanie jakby co - a chciałam zblokować , bo u nas powoli brak jakichkolwiek kombinezonków.
No i dorwałam Reimę. Wzięłam tez 86 - też za duży . Jeszcze chyba wzme 80 - do porównania i bede miała ciążki orzech do zgryzienia.
Nie chcę by bez powodu Bartek chodził w za dużym , bo napewno na przyszły rok się nie przyda.
w tych kombinezonkach problem w tym , że ciężko podwinąć spodenki lub rąkawki (często - zależy jak uszyte).
A Wójcika 86 w Poznaniu już niet.
Jestem zmęczona już tym szukaniem ...... i Bartek przymierzaniem..
Idę spać , jutro przedszkole icon_lol.gif
madziarex
my tez yesteśmy wink.gif

[size=24]Ewa Mega gratulacje jak za dawnych , dobrych czasów wink.gif Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo , a dla Oliwki przesyłam big buziaczka icon_smile.gif Będzie miała niebawem kompana /kompankę do rozrabiania icon_biggrin.gif



Ja znów jestem samotna icon_sad.gif I tak dfo grudnia...Kazdy wieczór albo w pracy , albo sama w domu icon_cry.gif icon_cry.gif Ciężko mi icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


Ps. MM kombinezon rewelacyjny icon_biggrin.gif:D:icon_biggrin.gif

ps. jaka cena jak można wiedzieć icon_redface.gif icon_cool.gif
Mama Madzia
Madziu 150zeta myślę, ze nie jest jeszcze tak tragicznie, w porównaniu np. z cenami samych kurtek icon_lol.gif ważne ze mi sie podoba icon_wink.gif icon_redface.gif

Nati pokazuj swoje zakupy dla Bartiego icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif
madziarex
MM jak na komplet, to sensowna cena icon_smile.gif


Mam doła dziewczyny icon_sad.gif Big doła icon_sad.gif((( icon_cry.gif
madziarex
[size=18]DOBRANOC
madziarex
ps Patison Ty się ino odgrażasz ... icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif Gdzie Twoje pisanie icon_rolleyes.gif icon_question.gif icon_razz.gif wink.gif

Nprawdę ide spać icon_smile.gif O 6 pobdka icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
NATI
No i oczywiste
EWKAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawaj fotkę USG jak bedziesz miała możliwość !!
NATI
Wiodzę , że większość kupi 86 kombinezony.
Więc mam pytanko .

Jaki wzrost maja teraz chłopaczki (zmierzony na stojaco przy drzwiach) i jak oceniacie wielkość kombinezonu - tj o ile za duży - tak na oko (cm , ilosć podwinięć rękawka lub spodni)

Jutro podam własną odpowiedź icon_lol.gif


Pati
Coś mało piszesz ostatnio icon_rolleyes.gif
To do Ciebie nie podobne. icon_wink.gif
I nie odpisujesz na zapytania icon_rolleyes.gif
Co sie dzieje ???
Wszystko w porządku ???


Kurcze
Brakuje mi tego zlotu - co go nie zrobiliśmy icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Mama Madzia
Madziu co za doły icon_sad.gif preecz z nimi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif zlapię Cię na gadulcu popołudniu to może przydam się na co wink.gif

Nati nasz kombinezon nie jest tak baaaaaardzo za duży, tzn. kurteczka jest wieksza- rękawki tak na jedno podwinięcie ale spokojnie moze byc i bzz, długością sięga tak akuratnie za tyłeczek icon_lol.gif a spodenki-nogaweczki tak też na jedno ale maleńkie podwiniecie wink.gif nie wybieralam nic za bardzo na wyrost bo stwierdziłam, że to nie ma za bardzo sensu gdyż mały teraz by się zle w tym czuł no a na przyszły ro k to się zobaczy :win
a wzroscik mhm... musze go wymierzyć icon_lol.gif podam póżniej icon_lol.gif
Mama Madzia
No właśnie, Patisonku i Ptyśko co z Wami icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Patison
Hej! icon_smile.gif

Nienajlepsze nastroje mam od jakiegos czasu, ale nic to-radze sobie. Ma to zwioazek ze mna...co by niebylo, ze......z mezem wszystko oki-kocham go a on mnie icon_biggrin.gif, dziecko tez dobrze...ja sama ze soba nie umiem sobie poradzic, wlacze.....nie wazne.

