To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
zuza1313
Naila witaj u nas icon_smile.gif pregnyl nie jest regułą ,ja tez nie miała a to mój trzeci cykl z clo

Bobi, tak mi przykro ,ze dostałaś @ przytul.gif

Czarna, przytul.gif myślałam ,ze będziemy razem testować icon_sad.gif smutno mi razem z Tobą, miałaś naprawdę ciężki miesiąc i to możne być przyczyną ,ze te cholerniki nie urosły. Zobaczysz ,ze w tym cyklu będzie inaczej ,tylko sie nie zamartwiaj.

Gosiu, trzymam kciuki ,za Twoje badanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ilona, dobrze ,że idziecie na badania, a powiedz ,który to Twój dc ?
czarna2402
zuza1313 dziękuję, ja też tak myslałam,że może zbyt wiele sie działo i mój organizm nie zareagował. No nic czekamy na @ i działamy icon_smile.gif

Naila ja też narazie nie mam penygrylu. Pęcherzyki niech rosna i pękają, za pecherzyki impreza.gif Co do znajomych, które jedna po drugiej zachodzą w ciąże to nie tylko w Twoim otoczeniu tak jest. No coż czasem kieruje nami zwykła zazdrosc to przecież ludzkie. Mi też jest wówczas przykro, że to nie ja icon_rolleyes.gif

ilona_ powodzenia na badaniach &&&&&&&&&&&&&&

Dobranoc wszystkim!!
Naila
Hej dziewczyny!
Miałam dziś pierwszy monitornig i lekarz stwierdził, że "mocno reaguję na lek". Jest sporo pęcherzyków, dominujący ma na razie 15 mm. Zobaczymy co będzie dalej, kolejny monitoring w przyszłą środę. Ale przestraszył mnie bo na usg zobaczył jakiś cień w macicy 2 mm i boi się, że to może być polip 10.gif icon_cry.gif A jeśli to jest przyczyną tych bezowocnych starań?! Stwierdził, że będziemy "to" obserwować ...Aaaaaaa 13.gif
czarna2402
Naila gratulacje dla pęcherzyków!!! Nie zamartwiaj się, ważne ,że gin zauważył. Może to nic takiego. Głowa do góry icon_biggrin.gif
Naila
Czarna dzięki icon_smile.gif Postaram się na razie o tym nie myśleć...do następnego monitoringu icon_biggrin.gif
zuza1313
Naila, spokojnie, każda na początku panikuje i przejmuje sie wszystkim, na pewno to nic groźnego. W którym dc miałaś 15mm? bo ja miałąm w 10 a w 13 już 22mm. Tak szybko urosły.
Naila
No właśnie już w 9 dc dominujący miał 15 mm i parę mniejszych, a gin.kazał przyjść dopiero w 15 dc i tak się właśnie zastanawiam czy nie pękną do tego czasu, bo też mi się wydaje, że szybko rosną icon_eek.gif Myślałam, że będzie wyglądało to tak, że przyjdę na monitoring kolejny i lekarz powie np, że "dziś pękną, proszę działać 06.gif ". Gdzieś wyczytałam, że pęcherzyki rosną ok.2-3 mm na dobę(nie wiem czy to prawdziwa info:)).
zuza1313
Naila, rób sobie testy owu , u mnie zawsze się zgadzały z monitoringiem. Zacznij od 12 dc
tagrze
Mi też moja gin powiedziała że rosną 2mm/dobę i bez względu na monitoring kazała "działać" od 13dc co 36godzin
Naila
W takim razie jutro biegnę po testy i od poniedziałku co 36 godzin będę napastować męża icon_lol.gif Dzięki dziewczyny icon_smile.gif
czarna2402
Naila biegnij, biegnij i do roboty 06.gif Powodzenia w starankach!!
Naila
Dzięki icon_biggrin.gif No i trzymam kciuki za nas wszystkie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 03.gif
tagrze
Naila - powodzenia w starankach icon_smile.gif
bobi
Ja również życzę powodzenia w starankach.

