To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nalot kłujących igiełek...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
Spotkało mnie dzisiaj coś dziwnego.
Podczas spaceru, nagle, ni z tego, ni z owego - poczułam na całym ciele przeraźliwe kłucia. Jakby setki, ba! tysiące cieniuśkich igiełek w jednym momencie dotykało mojego ciała. Kłuło wszędzie: na twarzy, na nogach, a najintensywniej na plecach. Swoisty nalot. icon_rolleyes.gif Przy czym kłucia te wyraźnie odczuwalne były "na zewnątrz" skóry. A uczucie niezbyt przyjemne... icon_sad.gif
Trwało to nie dłużej niż minutę, po czym ustąpiło tak samo znienacka, jak się pojawiło.

Co to mogło być? icon_confused.gif Czy którakolwiek z Was doznała czegoś podobnego?
Zachodzę w głowę i nic wydedukować nie mogę... icon_rolleyes.gif
Lua
Małgosia na całym ciele czy w jakiś miejscach tylko? Piszesz o twarzy, plecach, ale czy czułaś to na całym ciele??
Ja też kiedyś tak miałam ale tylko jedna ręka. Wydawało mi się, że to dretwienie ale chyba nie.
Też nie wiem co to było.
Małgoś.dz
To nie było drętwienie. Znam uczucie drętwienia i to nie było to... icon_rolleyes.gif
Igiełki kłuły jednocześnie na całym niemal ciele.

He,he, może ufo obrało mnie za cel i postanowiło zrobić mi ichnią akupunkturę. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Olena
A może to ma związek z miejsce, w którym w tamtej chwili byłaś?
Małgoś.dz
Miejsce nie miało w sobie nic szczególnego. Przechodzę tamtędy baaardzo często. I dotąd nic mnie nie zaatakowało. icon_wink.gif

No, mówię, że to ufo... icon_wink.gif
Olena
Już wiem!!!!!!! To był "przewiercający na wylot", drapieżno-pożądliwy wzrok jakiegoś wielbiciela, o małych, świdrujących oczkach, który wiedząc, że często tamtędy przechodzisz, zaszył się i spojrzał z uwielbieniem icon_twisted.gif . A że robisz na nim piorunujące wrażenie, to i poczułaś na sobie jego wzrok. Ot i cała tajemnica Małgosiu! Radzę natychmiast zgłosic to na niebieską linię, jako molestowanie! I na posterunek policji. Niech łapią drania icon_wink.gif .
Buźka
Olena
Małgoś.dz
Nooo, wiesz Olena... o tym nie pomyślałam... icon_rolleyes.gif
Ale ten wielbiciel (nie taki cichy znowu, skoro aż do "bólu" mnie obserwuje icon_wink.gif ) nieźle sobie wykombinował...

Muszę coś z tym fantem zrobić. Najlepiej sama go spróbuję wyśledzić, a jak już namierzę delikwenta - to potraktuję go tym samym - milionami kłujących igiełek! Tak właśnie zrobię. icon_wink.gif

Ale wracając do meritum sprawy, to naprawdę było paskudne uczucie.
Może jakieś pyłki w powietrzu...?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.