Jak patrze na te Wasze kombinezony, to kurde sie zastanawiam, czy dobrze zrobilam kupujac taki jasny icon_confused.gif ....Rozmiar spodni mamy 92 a kurtki 86. Kupilam go juz dawno i dobrze...bo teraz faktycznie mniejsze wybor jest. Na poczatku miesiaca zaraz uderzam po buty zimowe dla Wipka.
Kombinezony Magdy macie bosssskie! moze ja dla przypomnienia nasz pokaze (kurcze dalam plamy z tym kolrkiem, ale kroj i cala reszta jest czadowa)



Co poza tym...hmmm...bylam chora, a zaraz potem Wi...ale on mial tylko gilochy maks...juz przechodzi.
dzis znowu opuszczamy zajecia w Berku, wole nie ciagnac go z katarem, coby inni rodzice pretensji nie mieli, wole przeczekac. Ale za to w poniedzialek idziemy tam na bal halloweenowy icon_biggrin.gif hihi...dalam sie namowic wink.gif

Sprobuje sklecic pare zdan powizytowo psychologowych w koncu icon_redface.gif

Pani psycholog wywarla na mnie bardzo pozytywne wrazenie i wyszlam z tej wizyty maks podbudowana icon_smile.gif (teraz mysle o psychologu dla mnie samej).
Opowiadala mi o wiezi matki z dzieckiem, jak to wyglada do pierwzego roku zycia, a jak po. Przytaczala mi wiele przykladow z wlasnych praktyk i swietnie mi narysowala pare podstawowych zachowan dziecka.
PO krotce: dziecko do roku czasu nie potrafi rozgraniczyc mama a ja. dziecko uwaza sie za jednosc z mama, nierozerwalna i nierozlaczna. Dopiero po roku widzi ze wcale tak nie jest i wtedy zauwaza te trzecia osobe-tate. Nawiazala mi do tego, bo opowiadalam jej o aktach zazdrosci malego wobec meza, w momentach gdy sie przytulamy czy tez poprostu trzymamy zareke. Odpycha nas od siebie,denerwuje sie. pani psycholog mowila, ze to normalne zachowanie, ta zazdrosc o mame-ktora przeciez jeszcze calkiem niedawno bylo jedneym cialem i duchem z dzieckiem (w mniemaniu malca) Duuuzo mowla jak temu zaradzic, co robic. jedna podstawowa sprawa jest to, ze absolutnie nie mozna poddac sie woli dziecka. Przytaczala mi tu przyklady spania z rodzicami, czy tez spania z mama a tato w osobnym pokoju icon_eek.gif Koniec koncow doprowadza to do tego, ze dziecko traci szacunek a ojciec traci autorytet u dziecka. Nie doposcic do tego! bo po trzecim roku zycia najczesciej dzieci "odrzucaja" towrzystwo mamy na rzecz taty-to tato teraz bedzie najwazniejszy (oczywiscie o ile jego autorytet nie zostal wczesniej podkopany) Namieszalam? byc moze, ale musiala bym tu cale epopeje napisac by bylo jasniej wink.gif
Pomijam nasze rozmowy o Wiktorze, o jego zachowaniu, o moich watpliwosciach i pytaniach-nie wazne to.
Najwazniejsza czescia rozmowy byla-agresja. Co robic, gdy dziecko bije, gryzie, szczypie, kopie..okazuje wszelkimi sposobami niezadowolenie, broi, rozrabia.
NIE ROBIMY NIC icon_lol.gif serio.
Ogolnie widomo, ze jak dziecko bawi sie ladnie, grzecznie to mama mysli sobie fajnie cos sobie porobie, zostawiajac najczecsiej dziecko samemu sobie. A jak broi, jest niedobre, to mowimy, krzyczymy, zajmujemy czym-jednem slowem ZWRACAMY uwage na dziecko. A dla dziecka najgorsza kara, najbardziej straszliwa rzecza jest IGNORANCJa-zwlaszcza ze strony matki! Dziecko zaczyna rozumowac, ze bardziej opalaca mu sie broic niz byc grzecznym, bo tylko zle rzeczy przyciagaja uwage mamy.
Drastyczny przyklad:
dom dziecka, na sali grupka malych dzieci bawi sie, jedno siedzi pod sciana i bije glowa w mou. Do ktorego podejdzie pani? ktore dziecko pani wezmie na rece i przytuli? odpowiedz znana. Po jakim czasie kolejne i kolejne dziecko zaczyna walic glowa, zaczyna zwracac na siebie uwage, by byc ZAUWAZONYM. Inny drastyczny przyklad? dziecko alkoholiczki. takie dziecko woli byc bite, ponizane pzrez matke, niz byc pozostawione samemu sobie, ignorowane (gdy matka pije, lezy pijana, nie ma czasu, nie zwraca uwagi).
Wiem, ze mieszam troche, ale cizko mi to opowiedziec pisemnie, bez zbednego rozpisywanie sie.
Konkluzja? ignoruj dziecko brojace, ignoryj gdy bije, gdy krzyczy, wali, zlosci sie!!! (oczywiscie w granicach rozsadku wink.gif bo jak moje dziecie zaczyna bic inne to ignorowac nie moge). Nie reaguj! najgorsza kara dla dziecka to ignorancja-pamietaj icon_exclaim.gif za to jak jest grzeczne, gdy bawi sie ladnie, gdy ladnie je, wyrzuca papierek do smieci, doslownie za kazda nawet najdrobniejsze dobra rzecz CHWAL-i chwal po 10 razy, powtarzaj, mow, glaskaj! Nie bedzie to trwalo tydzien, czy miesiac, potrwa to dobrym pare miesiecy zanim dziecko zrozumie - co mu sie bardziej oplaca. I zauwazysz zmiane! nie poddawaj sie i najwazniejsze KONSEKWENCJA!!! nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak dzieci sobie zapisuje w glowie pewne zachowania, koduja, rozumienia, to wsystko ksztaltuje psychike i pokaze sie w pozni9ejszym czasie...wyjdzie w przyszlosci. Wrelacjacj z iinymi ludzmi, z rowiesnikami.
mam nadzieje, ze w miare mnie zrozumialyscie icon_smile.gif
jakby co, to 100pytan do wink.gif odpowiem w miare mozliwosci wiedzowej wink.gif

