To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy moge zmienić mleko?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

laila
mam pytanie moj synek miał w wieku 3 tygodni stwierdzona skaze białkowa ,objawy to wysypka a buzi i nóżkach ,dostał isoml ,potem prosobe potem bebilon pepti i dopiero nutramigen dał poprawe ale dopiero jak dodałam kleiku .Ale i tk były rewolucje w postaci ,kupek kwaśnych z grudkami ,kleik dopiero je uspokoił .Im więcej wprowadzam do diety dziecka tym lepeij sie czuje je już mięsko , ziemniaki ,marchew pietruszke ,no i zupki ze słoiczków ,pozatym jabłuszko i kompociki .Mam podejżenie że to właśnie nutramigen żle działał na małego ,bop jedynym objawem skazy była ta drażniąd=ca dziecko wysypka ,a nie takie kupelki icon_redface.gif ,czy moge zmienic mleko na np nan ha? albo nan ? czy moge sprubować? doktórka mówi że do 14 miesiąca dieta bezmleczna ,a inna chciała testowac jestem już głupia ,ale może to była pomyłka i może mały wcale nie ma skazy czy wrto sprawdzić np mleko ty ha? i czy wogóle wolno mi to zrobic?
Dudek
MOje dziecko w wieku 4 tygodni zaczęło robić paskudne kupki cuchnące,zielone,śluzowate.Przy braku jakiejkolwiek wysypki lekarz stwierdziłam skazę białkową i przepisała Bebilon Pepti.I moje dziecko z ogromnego łakomczuch stało się niejadkiem ponieważ mleczko mu nie smakowało(jest paskudne).Każde karmienie kończyło się płaczemmoim i jego,odkręcał główkę krzywił się płakał itd. Prosiłam lekarkę tłumaczyłam ,że on nic nie chce jeść ,że płacze itd, ale nasza lekarka swoje skaza ,nie wolno do roku nic iip.Wię na własną rękę kupiłam synkowi Nan ha i...
Okazało się ,że Mleczko Nan ha nie szkodzi mu zupełnie i smakuje,zaczął jeść normalnie.Objawów skazy przy tym mleczku żednych!!!!!Mały miał sie dobrze później zmieniliśmy na zwykłe nan i jest ok do dziś dnia.Także ja bym spróbowała.
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.