Ja w tym cyklu już nie biorę clo, bo gin kazał iść do endokrynologa, ale ja zrobiłam dodatkowe badania w związku z TSH i wyniki są dobre, więc coś mam chyba z przysadką mózgową, ale znów trzeba czekać na wizytę, więc postanowiliśmy udać się do kliniki, aby nie marnować czasu.
W środę jadę do kliniki do Łodzi do Gamety. Mamy już dosyć czekania na cud i myślenia, że może w tym cyklu się uda, za chwilę strzeli półtora roku a tu nic, a latka uciekają, a ja w wieku 40 lat to już nie chcę, więc muszę szybko działać. Nasz błąd pewnie był taki, że powiedzieliśmy sobie kiedyś, ze po komunii syna weźmiemy się do roboty, ale nie spodziewaliśmy się takiego skutku, ale cóż jeszcze nadal chcemy, więc trzeba działać.
Naila
Tagrze dziękuję, za Ciebie również mocno kciukam &&&&& icon_smile.gif

bobi nie poddawaj się! Ja też staram się już ponad rok, zupełnie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw 21.gif To mój pierwszy cykl z Clo więc ja na razie liczę właśnie na cud 04.gif
Ale rozumiem Cię doskonale i życzę powodzenia w klinice no i oczywiście napisz potem jak przebiegła wizyta bo kto wie ile mi starczy cierpliwości tup_tup.gif
Jak na razie zakupiłam testy owul. (już nawet pierwszy poszedł w ruch - jak na razie słaba druga krecha icon_biggrin.gif ), męża faszeruje witaminkami i...przeczytałam gdzieś, że cola wpływa na ruchliwość plemniczków, więc też kupiłam bangin.gif Mąż oczywiście się śmieje z tego wszystkiego ale jak na razie nie protestuje 06.gif
Gosia2406
Czarna przytul.gif w następym cyklu na pewno będzie lepiej, w tym miałaś ciężkie przeżycia i to na pewno miało wpływ na organizm. &&&&&&& za nowy cykl!

Naila ja miałam 3 cykle z clo i ani razu nie miałam podanego pregnylu. Lekarz najpierw musi sprawdzić z 2-3 cykle w jaki sposób organizm reaguje na clo a dopiero później podejmuje kolejne kroki. Ale u Ciebie pięknie rosną więc chyba nie będziesz potrzebować. &&&&&& za udany tydzień, działajcie, działajcie ... 06.gif

Bobi dobrze, że zdecydowaliście się na klinikę, nie ma na co czekać, ja też liczyłam na cud a tu już minęło 20 miesięcy i nadal nic 32.gif trzeba działać. Dobrze Cię rozumiem, ja też nie chcę aby w pracy cokolwiek wiedzieli dlatego w razie czego będę brała urlop na żądanie i się nie mam zamiaru tłumaczyć w końcu 4 dni 'kacowego' nam przysługuje. &&&&&&& za udą środową wizytę i już z niecierpliwością czekam na jej wyniki icon_wink.gif
zuza1313
Bobi, moja przysadka wydziela za dużo prolaktyny i cały czas biorę lek na zbicie. A prolaktyna może być przyczyną braku owu . Bardzo się cieszę ,ze idziecie do kliniki. Widocznie nie ma co tracić czasu i kasy na zwykłych ginekologów, a w klinice na pewno Wam pomogą icon_smile.gif.



czarna2402
Witam!
Naila swietnie, że zabrałas sie powaznie do dzieła, powodzenia jeszcze raz &&&&&&&&&&&&

bobi Powodzenia w Gamecie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie już 22dc, jakos mi się dłuży ten cykl. Piersi mne nie bolą, może po tym duphastonie. Wczesniej jak brałam luteine to prawie cały cykl bolały. Ciekawa jestem czy dostane @ za 2 dni po odstawieniu jak to było po lutce, no nic wszystko się okaże.
Pozdrawiam i dobrej nocy icon_biggrin.gif
zuza1313
Czarna, a mnie kazał gin brać duphaston aż pojawi się @ Zdziwiłam się, bo myślałam ,ze jak się bierze duph to nie pojawia się @ i trzeba przerwać. Ale oczywiście nie spytałam go ,żeby rozwiał moje wątpliwości, eh czasmi sie wycofuje ,zamiast pytać.
czarna2402
zuza1313 lepiej pytaj bo tak jak Ci pisałam na straczkach wydaje mi sie, że jak nie przerwiesz duphastonu to nigdy nie dostaniesz @.
czarna2402
zuza1313 nie wiedziałam,że masz Aniołka, dopiero teraz przeczytałam w Twojej sygnaturze. Tak mi przykro przytul.gif
czarna2402
Gosia2406 dzięki za miłe słowa, ja też Wam dopinguje icon_mrgreen.gif
bobi
CYTAT(zuza1313 @ Sat, 21 Nov 2009 - 17:43) *
Bobi, moja przysadka wydziela za dużo prolaktyny i cały czas biorę lek na zbicie. A prolaktyna może być przyczyną braku owu . Bardzo się cieszę ,ze idziecie do kliniki. Widocznie nie ma co tracić czasu i kasy na zwykłych ginekologów, a w klinice na pewno Wam pomogą icon_smile.gif.

