To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Boje sie :(((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monia5
Jak w temacie boje sie,ze zajde w ciąże,mimo,że biore tabletki Cerazette.Mam jakąś schize nie wiem czemu.Że nie zadziałają,że mało karmie piersią to juz zajde albo,że juz jestem.To jest straszne.Nawet jest mi nie dobrze całymi dniami cokolwiek zjem,ale kiedys robiłam badania na żołądek i mam nie dokwasote i mialam nerwice żołądkową.Dziewczyny powiedzcie mi czy ja mam prawo się bać,czy zgłupiałam.Prosze napiszcie cos bo zwariuje icon_sad.gif
marghe.
skoro tak panicznie sie boisz to zacznij dodatkowo stosować inne zabezpieczenia.. choćby prezerwatywę
sdw
Po pierwszym się bałam. Po drugim miałam schize total. Po trzecim juz mi wszytsko jedno icon_lol.gif

Monia, może to jest lekarstwo? wink.gif icon_lol.gif
Monia5
Wiolontela chyba nie!!!
Tylko mi nie mów,że brałaś tabletki i zaszłaś w trzecią ciążę icon_sad.gif
ilona
CYTAT(wiolontela)
Po pierwszym siÄ™ baÅ‚am. Po drugim miaÅ‚am schize total. Po trzecim juz mi wszytsko jedno  :lol:  

Monia, może to jest lekarstwo?  :wink:   icon_lol.gif

No dokladnie slowo w slowo toczka w toczke tak samo icon_lol.gif
Teraz mam schize ,ze stara baba jestem i juz wiecej w ciazy nie bede icon_cry.gif
Jak pisaly dziewczyny zacznij sie zabezpieczac dodatkowo.
Mama Mojzesza
Monia, nie boj sie, ja bralam cerazette przez kilka miesiecy i nie zaszlam w ciaze, mimo ze tez bylam przekonana ze zajde wink.gif to chyba dobre tabletki, oczywiscie jesli stosujesz prawidlowo, a przy takiej schizie to raczej stosujesz prawidlowo icon_smile.gif Ale Marg ma racje, zacznij stosowac jakies dodatkowe zabezpieczenia bo sie nerwowo wykonczysz i po co Ci to.
grzałka
Monia przed przeznaczeniem nie uciekniesz icon_wink.gif
sdw
Monia, nie stosowałam pigułek. Co nie zmienia faktu, że miałam schizę.
Ewcia!
przejdź na NPR
odzyskasz kontrolÄ™ nad swoim organizmem
myszka
CYTAT(Leokadia)
przejdź na NPR
   odzyskasz kontrolÄ™ nad  swoim organizmem


I tu polemizowałabym. Na pewno lepiej poznasz swój organizm, ale żeby zaraz kontrolę...
oliweczkas
Też biorę Cerazette. Właśnie dlatego je biorę żeby nie zajść, nie wiem czego Ty się boisz skoro bierzesz regularnie? icon_rolleyes.gif
mama_do_kwadratu
[quote=oliweczka24]Też biorę Cerazette. Właśnie dlatego je biorę żeby nie zajść, nie wiem czego Ty się boisz skoro bierzesz regularnie? icon_rolleyes.gif
ciąży, Oliweczko, ciąży się boi icon_wink.gif
Monia5
Oliweczko ciąży sie boje,głupia jestem ale co zrobie???Moze przejdzie icon_smile.gif
sdw
Monia, ciąża nie gryzie icon_wink.gif
Berek
CYTAT(wiolontela)
Monia, ciąża nie gryzie  :wink:


Jak jeszcze w brzuchu siedzi, to nie gryzie, fakt. Ale byłam dzisiaj świadkiem, jak Wieczną - pardon, Piranię - jej była ciąża ugryzła. A potem waliła Dasię po głowie icon_twisted.gif Ta ciąża, znaczy, była... Szemek jej na imię icon_smile.gif
mamami
CYTAT(Berek)
CYTAT(wiolontela)
Monia, ciąża nie gryzie  :wink:


