To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

hurtownia zabawek na ul. Zdrowej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Chciałam kupić mojej córeczce prosty wózeczek spacerowy na lali. Wszedzie sa albo zbajerzone 3-funcyjne wózki, a zwykła parasolka jest tylko dla Baby Born po 50 zł. Jechałam dziś do hurtowni MD+ na Tęczowej, kiedy zobaczyłam reklamę hurtowni zabawek na Zdrowej (w MD+ nic nie było). Na terenie jakiegoś zamkniętego zakładu znalazłam drzwi i kartkę "stukac w okno" icon_lol.gif Stukać nie musiałam bo było otwarte, więc weszłam i zobaczyłam ogromny magazyn zapchany zabawkami. Wdałam się w pogawędkę z zziębniętą sprzedającą (oszczędzają na ogrzewaniu i oświetleniu icon_smile.gif), nie mają firmowych zabawek typu Fisher Price ale mają mnóstwo polskich (i made in Chine rzecz jasna) dobrej jakości. Spaceróweczka była dokładnie taka jaką chciałam za 22 zł icon_biggrin.gif Widziałam dużo rowerków, wóżeczków, pchaczyków, samochodzików, klocków, zestawów kuchennych, do majsterkowania itd.
Są tam podobno od 1,5 roku i naprawdę się zdziwiłam, że wcześniej nie znalazłam żadnej informacji na ich temat. Polecam, bo zbliża się Mikołaj i Boze Narodzenie, więc będzie co kupować icon_smile.gif Wypatrzyłam tam dla Honoratki mały pociąg z Puchatkiem i Prosiaczkiem, który gra, swieci, jeździ a zwierzątka podskakują icon_smile.gif
Doruśka
a gdzie jest ul zdrowa??
menada
To jest boczna Tęczowej, jadąc od Dworca Świebodzkiego to ostatnia szansa skrętu w lewo (w Grabiszyńską), czyli następna za ul. Szpitalną (po przecięciu Grabiszyńskiej Szpitalna przechodzi w Zaporoską).
Kiedy wjedziesz w Zdrową to zaraz po prawej stronie jest ogrodzenie z siatki. Dojeżdżasz do końca siatki, skrecasz w prawo i jest wjazd na teren jakiegoś starego zakładu. Hurtownia jest po lewej stronie.
karol
Skorzystam z przyjemnościa, bo niektóre ceny w sklepach zwalaja z nóg.
seqel
A maja jakąś strone internetową co można zamawiać od nich bo ja mieszkam w wielkopolsce i tu też cieżko znaleść coś dobrego i taniego.Pozdrawiam
Aleksandra
NIestety hurtownia ta została kilka miesięcy temu zlikwidowana.
seqel
A może znacie jakąś inną hurtownie,bo każdy mówi chinskie to nic nie warte ale ile razy mają dobre rzeczy.
Pozdrawiam
mummy84
A możecie polecić jakieś tanie sklepy lub hurtownie z artykułami dla dzieci typu :zabawki, ciuszki, wyprawka dziecięca, pościel, kocyki. A może słyszałyście o jakiś fajnych promocjach?? Ja ostatnio w Auchan kupowałam gryzaczki i kostki edukacyjne, sztućce, talerzyki itd dla dzieci firmy CANPOL po 1zł!! Może wy słyszałyście lub widziałyście jakieś fajne promocje??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.