A teraz do Nati.
Metoda Pawlowa....i Twoja metoda na bijacego Bartka...hmm...nie spodobalo sie to apni psycholog. To jest to, o czym Ci kowilam - uczysz go reagowac agresja na agresje. (poza tym metoda pawlowa sp[rawdzala sie w obozach sowieckich do resocjalizacji...przestarzala i na dluzsza mete nie dajaca pozytywnych efektow). Co z tego, ze bartek "zrozumial" i mniej bije?? co z tego, ze teraz wystarczy slowo "nie wolno". Nie tedy droga. sama mowilas, ze slowo "nie wolno" kojarzy mu sie z bolem, z czym zleym, bo szlo za tym uderzenie/klepniecie. Byc moze tego nie robi juz przy Tobie i nie zrobi. Ale badz pewna, ze nie zaprzestanie tego. Odejdziesz, odwrocisz sie a on zrobi swoje, po kryjomu. Nati...on tego nie pojal w ten sposob, nie zrozumial tego tak, nie uwewnetrznil sobie tego uczucia! on nie wie, On sie Ciebie boi i to strach powoduje ze nie uderzy jak powiesz ze nie wolno. Zastanow sie nad tym. Od razu mowilam, ze jjest to zle. On nie bedzie Cie szanowal, on czuje strach i lek....bo wie ze "nie wolno" to bol. On usi sobie to uwewnetrznic najpierw. A dzieci nawet do 6 roku zycie nie rozumieja powiazania przyczyny i skotku. Nie zrozumie dziecko "nie dotykaj tego, bo jhak dotkniesz to sie poparzysz". Przyczyna i skotek-co to jest? nie wie tego nawet 6-o latek czasami. Musi sprobowac by sam sie mogl przekonac.
Pewnie znowu namacilam bardzo, ale glowne rzeczy chyba jasno nakreslilam?
Przepraszam tez za bledy czy literowki, ale pisze szybko, by weny nie stracic i nie chce mi sie jeszcze raz sprawdzac icon_redface.gif



