To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moja siostra urodziła

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Stesuję się jak cholera icon_lol.gif icon_lol.gif Nie mniej niz przy własnym porodzie. A może nawet bardziej, bo wiem co się z nią dzieje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

O 16 lekarz dał jej tabletkę na wywołanie, jakis amerykański specyfik który wywołuje skurcze i rozwarcie. Pół godziny temu pojechała do szpitala, ma 3 cm rozwarcia i regularne skurcze.

Niech jej poród lekkim będzie wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Czy wy tez przezywałyście tak porody bliskich Wam kobiet sióstr czy przyjaciółek ? Nie wiem czy dam radę zasnąć z przejęcia icon_smile.gif
Cleo
będzie dobrze! zobaczysz:)
ja porodó siostrzanych nie przezywalam jeszcze, ale przyjaciółek-tak. icon_biggrin.gif
ulcik
będzie dobrze icon_smile.gif

czekamy na dalsze wieści icon_smile.gif

u.
Sun
Czekam na wieści!!! icon_smile.gif I trzymam kciuki.
Tobatka
Trzymamy kciuki...

A porody nieswoje, to tylko maluchowe przeżywałam - moje koleżanki i siostry bezdzietne jeszcze...
anita b.
Ja jeszcze nie przeżywałam porodów znajomych i przyjaciółek, bo rodziły przed moim porodem icon_smile.gif Teraz bym przeżywała icon_lol.gif
Za to jedna moja przyjaciółka przeżyła mój poród bardzo, bo ze mną rodziła icon_smile.gif

Trzymam kciuki za łatwy poród icon_smile.gif
Edi Zet :)
Kciuki trzymane icon_smile.gif
menada
Kilkadziesiąt minut temu przyszedł na świat mały Fabian icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Waży 3200 icon_biggrin.gif Według relacji taty jest malutki i słodziutki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Wszyscy poród znieśli dobrze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Dziekują za fluidki icon_biggrin.gif
Fabianek odreagowuje stres przy cycusiu, a młoda mama nie krzyczy, więc wszystko jest ok icon_lol.gif icon_lol.gif
Sun
CYTAT(menada)
KilkadziesiÄ…t   minut temu przyszedÅ‚ na Å›wiat maÅ‚y Fabian  :D  :D  :D  Waży 3200  :D WedÅ‚ug relacji taty jest malutki i sÅ‚odziutki  :D  :D  
Wszyscy poród znieÅ›li dobrze  :D  :D  DziekujÄ… za fluidki  :D  
Fabianek odreagowuje stres przy cycusiu, a mÅ‚oda mama nie krzyczy, wiÄ™c wszystko jest ok  :lol:  :lol:


Ogromnie mi miło, że mogę pogratulować jako pierwsza!!!! icon_biggrin.gif Piękne imię, sama nad nim myślałam! icon_smile.gif
skanna
Menada, gratulacje dla dzielnej mamy i troskliwej cioci również icon_biggrin.gif
Kasia Sz.
Gratulacje dla rodziców i cioci icon_smile.gif

Mam nadzieję, że niedługo ja będę przeżywała poród mojej siostry, narazie mocno się starają icon_wink.gif
ulcik
Witaj Fabianku icon_smile.gif

u.
Tobatka
No gratulacje dla całej rodzinki!!!!! icon_wink.gif
Coffee
ogromne gratulacje dla dzidziusia!!!
no to jestes ciocia pelna para!!! wink.gif


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.