To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
4kasiula
Ja brałam clostilbegyt razem z duphastonem najpierw pęcherzyki wcale nie rosły a jak po którymś cyklu zaczęły rosnąć to znowu nie pękały ... ale udało się w siódmym cyklu icon_smile.gif
powodzenia życzę Wam też się uda icon_smile.gif
biedronka11
Ja wlasnie dzis zaczynam piewsza tabletke. To moj drugi cykl z clo. Zobaczymy! Moze sie uda..! Gratuluje Wam dziewczynki!!!

Blonka, co u Ciebie?
Blonka
dziewczyny icon_smile.gif wrocilam icon_smile.gif w poludnie dostalam wypis icon_smile.gif
u mnie dobrze.. wzglednie.. procz tego ze cytologia wyszla zle.. i hormony ponad poprzeczke i cukrzyca poczatkowa, ale zmienilam ginekologa na endokrynologa, teraz mnie prowadzi pani doktor ze szpitala, super kobietka. A najwazniejsze ze moj pecherzyk ma 22 mm, dostalam zastrzyk na pekniecie i czekamy... za tydzien jade na kontrolne usg i na posiew. No i w pierwszy dzien pobytu dowiedzialam sie ze mam miesniaka na macicy heh. Ta lekarka sie zdziwila ze nie wiedzialam skoro chodzilam do ginekologa, no i ogolnie sie dziwila ze badan nie mialam.. ze nie dostawalam zastrzykow na pekanie i ze sie w sumie nie dziwi ze wczesniej nie zaszlam bo moje pecherzyki poprzednio byly troszke za stare... Przebadali mnie wzdłuż i wszerz icon_smile.gif juz wiem co musze leczyc ;p i oby ten cykl byl owocny bo leki silne byly... jestem ogolnie solabiona, zabrali mi 25 duzych ampulek krwi w ciagu 11 dni ;p dlatego tak mnie scielo.. no a te leki co bralam to byly duze zastrzyki w brzuch ale juz nie pamietam nazwy jest na wypisie chyba...
anita123
witam
życze wszystkim powodzenia
sama przeżywałam przez ostatnie dwa lata taki stres
leki, testy,itp... i co miesiÄ…c nic
ale w końcu jak już sobie odpuściłam tak na poważnie - bo mam już 12-stolatka w domu
to bach i niespodzianka
teraz już odpoczywam bo listopad niedaleko ( moja fasolka się urodzi)
trzymam kciuki za was wszystkie !!!!
biedronka11
Blonka to dobrze, ze ktos w koncu zabral sie do rzeczy i Cie przebadal jak trzeba! Podstawa to wiedziec co jest grane! Mam nadzieje, ze od teraz bedzie tylko lepiej! Ja mam dzis 12 dc i boli mnie lewy jajnik ale miesiac temu tez mnie bolal po clo i nic sie nie wydarzylo. Blonka a mierzysz sobie temke czy cos takiego?
Anita ciesze sie, ze Ci sie udalo! I trzymam kciuki za listopad!!!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Blonka
Rosa mąż badany, wyniki w normie ale mogloby byc lepiej.. ale miesci sie w normach icon_smile.gif kupilam mu "androvit" czy jakos tak.. dla facetow podobno ;p
Biedroneczko tez sie ciesze, ze wszystko wiadomo, mimo ze to nie sa dobre wiesci.. cukrzyca w moim wieku ;/ i ten miesniak na macicy ;/ a co do tempki mierzyli mi w szpitalu o 5 rano ale jest niemiarodajna bo po tych lekach mam prawie 38 stopni od tygodnia... aha pecherzyk pekl ;p dzis rano poczulam ;p i teraz juz nic nie boli icon_smile.gif czyli testuje za 14 dni ;p musze sie teraz zrelaksowac ;p
biedronka11
Relaksuj sie!!! Trzymam kciuki i czekam razem z Toba!! ;o)
tuli_panek
witam dziewczyny!
jestem tu nowa, w poniedzialek dowiedzialam sie ze mam PCO...mialam robione badania hormonalne gdzie wyszlo ze progesteronu mam za malo a 2x testosteron... dostalam teraz luteine na wywolanie @, @ dostalam 21 czerwiec... i mam brac CLO od 4-8 dc ( dzisiaj wzielam ostatnia tabletke CLO )a potem 14-25 duphaston, przez 3 miesiace....czytalam duzo opini na necie na temat tej kuracji i wiekszosc dziewczyn udaje sie w tym czasie zaciazyc...jestem ciekawa jak ze mna bedzie...to moj 7 cykl staran, a 1 cykl z CLO i duphastonem.
biedronka11
Tulipanek trzymam kciuki,pisz na biezaco co u Ciebie!! Ja wlasnie jestem w 18 dc drugiego cyklu z clo i duphastonem i czekam na rezultaty!
