To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Błagam pomóżcie Darii

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiktorio3
POMÓŻCIE NASZEJ KOCHANEJ CÓRECZCE!!!


Jesteśmy rodzicami dwuletniej Darii. Córeczka nasza jest chora na dziecięce porażenie mózgowe, wewnętrzne wodogłowie, padaczkę oraz wielotorbielowate zwyrodnienie mózgu. Poza tym jest dzieckiem całkowicie niewidomym. Wymaga stałej opieki medycznej i rehabilitacji. Pomimo wszystko od pierwszych godzin swojego życia jest osóbką o ogromnej sile wewnętrznej i mimo gorszych gorszych lepszych chwil jest bardzo pogodną i roześmianą dziewczynką. Darunia od urodzenia jest rehabilitowana i pozostaje pod stałą opieką specjalistów. Z miesiąca na miesiąc widoczne są postępy w rozwoju psychoruchowym i ma ogromną szansę na większą sprawność ruchową. Niestety koszt jednego turnusu rehabilitacyjnego w Polsce to minimum 4 tys., do codziennej rehabilitacji potrzebny jest także coraz to nowy i niestety bardzo drogi sprzęt rehabilitacyjny, a nasz miesięczny dochód ledwo starcza na leki, specjalne żywienie oraz środki higieny.
Zwracamy się, więc w imieniu naszym i Darunii o pomoc do wszystkich osób mogących wspomóc finansowo nasze dalsze starania w osiągnięciu wymarzonego celu, jakim jest samodzielne poruszanie się i normalne życie naszego dziecka.

Dziękujemy za okazanie serca
Rodzice Asia i Mariusz Błońscy

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto Caritas Diecezji Kieleckiej:
BÅšK I o/KIELCE 21105014161000000500115811 z dopiskiem
„Dla Darii BÅ‚oÅ„skiej”



POZWÓLCIE MI NORMALNIE ŻYĆ!!!

Kochani, mam na imię Daria i niedawno skończyłam dwa latka. Jestem jeszcze malutka i niewiele rozumiem z tego, co się wokół mnie dzieje. Normalnie już bym siedziała, a nawet biegała dając radość moim najbliższym. Niestety jestem bardzo chora, cierpię na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, wewnętrzne wodogłowie oraz padaczkę. Nie dano mi również możliwości zobaczyć otaczającego mnie świata, gdyż całkowicie utraciłam wzrok. Moi kochani rodzice rehabilitują mnie od urodzenia w nadziei, że będę zdrowa. Pomimo mojej choroby, jestem pogodną, roześmianą dziewczynką o ogromnej sile wewnętrznej. Każdy mój sukces w rozwoju, to wielka radość dla moich najbliższych, którzy tak bardzo mnie kochają. Mam szansę na normalne życie, na to bym mogła samodzielnie chodzić i bawić się z innymi dziećmi. Jednak moja rehabilitacja jest bardzo kosztowna (1 turnus rehabilitacyjny w Polsce to minimum 4 tys. zł) i pomimo ogromnych starań moi rodzice nie są w stanie ich pokryć.
Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do ludzi o dobrym serduszku, mogących wspomóc finansowo starania moich rodziców w osiągnięciu wymarzonego celu, jakim jest moje samodzielne poruszanie się i normalne życie.

Dziękuję wszystkim za okazanie serca
Darunia wraz z rodzicami AsiÄ… i Mariuszem

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto Caritas Diecezji Kieleckiej:
BÅšK I o/KIELCE 21105014161000000500115811 z dopiskiem
„Dla Darii BÅ‚oÅ„skiej”
oliweczkas
Ogromnie Wam współczuję. Życzę dużo siły i cierpliwości w opiece nad córeczką. Pamiętajcie, że cuda się zdarzają i może malutka Daria wyzdrowieje.
Wierzę, że znajdą się ludzie, którzy Wam pomogą. Pomodlę się w Waszej intencji...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.