To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to ciąża?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_clue
A więc tak: jestem na Depo Proverze od 15-u miesięcy. W tym czasie nie miałam ani razu miesiączki (no, jak do tej pory myślałam, że to rewelacja.. icon_rolleyes.gif ). 2 miesiące temu odstawiłam Kacpra od piersi i po jakimś miesiącu pokarm zniknął.
No i kilka dni temu się pojawił. Tzn. jak ścisnę sutek to pojawia się mleko. Na pewno nie ma go dużo ale jest bo i piersi jakby pełniejsze znowu sie zrobiły.
No i nie wiem kurcze co jest grane.. Ciąża?
Teraz w okolicach 9 listopada powinnam wziąść kolejny zastrzyk antykoncepcyjny ale miałam właśnie przejść na tabletki skoro nie karmię.
U gina wizytę mam ustaloną na 23 listopada bo się zagapiłam i za późno zadzwoniłam się zarejestrować. Pomyślałam, że przez te dwa tygodnie jak nie będę chroniona przez zastrzyk najwyżej doraźne środki anty zastosujemy icon_biggrin.gif
Jeszcze jeden fakt: Jakieś półtora tygodnia temu miałam taki paskudny dzień i w pewnym momencie tak na poważnie pożałowałam, że odstawiłam Kacpra od piersi.
Może mleko w piersi pojawiło się w wyniku autosugestii?
Nie wiem co myśleć o tym..
Test ciążowy chyba na razie odpada skoro pod działaniem środka antykoncepcyjnego jeszcze jestem. A może nie?

Poradźcie Kochane bo zaczynam się martwić..

Bo przecież mogłam zajść w ciążę już prawie 3 miesiące temu, przed poprzednim zastrzykiem. Chociaż zawsze dokładnie dni liczyłam i nigdy 90 nie przekraczałam. No, ale kto wie..

___________
Aga
marghe.
po odstawieniu Gaby pokarm miałam dosc długo

test zrób.
Kocurek
Nie sądzę żebyś była w ciąży.

Ja po odstawieniu Mikołaja (z pomocą Bromergonu) mleko takie jak piszesz, czyli "po uciśnięciu" miałam do momentu poczęcia Dominiki.
Obecnie, po odstawieniu Dominiki kiedy miała pół roku, mleko "po uciśnięciu" mam. I pewnie tak już zostanie. Tak ma np. moja siostra, której córka ma obecnie 12 lat.
Niektóre kobiety tak mają, po prostu.
Dla świętego spokoju możesz zrobić sobie test, ale po tym, co o Depo Provera czytałam, nie tak prędko wraca płodność, i o zajściu pomiędzy zastrzykami raczej nie ma mowy.
adzia
[quote=Kocurek]Nie sądzę żebyś była w ciąży.

Ja po odstawieniu Mikołaja (z pomocą Bromergonu) mleko takie jak piszesz, czyli "po uciśnięciu" miałam do momentu poczęcia Dominiki.
Obecnie, po odstawieniu Dominiki kiedy miała pół roku, mleko "po uciśnięciu" mam. I pewnie tak już zostanie. Tak ma np. moja siostra, której córka ma obecnie 12 lat.
Niektóre kobiety tak mają, po prostu.
.


Oj, mają, ja też tak mam, o ciąży świadczy prędzej zanik mleka po pierwszym dziecku icon_wink.gif
Edi Zet :)
Zrób test z krwi.
Mama Mojzesza
Aga, watpie zebys byla w ciazy, po depo-proverze zazwyczaj troche trwa zanim odzyska sie plodnosc (zwlaszcza jesli bralas ponad rok), trudno jest zajsc w ciaze zaraz po terminie. Tylko nie wiadomo ile to trwa icon_wink.gif teraz przez jakis czas mozesz nie miec okresu i wcale to nie musi oznaczac ciazy, a z pigulkami problem jest taki, ze musisz poczekac na okres, a nie wiadomo kiedy dostaniesz (jesli szybko to znaczy ze masz szczescie). ja po kilku miesiacach mialam okres wywolywany.
aga_clue
Dziękuje za Wasze opinie i słowa otuchy:)

Faktycznie czytałam, że po odstwieniu Depo Provery stosunkowo długo wraca się do płodności, a to świadczy także o tym, że nie tak łatwo zajść w ciążę między zastrzykami. Ale zasugerowałam się tym, że każdy środek anty ma jakiś niewielki procent nieskuteczności.. No i to mleko icon_rolleyes.gif

Z mężem chcemy mieć jeszcze jedno dziecko ale w naszej obecnej sytuacji, żeby zapełnić jeszcze jeden brzuszek, mąż musiałby chyba nocować w pracy icon_twisted.gif
No i w tym przypadku trochę mnie zmartwiło, że być może nawet kilka miesięcy będziemy się musieli zabezbieczać "doraźnie".

No nic, poczekam na wizytę u gina i popytam. Jakby mi jakies rewelacje przekazał to i Wam powiem.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję icon_smile.gif
Aga jak-na-razie-raczej-nie-w-ciąży icon_biggrin.gif
PATIszon
CYTAT(aga_clue)
Ale zasugerowaÅ‚am siÄ™ tym, że każdy Å›rodek anty ma jakiÅ› niewielki procent nieskutecznoÅ›ci.. No i to mleko icon_rolleyes.gif  


Ale o co chodzi z tym mlekiem, bo nie kumam?>
Ze zaniklo po odstawieniu?
No to chyba normalne, ze jak przestajesz karmic to zanika...? icon_rolleyes.gif
Kocurek
CYTAT(PATIszon)
CYTAT(aga_clue)
Ale zasugerowaÅ‚am siÄ™ tym, że każdy Å›rodek anty ma jakiÅ› niewielki procent nieskutecznoÅ›ci.. No i to mleko icon_rolleyes.gif  


Ale o co chodzi z tym mlekiem, bo nie kumam?>
Ze zaniklo po odstawieniu?
No to chyba normalne, ze jak przestajesz karmic to zanika...? icon_rolleyes.gif


CYTAT
2 miesiÄ…ce temu odstawiÅ‚am Kacpra od piersi i po jakimÅ› miesiÄ…cu pokarm zniknÄ…Å‚.  
No i kilka dni temu się pojawił. Tzn. jak ścisnę sutek to pojawia się mleko.


Jeju, Pati, czytaj dokładnie.......
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.