Pozdrawiam!!
Blonka
ja testuje we wtorek za tydzien, az mnie strach oblecial co to znow wyjdzie na tym tescie.. moze 3 kreski? ;p
tuli_panek
czesc dziewczyny:)
dzisiaj pierwszy dzien bez CLO, czyli moj 9 dc od dzisiaj zaczne testy owu...mam tylko 5 dni bo ginek kazal mi od 14-25 dc brac duphaston..coraz bardziej watpie zeby sie udalo...jakos oblecialam caly net i nikt nie mial tak krotkiego okresu czasu miedzy CLO a duphastonem...boziuuu ufam temu ginkowi...ale jak testy owu beda negatywne to ten cykl pierwszy moge na straty spisac:( kurde..juz nie chce mi sie dluzej czekac:/ a testy owu tylko po to bede robic zeby sprawdzic czy owu wystepuje...tulic i tak bede z m kiedy mam ochote...
Blonka
tulipanek nie wiem co masz za gina ze kazal ci brac dupka bez potwierdzonej owu przez usg... owu wystepuje wlasnie 14 dc a czasem jest i pozniej.. a dupek hamuje owulacje wiec jak zaczniesz go brac to owu nie bedzie ;/ po co masz brac clo skoro nie dopuszczacie do owulacji? bezsens.. ja bym dupka zaczela brac na twoim miejscu tak od 17 dc do 28 dc tak jak ja bralam przy cyklach 28.. lub 30 dniowych... tak wszyscy ginekolodzy radzÄ….. moze idz jeszcze do innego lekarza zeby dopytac i sprawdzic czy twoj jest wiarygodny...... bo moze sie w ogole nie zna na bezplodnosci jak moj poprzedni...
Blonka
dziewczyny a myslicie ze 10 dni po zastrzyku z ovitrelle bede miala jeszcze w sobie hcg? kupilam sobie test zeby sprawdzic i zobaczyc te piekne 2 kreski choc raz w zyciu ;p jutro sobie go zrobie ;p
biedronka11
Nie jestempewna ale daj znac jak poszlo!!!!! Ja mam dzis 23 dc i czekam....
Blonka
hej, no ja przedwczoraj robilam test czuly 10 ml ale 1 kreska wiec lipa, termin @ mam na srode albo na jutro... jutro ide jeszcze na bete zeby potwierdzic... wczoraj bylam 11 dzien po owu wiec juz by cos pokkazalo chyba...
biedronka11
Beta na pewno juz pokaze. Ja w piatek mam termin @ i obiecalam sobie ze nie zrobie testu wczesniej...
Wiesz co, ja w pierwszym cyklu z clo mialam do polowy cyklu bol lewego i potem od polowy do konca bol prawego jajnika i od owulacji mniej wiecej bol podbrzusza i piersi. W tym mialam tylko lekki bol jajnikow przez kilka dni i po owu bol piersi ale i sutkow jak dotykam. Wczesniej przed lekami prawie nigdy mnie nic nie bolalo. czasem brzuch ale to juz w trakcie @. Te leki musza byc naprawde silne. Biore tez drugi miesiac Duphaston. POoza tym czuje sie normalnie. A Ty jak? Cos sie zmienilo jak zaczelas brac te leki?
Pozdrawiam!!
Blonka
hej ja w sumie nie wiem bo ja nigdy wczesniej po prostu nie mialam owulacji i dlatego moze zaczelam zauwazac to po owulacji, a moze to leki nie wiem, ale tez mam bole brzuszka i bolace piersi i takie wiieeeelkie icon_smile.gif zrobilam dzis sikacza ale 1 kreska a jutro beta, ale pewnie wyjdzie ujemna...
Blonka
wyniku bety jeszcze nie odebralam ale chyba juz nie ma takiej potrzeby bo mam zolto brazowe plamienia od godzinki, wiec pewnie za chwile przyjdzie @, dziwnie sie skrada icon_smile.gif musze sie rozluznic icon_smile.gif i zaczynamy nowy cykl icon_smile.gif a za miesiac jak nie wyjdzie znowu, tzn za 2 miechy zrobie IUI
Blonka
beta 1.20
biedronka11
Za dwa miechy... hmmm .... ja tez zaczynam powoli o tym myslec....
Mi tez wlasnie zaczely sie plamienia dzis wiec na nic nie licze.... Masakra jakas! Musze chyba pojechac gdzies na wakacje!!!
Nastepny cykl bedzie bezclo, tylko z duphastonem, musze zrobic przerwe. A Ty jak? Bierzesz caly czas?
