To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

asystentka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
wymagania:biegla znajomosc angielskiego i francuskiego (niemiecki dodatkowym atutem)
-podstawy protokolu dyplom.
-nienaganne maniery
-nienaganny wyglad

Praca blisko Å‚azienek icon_smile.gif , wynagrodzenie godne, mila atmosfera.b
Coffee
nie znam francuskiego a dyplom dopiero kocze buuu icon_mad.gif
KM
fiu, fiu - pensja godna to i wymagania... icon_wink.gif
kas
a co to oznacza NIENAGANNY WYGLAD?
dori
CYTAT(kas)
a co to oznacza NIENAGANNY WYGLAD?


no włanie
agabr
Oj asystentka znaleziona, przepraszam ze nie napisalam , no nienagany wyglad to nienaganny wyglad icon_smile.gif no co ja tu mowic bede.b
tulipi
Interesujące:-) Na jaki e-mail mogłabym wysłać cv? icon_smile.gif
Lua
Tulipi wyciągnęłaś wątek sprzed ponad pół roku. Poza tym Agnieszka napisała, że sprawa nieaktualna icon_confused.gif
tulipi
Jestem tu od niedawna i nie za bardzo sie jeszcze lapie w tym wszystkim icon_smile.gif
AnkaSkikanka
CYTAT(Lua)
Tulipi wyciÄ…gnęłaÅ› wÄ…tek sprzed ponad pół roku. Poza tym Agnieszka napisaÅ‚a, że sprawa nieaktualna  :?

Nie załamuj mnie icon_neutral.gif Po przeczytaniu pierwszego posta poleciałem ogolić nogi. I co teraz zrobię? icon_lol.gif
Lua
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(Lua)
Tulipi wyciÄ…gnęłaÅ› wÄ…tek sprzed ponad pół roku. Poza tym Agnieszka napisaÅ‚a, że sprawa nieaktualna  :?

Nie załamuj mnie icon_neutral.gif Po przeczytaniu pierwszego posta poleciałem ogolić nogi. I co teraz zrobię? icon_lol.gif


Teraz możesz założyć mini icon_razz.gif
AnkaSkikanka
CYTAT(Lua)
Teraz możesz zaÅ‚ożyć mini  :P

Sabina - usiądź. Wracam dzisiaj do domu w kiecce icon_lol.gif
myszka
CYTAT(Lua)
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(Lua)
Tulipi wyciÄ…gnęłaÅ› wÄ…tek sprzed ponad pół roku. Poza tym Agnieszka napisaÅ‚a, że sprawa nieaktualna  :?

Nie załamuj mnie icon_neutral.gif Po przeczytaniu pierwszego posta poleciałem ogolić nogi. I co teraz zrobię? icon_lol.gif


Teraz możesz założyć mini icon_razz.gif


Tylko nie zapomnij o bikini.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.