I do MamyMadzi.
Po pierwsze-dziekuje bardzo za materialy!!! kochana jestes, nie wiem jak Ci sie odwdziecze - pieniedzy nie chcesz... icon_sad.gif
Po drugie-nie bede sie tlumaczyc ani wyjasniac ci i dlaczego. Powiem tylko _przepraszam_ za nieudane spotkanie.
mam nadzieje, ze to Was nie zrazi i mimo wszystko jeszcze raz odwiedzicie Wrocek i ze sie spotkac zechcecie. Tylko plizzzzz, ja musze wiedziec conajmniej pare dni wczesniej by zorganizoac sie......
Zapraszam, serdecznie!!!!! icon_smile.gif
Patison
A ja za MamoMadziowym przykladem tez pokaze pare fot z wczorajszego pobytu na placu zbaw z kolezanka Oliwka, co to juz gada jak stara i WSZYSTKO powtarza icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif






NATI
Pati
Narazie pojął.
Jak mówię nie wolno to usmiecha się pod nosem , kręci głową i mówi nienienie icon_lol.gif
Teraz mnie natretnie całuje z otwartą buzią. icon_eek.gif

A to co powiedziała psycholog - NIE REAGOWAĆ - to stara prawda.
Ja o tym bardzo dobrze wiem.
Ale jeszcze musiałabum iśc do pdychologa i popytać jak tłumaczyć to co chwila męzowi icon_confused.gif
Bo to jest tak :
Bartek broi , ja udaję , że nie patrzę, czasem wychodzę z pokoju. W większosci jest ok, odwaracam uwagę dając inną rzecz do zabawy (ostatnio wielkimi samochodzikami chce jeździć po meblach , stołach , lustrze itp. - chodzikiem tez próbuje icon_confused.gif ).
Jak jestem sama to trwa to chwilkę.
Jak mąż ... hmmmmm.....
To maż do mnie
" mogłabyś mu zwrócić uwagę, zabiorę tę zabawke do piwnicy , bo wszystko niszczy , a ty mu jeszcze pozwalasz .... ":roll: - (chodzik aktualnie jest już w piwnicy).
Metodę nie reagowania niby zna z programów o niani , widział efekty , wie o co chodzi , ale jakoś cięzko mu chyba uwierzyć , a o konsekwencji mogę zapomnieć icon_rolleyes.gif

Staram się być konsekwentna i na uwagi męża też nie reaguję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Narazie zauważyłam , ze jak daję Bartkowi dużo zajęć poza domowych to jest lepiej.
Tylko mama padnięta.

Poza tym Bartek dorasta icon_wink.gif
Bawił się z dziećmi dziś w kółku za rączki "kółko graniaste"
Robił BAM na podłogę.
Dziś był Bardzo grzeczny icon_lol.gif



NATI
NATI



KLIKNIJ NA MNIE icon_smile.gif))
Ptysiak
to my tez wam pomachamy icon_smile.gif wlaczcie glosniki

Patison
Nati, to ja sie bardzo ciesze ze tak uwazasz i robisz. jeszcze tylko meza wychowaj wink.gif icon_lol.gif
Nie no konsekwencja dzialania to podstawowa podstawa!!! icon_smile.gif

A ja nie widze Waszych filmikow icon_confused.gif
jakis blad mi sie robi, musze meza zmolestowac coby zobaczyl czemu why sie tak robi? icon_confused.gif

Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Mama Madzia
Pati super relacja icon_lol.gif
Wiem, o tym chwaleniu za najmniejsze dobro i o ignorowaniu złego no ale gorzej jest tym w praktyce. Ja zazwyczaj na złe zachowanie kACPRA REAGUJE mówieniem "nie wolno", no czasem tez zdarza mi sie to powiedziec krzycząc icon_redface.gif icon_redface.gif gdy mam juz dość czyli w praktyce to wychodzi gorzej anizeli w teorii.