Blonka
biedronka ja mam teraz 3 dc, nic nie biore wezme tylko luteine na potem, zeby @ przylazła... odpoczywam, a w sierpniu znow staranka icon_smile.gif tym razem z IUI icon_smile.gif inseminacje sobie zrobimy zeby byly wieksze szanse icon_smile.gif a za 12 dni mam zabieg droznosci icon_smile.gif troche sie boje
Blonka
A ja chciałabym podzielić się moim optymizmem.. napisałam list do Sióstr Dominikanek z intencja wstawiennictwa u Św. Dominika o dar macierzyństwa.. i czekam na "pasek" i na modlitwy icon_smile.gif
biedronka11
Hej, mialam troche spraw na glowie ale juz jestem. Blonka czy siostry odpisaly?
Ja zaczynam kolejny cykl ale tym razem bez clo. Zobaczymy co sie bedzie dzialo.... Pisz co u Ciebie?
Blonka
Hej, odpisały odpisały icon_smile.gif tzn na maila odpisały i caly czas czekam na list pocztowy od nich z przesylka.. powinien przyjsc jutro albo w poniedzialek icon_smile.gif ja ide we wtorek na badanie droznosci i na wizyte zwyką z usg bo nie biore w tym cyklu zadnych lekow a boli mnie jajnik jakby cos "roslo" wiec moze ruszylo po stymulacji z poprzednich miesiecy , nie wiem czy to mozliwe.. no to biedronus w tym cyklu odpoczywamy tak? icon_smile.gif
biedronka11
Odpoczywamy, odpoczywamy! Relaks i pozytywne nastawienie!!!!
Mnie bez clo nic nie boli, nic a nic. Tak jak wczesniej... icon_surprised.gif( W sierpniu jak nic sie do tego czasu nie stanie jade do kliniki i chyba zaczne rozmawiac o IUI. Nie ma na co czekac! Czas leci tak szybko!!!!

Buuziaki!!!
Blonka
jestem po hsg, jestem drozna icon_smile.gif bolalo cholerka bardzo bardzo mocno ale udalo sie, chyba prawa strona byla niedrozna bo lewej w ogole nie czulam a prawÄ… tak... i to bardzo.. brzuch zaczal bolec wieczorem i tak boli do teraz, jestem na ketonalu i dalej boli icon_sad.gif i plamie jeszcze ;/ ale juz po i to najwazniejsze icon_biggrin.gif
biedronka11
Mam nadzieje, ze to Ci pomoze! Ja mialam laparoskopie w marcu i droznosc tez mi robili i mowili, ze jest ok. Ponoc kilka pierwszych miesiecy po droznosc jest wazne, ze jest wieksza szansa niz pozniej czy wczesniej. Heh.... caly czas trzymam kciuki!!! A jak u Ciebie ze sluzem?
Blonka
wiesz nie wiem jaki mam sluz bo biore luteine dopochwowo i mam jeszcze plamienia... ale w sierpniu IUI wiec sluz u mnie juz nie jest wazny... po droznosci i IUI musi sie udac icon_smile.gif wierze w to icon_smile.gif co u Ciebie?
kobra2222
Hej dziewczyny jestem tu nowa icon_smile.gif
Od wczoraj biore CLO. Mam brac przez 5 dni i w czwartek na montoring do lekarza. Zobaczymy coz tego wyjdzie.
Juz raz CLO mi pomogl i mam prawie roczna coreczke.
Blonka
kobra a ty czemu sie wspomagasz? masz cykle bez owu? pco czy jeszcze cos innego?
kobra2222
mam niestety cykle bez owulacji. zanim zaszlam w pierwsza ciaze staralam sie z mezem bez wspomagaczy jakies 5 miesiecy, potem byl jeden cykl z CLO i nic, a potem drugi cykl z CLO + zastrzyk i sie udalo. takze wierze ze i tym razem tak bedzie mimo ze lekarz powiedzial ze te moje pecherzyki takie nadal nijakie i bez pomocy to sie raczej nie obedzie.
kobra2222
A dzis ostatnia tabletka CLO i po jutrze do gina. Ciekawe czy wszystko w porzadku? Zobaczymy icon_smile.gif
Blonka
kobra to napisz co i jak po wizycie. ja sie szykuje na wesele icon_biggrin.gif kiecke piore bo sie w szafie zakurzyla ;p i kupilam sobie 4 nowe lakiery i mam karzdy paluch inny i nie wiem na ktory kolor sie zdecydowac ;p ja za 2 albo 3 dni bede miec miesiaczke i tez ruszam z clo icon_smile.gif
kobra2222
A ja juz po wizycie u gina. Po braniu CLO pecherzyki ladne ale endometrium kiepskie. Mam zrobic testy owulacyjne w sobote i niedziele i dzialac, jak sie okaze ze mam owulacje to trzeba dzialac i to porzadnie, oj porzadnie icon_biggrin.gif W poniedzialek znowu na USG zeby spr czy pecherzyki popekaly a jak nie to pewnie zastrzyk... Zobaczymy
biedronka11
Hej dziewczynki!!