Jak jeszcze w brzuchu siedzi, to nie gryzie, fakt. Ale byłam dzisiaj świadkiem, jak Wieczną - pardon, Piranię - jej była ciąża ugryzła. A potem waliła Dasię po głowie icon_twisted.gif Ta ciąża, znaczy, była... Szemek jej na imię icon_smile.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Matko moja ciąża tez gryzie, na dodatek bardzo dotkliwie i z uśmiechem na ustach icon_lol.gif icon_lol.gif
sdw
Moja była ciąża jescze szczypie icon_lol.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Monia5
W poniedziałek idę do lekarza bo mimo,że biore Cerazette to dostałam po raz trzeci(licząc od września) okres,a podobno nie powinien sie pojawic.Do plamien tego zaliczyc nie można icon_sad.gif wiec cos jest nie tak,do tego mam nadzerkę więc sie okaże czy wypalamy czy nie (jejku jak sie boje)a czy jestem w ciąży??? kurcze mam nadzieje,że nie icon_smile.gif w końcu jakoś działaja te tabletki a biore naprawde regularnie.
grzałka
CYTAT(Zona_Zenona)
Jesli będziesz brac regularnie i punktualnie, to żadna ciąża Cię nie ugryzie icon_smile.gif
Na forum jest kilkoro dzieci, które na drugie powinny miec Durex i Stomil, ale nie słyszałam o żadnej Cerazette, więc głowa do góry.
R*


Stomil ?? icon_eek.gif icon_eek.gif

Teraz to chyba Michelin icon_lol.gif
mama_do_kwadratu
Ja widziałam ostatnio prezerwatywy o nazwie uwaga: FAMILY 04.gif
A.L.
A nie Unimil??
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Mama Anka
E tam Monia Cerazette i Durex, jakby sie taki trafil to go MacGaywer nazwiemy i wychowamy jak swoje, co sie martwisz icon_wink.gif icon_biggrin.gif .
Przy Cerazette mialam okres, bralam ponad rok i zadna ciaza mi sie nie trafila. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
PÅ‚acia
CYTAT(Ilona)
CYTAT(wiolontela)
Po pierwszym siÄ™ baÅ‚am. Po drugim miaÅ‚am schize total. Po trzecim juz mi wszytsko jedno  :lol:  

Monia, może to jest lekarstwo?  :wink:   icon_lol.gif

No dokladnie slowo w slowo toczka w toczke tak samo icon_lol.gif
Teraz mam schize ,ze stara baba jestem i juz wiecej w ciazy nie bede icon_cry.gif
Jak pisaly dziewczyny zacznij sie zabezpieczac dodatkowo.


To powiadacie, że po trzecim schiza mija?? icon_lol.gif
Warte przemyślenia w takim razie icon_twisted.gif
Ale wtedy zaczyna się pewnie opcja kolejna - schiza lokomocyjna, że trzeba kupić autobus icon_cool.gif
Monia5
Wróciłam od lekarza i NIE JESTEM W CIĄŻY icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dostałam nowe tabletki z tego względu że moj synus cycy juz nie lubi,wiec nie dajemy i troche mi żal icon_sad.gif Ale jak widze jak po butli jest najedzony, uśmięchniety,to zaraz inaczej.
Jejku jak sie ciesze ze ta ciąża to był tylko mój wymysł icon_biggrin.gif
mamami
Monia właśnie zobaczyłam że twoja córcia urodziła sie dokładnie tego samego dnia co ja, no oczywiście kilka lat później.
Ciesze się że strach ciążowe wypędzone wink.gif
kika1234
hej ostatni raz brałam tabletkę anty w sobotę 12 listopada mam pytanko czy mogłabym zajść w ciążę po tygodniu? prosze powiedzcie mi bo się martwię. brałam tabletki harmonet. z góry dziękuje icon_redface.gif [/b]
kika1234
PROSZĘ NIECH KTOŚ MI POMOŻE!!!!!!!!!!!!!! hej ostatni raz brałam tabletkę anty w sobotę 12 listopada mam pytanko czy mogłabym zajść w ciążę po tygodniu? prosze powiedzcie mi bo się martwię. brałam tabletki harmonet. z góry dziękuje icon_eek.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Coffee
zona_zenona zgadzam sie...masz racje
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(Leokadia)
przejdź na NPR
   odzyskasz kontrolÄ™ nad  swoim organizmem


Stosując NPR jako antykoncepcję to chyba bym z nerwów oszalała icon_rolleyes.gif

Mój ginekolog jest wielkim zwolennikiem NPR i właśnie jego żona jest po raz jedenasty w ciąży icon_rolleyes.gif Ale oni należą do Wspólnoty i sa otwarci na nowe życie... icon_rolleyes.gif
sdw
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(Leokadia)
przejdź na NPR
   odzyskasz kontrolÄ™ nad  swoim organizmem


