To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do agat

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
ja jak zaszłam w ciąże to w czasie spodziewanej miesiączki miałam ogromne wahania nastroju.To płakałam to się śmiałam i tak na zmianę.że "coś" jest nie tak zauważyłam jak przyjrzałam się swoim piersiom-były po prostu "inne" niż zwykle,takie jakby ciemniejsze w obrębie sutków.Poza tym miałam wstręt do niektórych potraw (zwłaszcza tłustych) a nieodpartą chęć na inne rzeczy (aż wstyd się przyznać ale psia karma tak pięknie mi pachniała..). To wszystko odczuwałam zanim na "na dobre" spóźnił mi sie okres.Za 9 m-cy miałam już piękną córeczkę.Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki!!!
Agat102
hej Martucha!
zapach psiej karmy i kociej zawsze mnie kręcił icon_wink.gif uwielbiam zapach sklepów dla psiaków i kotów icon_smile.gif
termin kolejnej @ mam: od jutra do 5 dni. Na razie żadnych objawów @; żadnych bóli piersi, bólu/kłucia w dole brzucha. A zazwyczaj juz piersi mnie bardzo bolały na tydzień przed. Kurcze, nie wiem czy to dobrze, czy nie jak sie nie ma w ogóle żadnych objawów icon_question.gif Za to przez ostatnie dni było mi niedobrze, przez całe dni tak to wyglądało: dwie godziny było mi nie dobrze, potem dwie ok i tak w kółko. Jestem troche rozdrazniona, ale nie wiem, czy to sydnrom PMS czy nie, zastawnawiam się kiedy zrobić test icon_question.gif


pozdrawiam
Agat
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.