Patrycjo tak jak juz pisałam wcześnie j ja się nie gniewam i nie gniewałam wink.gif przytul.gif
A twój zły nastrój postaramy się wykurzyć icon_lol.gif a narazie przytulam Cię mocno i ciumciaj gorąco przytul.gif przytul.gif przytul.gif glowa do góry icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Kacper dzis był u fryzjera icon_lol.gif icon_biggrin.gif po raz pierwszy miał ścinane włoski icon_lol.gif potem może dam fotkę wink.gif

My jutro wybywamy na weekend długi do Dęblina icon_lol.gif Pzdrawiam Was goraco , do usłyszonka we wtorek icon_razz.gif
Mama Madzia
oto Kacper po fryzjerze:-)))
.
.
madziarex
CYTAT(Patison)
Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie  :P  :P  :P


Ty lepiej napisz do mnie coś , a nie tu o romansach 31.gif 06.gif 08.gif Tak na powaznie , to chyba wiem o co chodziło 11.gif
Polecam się na przyszłość.

Mama Madzia FOTKI DAWAJ TU szybciorkiem !!! Nie trzymaj nas do wtorku , bo zwłaszcza ja uschnę z tego czekania 08.gif

Nie wiem kto pytał o wzrost maluchów-Nati? DObrze kojarzę? Jutro postaram się zmierzyć Qbulka.

Patison co do kombinezonu , to nie marudź , że zły kolor .To jest mój ulubiony i gdybym taki kombinezon zobaczyła w wójciku , to miałabym nielada problem z wyborem.Poza tym Wipi będzie w nim wyglądał bosko 06.gif
P.s. Fotki z placu "boju" siupeeer !

Ptysia i Nati filmiki superaśne icon_smile.gif zebym tyak umiała to zrobić , to puściłabym Wam dwa z Qbą ( jak tańczy i jak się kąpie ) .Niestety ni pierona nie wiem jak tego dokonać 13.gif

Ciężarówka jak samopoczucie icon_question.gif 02.gif Cmok dla Oli i cmok dla fasolki.

Dawidku a Ciebie to wcięło czy cuś 21.gif 41.gif Czemu nie piszesz? Jak zakończyła się ta niemiła sprawa? Co u Julinki ? Jakieś fotki plisss .


Ja jak pozmniejszam swoje zdjęcia , to wkleję cosik.Będe dzis nadrabiała zaległości i dam Wam w kość 08.gif
Mam czekać na M az wróci z pracy , a że będzie o 24 , to mam "troszku" czasu...
Wiecie płakać mi się chce przez tę pracę.Bogu dziękuję , że mamy ją oboje , ale poprostu nie wyrabiam chwilami 32.gif 41.gif Nie mam zycia rodzinnego w ogóle. Michała widuję przez jakieś 35 min dziennie - dacie wiarę? Nasze małżeńskie pozycie ograniczone zostało do maili 41.gif 41.gif 32.gif Nie mam jak pojechac z nim na zakupy , nie mam jak wyjść z M i Q na spacer , nie mam jak i z kim pogadac wieczorem.hMam wrażenie , jakbym została sama na zawsze 41.gif Wyję sobie po cichu co wieczór , bo tak mi źle...

ehhhh już nie marudzę.... 32.gif
madziarex
MMadzia pisałyśmy razem icon_biggrin.gif WOW jaki przystojniak icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_lol.gif Loczusie zniknęły , ale za to pojawił się prawdziy , dorosły facecik icon_wink.gif Superaśny icon_razz.gif icon_razz.gif
madziarex
Dzień dybry wink.gif

Zwiałam z pracy hehehehehehe icon_cool.gif Weekend przede mną icon_exclaim.gif icon_razz.gif wink.gif
Ewaaa
ale Kacper pzrystojniak, te oczy .............
jakie fajne fimiki
ja tez taki chce wstawić !!!!!

a olivka dziś w majteczkach śmiga
Ewaaa
mam filmik icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
oli mówi coś ,a na koniec buziak , taki olivkowy wink.gif
anonimowy
Cześć kobietki!!! icon_biggrin.gif
[size=18]
Ogromniaste gratulko dla pierwszej kwietniowej mamuśki!!!
Mówiłas już mężowi? Jak sie czujesz? Spisz więcej? Jakieś mdłości? ... Bardzo się cieszę i przytulam mocno!!! icon_razz.gif
A Oliwcia jak zwykle cudna... i te minki! icon_biggrin.gif