Stosując NPR jako antykoncepcję to chyba bym z nerwów oszalała icon_rolleyes.gif

Mój ginekolog jest wielkim zwolennikiem NPR i właśnie jego żona jest po raz jedenasty w ciąży icon_rolleyes.gif Ale oni należą do Wspólnoty i sa otwarci na nowe życie... icon_rolleyes.gif


I otwarcie na nowe życie jest powodem do wywracania oczami? icon_rolleyes.gif
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(wiolontela)
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(Leokadia)
przejdź na NPR
   odzyskasz kontrolÄ™ nad  swoim organizmem


Stosując NPR jako antykoncepcję to chyba bym z nerwów oszalała icon_rolleyes.gif

Mój ginekolog jest wielkim zwolennikiem NPR i właśnie jego żona jest po raz jedenasty w ciąży icon_rolleyes.gif Ale oni należą do Wspólnoty i sa otwarci na nowe życie... icon_rolleyes.gif


I otwarcie na nowe życie jest powodem do wywracania oczami? icon_rolleyes.gif


Ich akurat stać na tyle dzieci, ale większość rodzin wielodzietnych klepie biedę. Poza tym dla każdego dziecka trzeba znaleźć czas by nie starcić z nim kontaktu.
Mam znajomą "otwatrą na nowe życie". Mąż pijak, w domu bieda, ale dzieci się sypią...
Mama Mojzesza
CYTAT(wiolontela)
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(Leokadia)
przejdź na NPR
   odzyskasz kontrolÄ™ nad  swoim organizmem


Stosując NPR jako antykoncepcję to chyba bym z nerwów oszalała icon_rolleyes.gif

Mój ginekolog jest wielkim zwolennikiem NPR i właśnie jego żona jest po raz jedenasty w ciąży icon_rolleyes.gif Ale oni należą do Wspólnoty i sa otwarci na nowe życie... icon_rolleyes.gif


I otwarcie na nowe życie jest powodem do wywracania oczami? icon_rolleyes.gif


Wiola, ja jestem otwarta na nowe zycie, ale 11raz w ciazy mnie przyprawil o takie oczy icon_eek.gif ( icon_wink.gif )
użytkownik usunięty
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
Mam znajomą "otwatrą na nowe życie". Mąż pijak, w domu bieda, ale dzieci się sypią...

Nie nazwałabym tego "otwarciem na nowe życie". Przykład IMHO nietrafiony.
Coffee
11 raz w ciazy? nie no szok...ja chyba bym nie chodzila do takiego ginekologa po antykoncepcje icon_redface.gif chyba ze sie leczyc bo chyba sprawy kobiece to dobrze zna
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(Coffee)
11 raz w ciazy? nie no szok...ja chyba bym nie chodzila do takiego ginekologa po antykoncepcje icon_redface.gif  chyba ze sie leczyc bo chyba sprawy kobiece to dobrze zna


Fachowcem jest naprawdę bardzo dobrym (moja siostra leczy u niego z dobrymi rezultatami PCO), ale w sprawach antykoncepcji liczyć na niego nie można icon_lol.gif
mr
CYTAT(Monika_M (PÅ‚acia))
CYTAT(Ilona)
CYTAT(wiolontela)
Po pierwszym siÄ™ baÅ‚am. Po drugim miaÅ‚am schize total. Po trzecim juz mi wszytsko jedno  :lol:  

Monia, może to jest lekarstwo?  :wink:   icon_lol.gif

No dokladnie slowo w slowo toczka w toczke tak samo icon_lol.gif
Teraz mam schize ,ze stara baba jestem i juz wiecej w ciazy nie bede icon_cry.gif
Jak pisaly dziewczyny zacznij sie zabezpieczac dodatkowo.


To powiadacie, że po trzecim schiza mija?? icon_lol.gif
Warte przemyślenia w takim razie icon_twisted.gif
Ale wtedy zaczyna się pewnie opcja kolejna - schiza lokomocyjna, że trzeba kupić autobus icon_cool.gif

Po trzecim jest schiza, czy przypadkiem nie czwarte. Zwłaszcza jeśli trzecie po latach icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.