To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tania apteka - szczepionka Varilrix / szukam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jalla
Wiem, że są dość znaczne różnice cen w aptekach.
Chcę kupić szczepionkę przeciwko ospie wietrznej. W jednej aptece powiedziano mi, że w ogóle nie sprowadzają, a w drugiej jest na zamówienie - cena 205zł. Może wiecie czy i gdzie można kupić ją taniej?
Szczepionka nazywa siÄ™ VARILRIX.
Doruśka
w naszej przychodni po 80zł była wiosną ...
Jalla
icon_eek.gif a co to za przychodnia?
Doruśka
Zadzwoń na Maxa Borna , Multi medyk,maja też strone w internecie .
Jalla
CYTAT(Dorusia)
w naszej przychodni po 80zł była wiosną ...

Ta cena to naprawdę taka była??? icon_eek.gif

Dzwoniłam do przychodni i dowiedziałam się, że rzeczywiście kiedyś była jakaś promocja szczepień, ale pani nie potrafiła mi nic dokładniejszego powiedzieć. No i poza tym to i tak teraz jest to już nieaktualne.

Dorusia! I tak bardzo dziękuję ci za namiar na tą przychodnię, bo na ich stronie internetowej znalazłam namiar na tanią aptekę.
https://www.multi-medyk.pl/sponsorzy.php?su...t_from=&ucat=2&
Na szczepionce zakupionej u nich zaoszczędziłam 23 zł!
menada
My też chodzimy do Multi-Medyka icon_lol.gif
Honia wszystkie szczepionki miała taniej, bo nie dość, że zawsze jest zniżka dla zdeklarowanych, to jeszcze babcia Honi jest pielęgniarką na Pl. Macieja, więc opuszczali kilka procent dla rodziny pracownika icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
No i na Maxa Borna jest wspaniała pediatra pani Matera icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Bardzo miła, kompetentna i rzeczowa kobieta.
Doruśka
Pani Matera jest rewelacyjna! jest też naszą pediatrą:))
a jej mąż ortopedą Kalinki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.