To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niewiem czy sie bac

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

laila
bardzo sie przejmuje bo wydaje mi sie ,że jak głaskałam małego po szyjce za uszkiem to wyczułam powiększonego węzła chłonnego ,mam nadzieje że mi sie wydawało ,ale nie wiem bo mały juz spał w łóżeczku i zabardzo nie miałam jak sprawdzić w innej pozycji ?czy takie cos może byc tylko objawem niegrożnego przeziębienia?bo aż sie boje myśleć icon_cry.gif
Magenta
Dużo już było o węzłach. Gaba też mnie przeraziła powiększonym węzłem z tyłu szyjki. Lekarka zbadała i jest ok. Jeśli węzeł jest mały i przesuwa się pod palcem to w porządku /tak pisała Malinowa, a jej należy wierzyć, bo ma w "tych" sprawach doświadczenie/. To objaw walki organizmu z infekcją, a w przypadku alergików niestety normalna sprawa.
Zdrówka życzę i bez paniki!

Magenta
katemar
Moje maluchy też to przechodziły - to często walka z infekcją, ale w moim przypadku to odczyny alergiczne - powiększone węzły chłonne i wysypka wokół nich... radzę jednak sprawdzić... Lekarz to nie nasz wróg... Papatki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.