To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czym wywabić zapach kociego moczu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

CrazyMary
Czy są może jakieś specjalne preparaty neutralizujące ten zapach? Nasz kot zlał się na Marty łóżko, śmierdzi na potęgę, na razie próbuję zwykłym płynem do tapicerek, ale pomaga niewiele. icon_evil.gif Ratunku...
grzałka
ciężka sprawa- my wzywaliśmy faceta do prania kanap dwukrotnie icon_confused.gif

ten zapach jest zabójczy icon_sad.gif
Edi Zet :)
Proponuję zmienić kanapę. Śmierdzieć będzie nawet jak staniesz na uszach. Niestety.
Mika
u mnie jak kot chorował i zlał się na fotel kilka razy musiałam go wyprać,wystawiłam na taras i traktowałam neutralizatorem (kupiłam w zoologicznym) -fotel uratowany icon_wink.gif
CrazyMary
Mika - neutralizator? Będą wiedzieć w sklepie? Czy powinnam znać jakąś fachową nazwę?

Edi, nie strasz, ta kanapa nie ma jeszcze roku icon_rolleyes.gif
Mika
mój wygląda tak jakten 3 od końca icon_wink.gif



firma "FlowerShop",Air fragrance,Odour Neutraliser

ale uprać i tak będziesz wcześniej musiała

a to są"zwykłe" siuśki czy kot Ci tryknął? bo jakto drugie to walczyć ze smrodem będziesz musiała dłużej

w zoologicznym powinni mieć -jak nie taki to inne o takim samym działaniu
Ketmia
Ktoś mi kiedyś powiedział, że dobrze robi szampon do włosów. Tylko to chodziło o umycie podłogi, aby zlikwidować zapach, bo wiadomo, jak zostanie, to zachęci do ponownego załatwiania się. Ale z tapicerką to chyba gorzej ... icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.