To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klótnie podczas ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tapucka
witam wszystkich. Jestem w 16 tygodniu ciazy. Ale bardzo Latwo mozna mnie zdenerwowac. Szybko podnosze glos. Zadko kiedy kluce sie na maksa, ale takie podnmoszenie glosu zdarza mi sie bardzo czesto. Czy to bardzo szkodzi mojemu malenstwu?
Bella
Myśle że jeko tako nie szkodzi ale w późniejszym wieku moze się okazać że dziecko jest nerwowe wiec może spróbuj unikać stresujacych i denerwujacych Cie sytuacji.Ja sie też duzo wkurzałam w ciąży narazie moja dzidzia jest superowa ale nie wiem jak to się kiedys na niej odbije Pozdrawiam
Kasiulka1986Mariusz
a co zrobic z rodzicami ... glownie z mamą ktora sie czepia o chłopaka... ze jest nie odpowiedzialny... i wszystkie swoje bole wylewa na mnie..
jestem w 7 tyg.
Ewaaa
chyba najlepiej wywalić "kawę na ławe"
nerwy napewno nie służą naszym fasolinkom, spróbujcie sobie samym wytłumaczyć żeby nie przejmować się uwagami innych i nie stwarzać sabie nerwowych sytuacji bo teraz nasze maleństwa są najważniejsze

powodzenia

ps. ja też walczę z nerwami, poprostu wściekam się na wszystko, ale powoli opanowuje emocje i jest coraz lepiej
petisu
Mnie już troche przechodzi, ale było nie ciekawie, jakbym miała nieustający PMS. W końcu przeczytałąm gdzieś, ze to hormony, powiedziałam o tym mojemu facetowi, a on domnie:"no przecież wiem". Ciekawe, ja nie wiedziałam, ale trzeba mu przyznać, ze zasłużył na medal za cierpliwość, bo miejscami bywam dosć paskudna.icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.