Madzierka. Sprawa na razie przycichła, nie wiadomo jak sie skończy. W międzyczasie robiłyśmy dla tego klienta jeszcze jedno zlecenie, bo za pieniadze jakie proponuje żadne inne biuro mu tego nie przyjęło. Ale na tym koniec z naszej strony... no bo jeść też za coś trzeba icon_confused.gif icon_wink.gif No nic... poczekamy, zobaczymy.

Mamo Madziu kombizon fajowski- odblaski i fajne kolory. A Kacpercio- jaki duży chłopczyk sie zrobił icon_biggrin.gif Bardzo mu dobrze w nowej fryzurze!

Nati, Ptysia i Oliwcia. Mam to samo co Patison- nie mogę otworzyc filmow, bo mi błąd wyskakuje. No nic, musze się zadowolic fotkami icon_biggrin.gif

Pati. Wszystko co pisałaś na temat wizyty u psychologa to szczera prawda. Nie zwracanie uwagi ( w ramach przyzwoitości icon_cool.gif ), chwalenie, no i oczywiście konsekwencja. Ja już dawno zauważyłam, że jak na Julę nie zwracam uwagi, to natychmiast staje się niegrzeczna. icon_confused.gif A wystarczy sie nią zainteresować i już aniołeczek sie robi icon_biggrin.gif

Dziś jedziemy do teściów na Wszystkich Świętych, a po dwóch dniach tam spędzonych do moich rodziców ( już się boję co się bedzie działo na drodze icon_rolleyes.gif ). U teściów to będziemy już ostatni raz w tym mieszkaniu, ponieważ 4 listopada przeprowadzają się do naszego byłego - tzn jeszcze terazniejszego mieszkania. Dziś teść przyjechał z większą połową swojego dobytku, icon_lol.gif ale na szczęscie jest garaz w którym mógł to składać. No a za parę dni będziemy sobie mieszkać wspólnie na 50 m2, bo nasza wspaniała ekipa, która już dawno miała się wziść za remont domu polała sprawę i wyjechała za granicę na lepiej płatne zlecenie icon_twisted.gif informując o tym na dwa dni przed umówionym remontem. Tak więc teraz odbywa się akcja poszukiwań nowej ekipy na tzw. "zawał serca", bo nikogo nie ma wolnego. Jeszcze dzis przed naszym wyjazdem ma przyjść facet na wecenę. icon_confused.gif

No i tak to się włansie u nas dzieje... Julinka troche kataru ma, ale nie choruje. Spi dobrze, je dobrze, duzo gada icon_lol.gif Moze to kiedyś spiszę. icon_lol.gif
Wczoraj byłyśmy w ogródku i odkręciła wodę na zewnątrz do podlewania roślinek. I stała taka sierotka, a ta woda się tak świetnie na nią lała, a ona patrzyła zdziwiona icon_eek.gif ... cio to? icon_lol.gif no mówię Wam oszołom. W piasku grzebie, na zjeżdzalnie sama sie spindra, potem z okrzykiem na ustach " ziuuuu" zjezdza na tyłku lub na brzuchu. No i " citać" cały czas " citać"- no jakiś nałóg chyba. icon_confused.gif icon_lol.gif Wertuje książki, nazywa obrazki, naśladuję zwierzątka...

A apropo's ciązy icon_eek.gif , to sobie tak założyłam kiedyś, że chcę mieć wiosennego dzidziusia, bo tak fajnie od razu wyjść na spacerek, nie trzeba się ubierać w megaciuchy i jeszcze całe lato przed nami. Wychodzi mi z tego, że powinniśmy na wakacje się starać. Ale wziąwszy pod uwagę fakt, że chwile nam zeszło z "robieniem" Julinki, to pasowałoby zacząc już teraz icon_eek.gif ..... eeeeeeee chyba nieeeee icon_cool.gif icon_lol.gif
anonimowy
To pisłam ja Dawid icon_twisted.gif wink.gif
NATI
Mdziarko
Ja mam kamerkę internetową Logitech.
Wziąłam ją za punkty w PLUSIE icon_lol.gif
Nie umiem jej jeszcze wykorzystać tak , aby rozmawiać i ktoś mnie widział i vice versa, ale fotke zrobię i krótki filmi nagram.
A potem tak jak w "żabie" wrzucasz na stronkę
https://www.zippyvideos.com/
i wklejasz linki URL.
WSJO icon_lol.gif

