To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Roamntyczny weekend - gdzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katkasia
Zamarzył mi się romantyczny wyjazd z mężem 'icon_eek.gif'. Marzenie jest możliwe do realizacji, pod warunkiem, że znajdziemy fajne miejsce.
żeby było z kominkiem, małżeńskim łożem 'icon_redface.gif', dobrym jedzeniem, miłą atmosferą. Jakieś ładne widoki za oknem, miejsca do zwiedzania tudzież spacerowania. Tak do 200 km od Warszawy.
No i gdzie jechać?
moko.
katkasiu jeżeli ma byc romantycznie to wg mnie najlepszym miejscem są okolice gór (mam na myśli Tatry) icon_wink.gif
My własnie pakujemy się i jutro po pracy jedziemy do Zakopanego icon_biggrin.gif
cena przystępna, małżeńskie łoże, kominek, widok ładny za oknem, dobre jedzonko itp.jest.

W promieniu 200 km od Warszawy gór nie ma, ale zawsze mozecie wydłuzyć odległość od W-wy icon_wink.gif
agabr
Kazimierz, Naleczow , Janowiec , z podkresleniem Janowca.b
agabr
CYTAT(moko.)
W promieniu 200 km od Warszawy gór nie ma, ale zawsze mozecie wydłuzyć odległość od W-wy wink.gif
sa Swietokrzyskie.b
moko.
no może i są, ale ja podkreśliłam ze góry to dla mnie to Tatry icon_cool.gif
mamajul
Gdy pogoda jest wyżowa to ze Świętego Krzyża widac Tatry... icon_cool.gif.
katkasia
A jakieÅ› namiary na pensjonaty, hotele z tym kominkiem??
Cleo
cos pamietam, ze kiedys Zilka o takie cos pytala i tam fajne linki dziewczyny dawaly, ja zreszta tez. jak sie prazesiade potem do drugiego komputera, to skopiujÄ™ z moich ulubionych:)
wlasnie tez dzis zamarzylam o czyms takim. osttani raz zdarzylo sie, jak bylam w ciąży icon_confused.gif
zilka
tutaj jest parÄ™ sugestii icon_lol.gif
katkasia
Dzięki ogromne!!!
Ale, nigdzie nie jedziemy ;-(. Zmogło mnie jakieś choróbsko icon_sad.gif
Spędzę weekend w małżeńskim łożu, ale we własnym domu. Z kuflem grzanego piwa może nawet romantycznie będzie icon_wink.gif
A z namiarów skorzystam jak tylko dojdę do siebie!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.