To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik 0 ktory starczy na dluzej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
skoro o fotelikach
niebawem bede sie rozgladala za fotelikiem dla noworodka, poniewaz fotelikow u nas dostatek, nie chcialabym kasy wydac na fotelik, ktory mi starczy na 5-6 miesiecy
podobno foteliki te roznia sie wielkoscia, dlugoscia i szerokoscia, czy moglybyscie mi napisac jakiego uzywalyscie i na jak dlugo Wam starczal ?

wahalam sie przed kupnem takiej kolyski od 0 do 13 kg a od 0 do 25 kg, ale te kolyske bede mogla jednak wyjac z samochodu bez problemu jak maluch bedzie spal

no dziewczyny licze na Wasze rady
Tobatka
Polecam fotelik firmy play do 10 kg. Piotrek jeździł w nim ok 9 miesięcy, ale to dlatego, że akurat szykował nam się daleki wyjazd i chcieliśmy, żeby mu było wygodnie - jedna siedzenie już okopywał icon_wink.gif

Play się rozkłada w trzech pozycjach: leżąca, półleżąca (jak w kubełkowych fotelikach) i siedząca. Na początku jeździł na leżąco, potem półleżąco, a potem już ciekawski siedział i wszystki widział. A jak zasnąl, to siup i juz slicznie leżał icon_wink.gif

Jedynym minusem jest waga tego fotelika - jest cięższy od "kubełkowych" fotelików innych firm. Ale jest też szerszy i dłuższy. Coś za coś...
iff
hej nikt wiecej nie podpowie ?
dzieki Tobi icon_smile.gif
anuÅ›
Iff, my mieliśmy Bebe Confort. Jest to jeden z większych foteilków na rynku. Kasi służył jeszcze niedawno ale Ona ma długasne nogi i już miała je skulone pod brodą. Teraz już jeżdzi w następnym icon_smile.gif ale w sumie mieści się jeszcze do kołyski, no... gdyby nie te nogi... icon_lol.gif
Aha, jak go kupowałam to był to jedyny fotelik do 13kg (wtedy np podawali, że Graco , Chicco i inne są do 10kg, teraz te same foteliki są już do 13kg icon_cool.gif ).
amania
Ja miałam dla jednej i drugiej Bebe Confort. Tzn. dla drugiej jeszcze mam wink.gif Obydwa się sprawdziły. Matylda ma nawet do swojego moskitierę (wcześniej tego nie było). Teraz zresztą wszedł jeszcze nowszy model - pewnie znowu z jakimiś ulepszeniami.
Kocurek
Jeszcze Deltim Grillo. Wielkością jak (chyba) anusiowy (bo koleżanka w sklepie o tych dwóch mówiła, jak polecała mi zakup).
Służył Dominice do roku (w aucie), w domu dłużej -> a wielkie z niej babsko z długaśnymi girami.
Dla Mika miałam Maxi-Cosi, bez porównania mniejszy.
okko
Ja miałam Maxi-Cosi- z tych co widziałam na własne oczy to najgłebszy.
Nam wystarczył na 15 miesięcy ale Kuba był malutki.
Zdecydowanie większy od bebeconforta
sdw
Dziewczynki miały cam od 0-25 kg. Za noworodkowych czasów używałam wkładki zmniejszajacej. Wnioski - fotelik super ale dla dziecka od około 3 miesiecy. Dla noworodka zbyt głęboki. Mam go do dzis, Kami nadal używa, kocham go nad życie wink.gif Szukałam takiego dla Fila ale cuś się probiło i cama nigdzie niet icon_sad.gif

Filip używał maxi cosi. Gdzieś do około 9 miesiaca, potem musiałam go oddać co nie zmienia faktu, że się ledwie mieścił icon_confused.gif Wnioski - bardzo głęboki, wąski.


Miałam okazję oglądać tobatkowego playa. Rewelacja icon_exclaim.gif Jeślibym miała kupowac to tylko ten.
Tobatka
CYTAT(wiolontela)
MiaÅ‚am okazjÄ™ oglÄ…dać tobatkowego playa. Rewelacja  :!:  JeÅ›libym miaÅ‚a kupowac to tylko ten.

icon_smile.gif
Teraz używa go Anita, ale z tego co mówi, to zadowolona jest icon_wink.gif

Ja napisałam, że jest do 10 kg - tyle napisali, że w samochodzie można używać, a tak ma większą tolerancję wagową (nie pamiętam dokładnie).
Piotrek pojeździłby w nim tak jeszcze spokojnie ze 2 miesiące, ale wymyśliliśmy sobie już większy na ten wyjazd. Okopywał siedzenie, ale nóg pod broda nie ma. A wszyscy twierdzą, ze wysoki jest (Piotrek, nie fotelik icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.