To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drzazga pod paznokciem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
otórz wbiła mi się ,nie wiem jakim cudem przez płytkę paznokcia ,jest widoczna,ale nei wiem jak wyciagnac,bo tkwi w paznokciu oraz niestety w palcu i boli. czy ktos ma jakis pomysł??
Agnieszka.zg
jeżeli nie możesz jej wyciągnąć np. pensetką to proponowałabym np. ostry dyżur tam ci paluszka znieczulą i wyciągną drzazgę , bo nie radziłabym ci jej zostawiać żeby" z czasam sama wyjdzie" a tak wytną ci kawałeczek klinowo pazurka i wyciągną drzazgę
Doruśka
Drzazga na miejscu.;( myslisz Agnieszko ,ze mi nie zdejmą całego paznokcia? to moze jutro pojade..
Potwora
Dorusia - namocz dłoń w wodzie z mydłem, skóra się rozmiękczy, może drzazga wyjdzie icon_rolleyes.gif
Kasia Sz.
Mi kiedyś weszło pod paznokieć coś znacznie większego niż drzazga, kawałek okleiny z mebli icon_confused.gif tak gdzieś 4 na 2 mm, nie pytajcie jak to się stało bo nie wiem sama icon_wink.gif
Poszłam z tym do chirurga, pan mi paluszka ładnie znieczulił, wygrzebał spod paznokcia co trzeba, założył opatrunek i było po wszystkim. Obeszło się bez ściągania paznokcia na szczęście.
Dorusia, radzę jednak nie czekać, aż samo wyjdzie i iść do lekarza.
Doruśka
Ola,mydliny rozmoczyły mi paznokcia wydłubałam w nim dziurkę a Niemąż wydłubał drzaxgę .bezbolieśnie!! chyba w końcu wyjdę za maż icon_wink.gif)
mam nadzieje ,ze nei bedzie ciagu dalszego typu ropa..
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ola,mydliny rozmoczyły mi paznokcia wydłubałam w nim dziurkę a Niemąż wydłubał drzaxgę .bezbolieśnie!! chyba w końcu wyjdę za maż icon_wink.gif)
mam nadzieje ,ze nei bedzie ciagu dalszego typu ropa..


Ufff, super, że się udało icon_biggrin.gif
Mi też mydliny kiedyś pomogły.
Agnieszka.zg
no to super że tak się udało !!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.