ALE MÓJ OBRAZ TAKI ZAŚNIEŻONY I NIE MOGĘ ZA ŁADNIE WYREGULOWAĆ . icon_confused.gif

Ptysia, Ewka - jakie macie kamerki, że taki ładny obraz tj ostrość ??
Pewno lepsze, bo w końcu moja prawie za darmo, a takie zawsze ciut gorsze icon_rolleyes.gif

Batka zmierzę po południu, bo poszedł na spacerek.
www.wojcik.com.pl
Acha Madziarko
W Wójciku w tym roku są też błękitne wink.gif

Ale wogóle wszystko jest szybko wykupowane ze sklepów icon_confused.gif

W Cubusiu posucha , choc może bym wzięła czarne spodnie i pomarzańczową kurtkę - ale nie ma rozmiarów icon_confused.gif
No ale mam 28 dni do oddania tego z HM wink.gif

JADĘ SPRAWDZIĆ gemo , a jutro KAPPAHLA. wink.gif

Mam dwa całościowe REIMY 80 i 86 i nie wiem który zostawić .

Ile teraz dziecię może urosnąć przez 4 miesiące ???
2,3,4,5,6 cm ?????
madziarex
Gościu miły fajnie , że się odezwałeś wink.gif icon_razz.gif
Współczuję nerwów z szukaniem ekipy- ja bym tamtych poprzednich udusiła własnoręcznie.CO za dziadostwo !!!

Cieszę się , że Julinka jest zdrowa - oby tak dalej icon_smile.gif

Wymierzyłam Qbę- ma 85 cm icon_smile.gif

Kto ma Skype-a? Wczoraj próbowaqłam gadać z Ptysią , ale ja Jej nie słyszałam icon_sad.gif A ona mnie tak - cwanaira 08.gif
Dzisiaj spróbujemy raz jeszcze.Może się uda.
Jakby ktoś inny miał ten program to jestem mama.qby icon_razz.gif
Ptysiak
jejuuuuuuuuuuuuuu, jaka Olivcia jest slodka icon_smile.gif matko boska

jak fajowo ja zobaczyc na zywo

kilka razy juz to ogladalam icon_smile.gif
madziarex
Aha - ewcia - Oliwka jest niesamowita :0 Co ona sobie tam gadała? Świetny filmik- więcej prosimy !!!!
Ewaaa
postaramy się więcej
mamy skype-ewatomek, dzwoń ciotka
anonimowy
Ja tez mam skypa, ale nie rozmawiam na razie, bo z Młoda się nie da, a jak pójdzie spać, to tez nie bo komp przy łożeczku stoi a nie mam słuchawek. Ale już niedługo wszystko się zmieni.... icon_twisted.gif icon_lol.gif
Patison
ja tez nie widze filmikow...zadnych icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif why oł why icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Skajpowalam dzis z Ptyska i Madziarka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ewcia do Ciebie tez musze uderzyc, ale jak sluchawki porzadne kupie, bo te moje to fiksuja i wiecej sie wkurzam niz to warte icon_confused.gif

Dawidek icon_biggrin.gif fajnie ze jestes icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
faktycznie masz mlyn w pracy i w domu...jejku...oby sie wszystko dobrze ulozylo icon_smile.gif

Madziarko przytul.gif przytul.gif dobra kobieto Ty....no szkoda mi Cie...ale nie wiem co poradzic...koopiasta sytuacja, a bez pracy tez zle....bleeee icon_confused.gif nie wiem icon_sad.gif