Tak się wlaśnie składa, że u mnie prolaktyna jest w normie, aby to TSH trochę podwyższone, ale za kolejne badania w związku z TSh są ok, więc nie wiem o co tu chodzi, ale coś musi być z tą przysadką i zastanawiam się czy przysadka ma wpływ skoro prolaktyna jest ok.
zuza1313
Czarna, to z duphastonem to chyba kolejna cegiełka do zmiany lekarza. Podpada mi ostatnio a życzy sobie 200zł za wizytę (ale monitoringów nie liczy) Nie stać nas na płacenie takiej kasy komuś kto jest niekompetentny. Co do Aniołka, to niestety moja radość była bardzo krótka, ale może to i lepiej, że tak szybko było po wszystkim...

Bobi, na pewno wkrótce się wyjaśni co się dzieje z hormonami. Najważniejsze,żeby było wiadomo co leczyć.
czarna2402
zuza1313 no faktycznie skoro tyle kasy płacicie a macie wątpliwosci to może zmiencie, my nadal na kase chorych chodzimy ale daje sobie jeszcze kilka miesięcy, może 5 i będę szukać pomocy w klinice.

bobi pewnie,że się wyjasni, w klinice mają napewno dobrych endokkrynologów. Daj znać po pierwszej wizycie jak to wszystko po koleji wygląda.

Mnie dzis M zabrał na zakupy i nieco poprawił humorek icon_biggrin.gif Zaraz chyba winko otworzymy impreza.gif
tagrze
A u mnie @ przyszła dokładnie co do dnia i godziny... - pozostaje od jutra clo i zobaczymy za 12 dni...
czarna2402
tagrze przykro mi bardzo, że Cię nawiedziła wredna @ przytul.gif
zuza1313
Tagrze, przytul.gif
Naila
Tagrze bardzo mi przykro icon_sad.gif Ale życzę powodzenia w następnym cyklu przytul.gif
czarna2402
Hej dziewczyny!
Jak tam tydzień się Wam zaczyna?
Mój mężus w koncu wybiera się na badanie nasienia zatem zadzwoniłam do Macierzyństwa. I nie uwierzycie okazałao się, że 5 grudnia mają dni otwarte i robią to badanie za darmo, kurcze nie wierze, że tak trafiłam 06.gif
Miłego dnia!
zuza1313
Czarna super icon_smile.gif teraz będziecie mieć pełen obraz waszej sytuacji. I to jest dobry początek tygodnia icon_smile.gif Mam nadzieje, ze wyniki bedą ok. &&&&&&&&&&&& My niestety nie możemy zrobić badań, bo M ostatnio bardzo chorował i brał silne lekarstwa i wyniki były by przekłamane. Mamy czekać. Kurcze, jak był zdrowy to zaczął robić fochy, a jak już mu fochy przeszły ,to zachorował.

A tydzień póki co zaczął się przyjemnie, bo mogliśmy sie trochę powylegiwac z M w łóżeczku icon_smile.gif Zobaczymy jak dalej...
czarna2402
zuza1313 dzieki za kciukasy!!! Mam nadzieje, ze Wy tez wkrotce bedziecie sie mogli przebadac a moze nie bedzie to konieczne 02.gif
Naila
Cześćicon_smile.gif
Czarna no to rzeczywiście macie szczęście z tymi badaniami, fajnie icon_biggrin.gif My na pewno też się wybierzemy w następnym cyklu, chyba że zdarzy się jakiś cud.... 06.gif Już dostałam namiary od mojego gin i choć mąż jest święcie przekonany, że z jego żołnierzykami wszystko jest w jak najlepszym porządku, zgodził się przebadać icon_biggrin.gif A ja z kolei myślę jeszcze o Hsg, chyba nie zaszkodzi, choć wolałabym tego uniknąć icon_smile.gif
Ja też trzymam kciuki za pomyślne wyniki &&&&&&&
fathima
Witam WAs :0 ja dziś pierwszy raz tu weszłam i co za niespodzianka..forum o moim leku... dziś dopiero ide wykupić recepte... ( a idę wykupić.. bo mimo że WIADOMO - NIE PLANOWAŁAM ale się pojawiła ta cholerna @ icon_sad.gif )lekarz mi go przepisał bo sie denerwuje że się staramy i ciągle nic... ale to co wyczytałam troszke mnie przeraziło..aż takie mogą być skutki?? no i że mnoga ciąża może się pojawić?? ja cie sune... mam brać przez 3 miesiące i robić tak jak mi przepisał czyli od 9tego dnia cyklu po 1 razie co dwa dni icon_smile.gif ta część najbardziej nam się podoba icon_smile.gif trzymam kciuki za wasze starania !!! mocno mocno!
zuza1313
fathima, witaj na tym wątku icon_smile.gif Każda z nas chyba była przerażona ulotką, a w rezultacie przechodzimy niemal bez skutków ubocznych, więc się nie przejmuj icon_smile.gif
fathima
ach... może nawet nie będę jej czytać... ale tak sobie myślę że nie ważne... byle by być w końcu szczęśliwą mamusią icon_smile.gif
Naila
Witaj fathima! Powodzenia w starankach, a ulotką faktycznie się nie przejmuj bo ja również żadnych skutków ubocznych po Clo nie zauważyłam:)
czarna2402
fathima witaj na forum clo, powodzenia a ulotki to lepiej nie czytaj icon_smile.gif
bobi
Fathima witaj i życzę powodzenia. Czy ty masz clo brać od 9 dc - dobrze zrozumiałam? To trochę późno, jeśli tak masz brać.
Czarna ale ci się fuksło z tymi badaniami, zawsze 100 w kieszeni i dobrze, bo przyda się na coś innego.
Zuza trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&
zuza1313