Wczoraj zobaczylam druga kreske ale tak strasznie blada i slaba ze sama w to nie wierze..... Jutro robie jeszcze jeden test! Tak bardzo nie chce sie nakrecac..... Trzymajcie za mnie kciuki!!
Ja trzymam za Was!!!
kobra2222
Biedroneczko to trzymam kciuki, u mnie tez byla za pierwszym razem baaaaaardzo slaba krecha ale mimo to okazalo sie na plus icon_smile.gif Trzymam mooooooooooocno kciuki. Napisz dzis koniecznie co ci wyszlo. Czekam ....
Ja dzis ide na kontrole do lekarza, zobaczymy czy mi pecherzyki popekaly.
biedronka11
Dzis byl drugi test i druga krecha jest nadal blada alepojawila sie od razu! Wczesniej po 10 min a teraz od razu! Chyba moge myslec, ze sie udalo co?!?! Tak sie boje..! W lutym poronilam aleteraz biore duphaston i mam nadzieje, ze bedzie dobrze!
Czekam na info od Was!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
gozar
chyba na kwiecien icon_wink.gif
gratulujÄ™
biedronka11
Mysle, ze polowa kwietnia.... Ale poki nie pojde do lekarza to nie chce zapeszac! Kiedy najlepiej sie udac? Ponoc to jeszcze za wczesnie bo mysle ze to drugi tc. Od ostatniego okresu to prawie 4 tygodnie minely ale z moich obserwacji jestem w 2gim tc. Ponoc kolo 6 tc idzie sie na wizyte to juz cos bedzie widac! Jak myslicie?
kobra2222
Bylam u gina na monitoringu. Okazalo sie ze pecherzyki i endo w porzadku. Z tym ze pecherzyki chyba nie chca za bardzo peknac no i dostalam zastrzyk - OVITRELLE (70zł kosztowal). W czw znow monitoring i info czy popekaly pecherzyki tak jak trzeba.
biedronka11
trzymam kciuki Kobra i czekamy na info!
groszek82
Biedronka ogromne gratulacje! podglądam Was bo też brałam clo.Mój test był jakiś uszkodzony i też wyszła słaba krecha. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to najlepiej zrobić badanie beta HCG. Do lekarza bym nie szła na Twoim miejscu bo u mnie było widać ale serca nie było słychać i lekarka mnie straszyła. Jak się potem okazało ciąża była na tyle młoda,że nie mogło jeszcze być widoczne bijące serce... A bierzesz duphaston? bo jedynie w tym kierunku wizyta mogłaby mieć sens.
biedronka11
Moj problem polega na tym, ze nie mieszkam w Polsce i ot tak nie moge sobie pojsc na bete. Tu najpierw idziesz do ogolnego i on moze Cie skierowac... ale za3 tyg bede na urlopie w Polsce i juz sie umowilam na wizyte. tu tez pojde do lakarza ale nie sadze, zeby skierowal mnie na bede, ale zobaczymy!
duphaston biore ale przepisal mi go wlasnie ten moj polski lekarz do ktorego pojde za 3 tygodnie!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
groszek82
No to pewnie, za 3 tygodnie to już napewno lekarz przy badaniu USG pokaże Ci fasolkę icon_smile.gif
biedronka11
Mam taka nadzieje! Boje sie strasznie.... dopoki lekarz nie powie, ze wszystko jest ok bede jak na szpilkach... Juz raz stracilam maluszka i nie chce tego jeszcze raz przechodzic... Wierze jednak z calego serca, ze jest wszystko w porzadku! Dzis jade do lekarza ogolnego to zobaczymy co powie. Moze wiedzac, co wydarzylo sie wczesniej jednak skieruje mnie na jakies badania..! Dam znac pozniej! Milego dnia!!
kobra2222
Hej dziewczynki ja z mezem po wtorkowym zastrzyku Ovitrelle dzialalm wczoraj, ale mowie Wam tak mnie bolalo ze masakra. Nie pamietam zebym przy poprzednim razie tak miala, a moze... No nie wiem.
Blonka
Biedrona super gratuluje Ci z calego serca! ja nic nie pisalam ostatnio bo nie bylo czego... mam 9 dc, jutro ide na wizyte zobaczyc co i jak, a po niedzieli pewnie inseminacja bedzie i testuje za 2 tygodnie... biedronko licz tygodnie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki a do lekarza z tego co wiem to poltora tygodnia od terminu miesiaczki planowanej icon_smile.gif powodzenia icon_smile.gif szczerze gratuluje bo wiem ile to dla Ciebie znaczy icon_smile.gif obym i ja sie w koncu doczekala bo mam okropnego doła...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.