Wszystkie wybywacie gdzies na łykend? do mnie rodzice przybywaja i sie ciesze bardzo icon_smile.gif
Na Wszystkich Swietych we Wro bedziemy, bo moj P pracujacy icon_confused.gif ale na przyszly weekend wybieramy sie do mojej babuszki w gorki icon_biggrin.gif
Mama Madzia
Całuję Was wszystkie i Wasze dzieciaczki kochane przytul.gif przytul.gif przytul.gif wyjeżdzamy icon_lol.gif kierunek DĘBLIN icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
CYTAT(Patison)
 ale na przyszly weekend wybieramy sie do mojej babuszki w gorki icon_biggrin.gif


... a w jakie górki? może o Kraków zaczepicie?
Patison
Anetka...niestety...nasze, sasiednie gorki, tzn.....Swieradow Zdr icon_smile.gif - Karkonosze.

MamoMadziu, szerrrrrrokiej drogi!!!!! papa, do poczytania icon_smile.gif wypocznijcie icon_biggrin.gif
NATI
Jak mówią kaczuszki 10.gif
Patison
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

przestancie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
ja nie widze filmikow icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Ewaaa
dziewczyny musze wam chociaż się wyżalić, bo zwariuję
od niedzieli boli mnie prawa pierś, po jednej stronie, i ból promieniuje pod pachę, dostaje fioła , macałam ją macałam, jakby cóś wymacałam, ale to może moja wyobraźnia już wymyśla sobie jakieś guzki, teraz już jej nie dotykam , bo aż mi gorąco się robi ,pomacałm teraz jest jakby cóś, może przeziębiłam węzły chłoonne, normalnie szok, aż słabo mi się robi
a u nas tyle świąt i wolnych dni, wizyta u gina 11-tego, a to tyle dni jeszcze, może do innego lekarza iść?? ogólnego czy co?
madziarex
Ewcia idź do kogoś innego , bo przy zapaleniu węzłów chłonnych za wesoło nie jest .Biora pod uwagę fakt , że nie jestes teraz "sama" , tym bardziej powinnac iśc szybciorem i skontrolowac sprawę.Możesz dostać bardzo wysokiej goraczki przy zap. w.ch.
Myślę , że powinnac szukac lekarza przed 11.11.

Pozdrawiam i życze zdrówka.


A u nas zaczęła się choroba icon_sad.gif Póki co katar i niezbyt wielki kaszel , ale jest icon_cry.gif Uwielbiam to icon_evil.gif icon_sad.gif
Patison
Ewcia, to moze nie byc nic wielkiego, ale cos jest...a jak to wezly chlonne, to faktycznie nie lekcewaz i do innego lec w te pedy....dla wlasnego spokoju i wlasnego zdrowia...psychicznego i fizycznego tez.
Poza tym teraz jest dzidzia i musisz szczegolnie dbac o siebie icon_smile.gif
Sciskam goraco przytul.gif przytul.gif

Madziara i Was sciskam...szcegolnie Qbe przeziebionego przytul.gif przytul.gif Goopie choroby goopie!!!!! u nas koniec i oby juz dluuuugo cisza byla icon_smile.gif
Mam juz polowe sumki na lozko "dorosle" dla Wi icon_lol.gif zbieram dalej icon_lol.gif do kona roku MUSI byc! icon_smile.gif

Ptyska, chwal sie wozkiem nowym icon_exclaim.gif nie badz taka icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A za momo beda moi rodzice, ciesze sie bardzo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Milego weekenda babolki przytul.gif
madziarex
CYTAT(Patison)
Ptyska, chwal sie wozkiem nowym  :!: nie badz taka  :D  :lol:  
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Nie wierze ? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif Tamten był taki kochany i co????

Pisaj pisaj i to szybciorem !!!
A wczoraj się nie pochwaliłas , a tyle gadałyśmy icon_twisted.gif
Patison
No ile ja sie nasluchalam o wozkach...zanim w koncu kupila..sama w pewnym momencie chorowac zaczelam, ale powstrzymala mnie wizja straty pienidzy na kolejnym wozku i...no kurcze juz krocej niz dluzej wozek bedzie w uzyciu co icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Ale fakt faktem ze wozem super ma icon_biggrin.gif ale mamy tez icon_arrow.gif powtor do poczatku ciezkosci icon_wink.gif
Ptysiek, dawaj foty bo sama zaraz wstawie icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.