dzięki Bobi, icon_smile.gif
tagrze
Fathima - witaj na forum icon_smile.gif Ja ulotkę dopiero przeczytałam po wzięciu opakowania...
fathima
dzięki dziewczynki za wsparcie.. lek mam brać od 3 dnia.. nie wiem co mi się pofikało z ta 9 ... mam nadzieję że mi pomoże i że szybciutko się załapiemy icon_smile.gif w tym miesiącu nie ma opcji! muszę zajść i koniec!nie ma innej opcji! mam nadzieję że w tym miesiącu też będę miała taką piękną owulkę no i te tabletki... codziennie będziemy sie katować romantycznymi kolacjami... i wyniki muszą być! trzymama za was kciuki dziewczynki! może Mikołaj nam przyniesie prezent!
czarna2402
fathima &&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl.
Dziewczynki piszemy zbiorowy list do Sw. Mikołaja 06.gif Może przyniesie nam worek pełen fasolkowych prezentów!!!
Naila
Tak, świetny pomysł, ja się z przyjemnością pod nim podpisuję 02.gif
fathima
z_choinka.gif podpisuję sie obiema rączkami!!!!! z_choinka.gif
marzenia się spełniają... my marzymy o takim malusum... kilkumilimetrowym... i tak naprawdę za darmo ! Mikołaju usłysz nasze wołanie!!!
Denerwuje się bo troche chyba zablokowałam swój organizm tak bardzo pragnę....
W tym miesiącu naprawdę byłam pewniak! i dobra owulacja... i przytulanko... no cóż widać się mineliśmy... alebo chłopaki zbyt leniwe były na taki bieg... hmmm... no nic to! choinkę kupujemy jak zwykle ogromną i kominek też mamy! Mikołaju! zostawię otwarte drzwiczki!!!
zuza1313
Mi też się nie udało icon_sad.gif
fathima
miałam troche czasu i przeczytałam to forum od dechy do dechy... i wiecie co... troszkę się boje żę przytyję... chce przytyć od ciąży... na inną opcję się nie pisze bo i tak już ciałko kochane mam....
po drugie... nikt mnie nie monitoruje... może dlatego że lekarz widział jak sie stresuje i że prawdopodobnie sie zablokowałam psychicznie... i nie chciał żebym ..przepraszam za słowo "robiła według rozpiski"
po trzecie.... cieszę się dziewczynki że jesteśmy tu i możemy się wspierać ... troszkę starczek już odeszło.. jestem pozytywnie nastawiona i wręcz uskrzydlona!!!
tagrze
JA TEŻ SIĘ PODPISUJĘ OBIEMA RĘKAMI - choć do mnie Mikołaj mógłby przyjść troszeczkę wcześniej niż 6-go icon_smile.gif
bobi
Ja też proszę Świętego Mikołaja o prezencik, bo prócz świąt to mam jeszcze urodzinki i może by tak podrzucił małą fasolkę. A akurat testowanie wypadło by mi w okolicy urodzin, więc albo będę ryczeć, bo dostanę @, albo bo będą dwie kreseczki. Mam nadzieję, że to drugie. icon_biggrin.gif
Jutro jadę do Gamety, zaś napisze jak było.
diana123
czesc dziewczyny!!! Wpadlam na chwile sprawdzic, jak tam wam idzie. Tak sobie mysle, ze atmosfera swiat udziela sie powoli wszystkim i moze tez ta wredna @@@@ sie zlituje i nie pojawi sie z okazji gwiazdki!!?? Tego wam zycze- prosze -predzej czy pozniej sie uda!! Jak jestem zywym dowodem- dzis 8t i 1d . I zycze wam wszystkiego naj i oczywiscie SWIATECZNYCH FASOLEK!!!! rollbaby.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.