To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
czarna2402
fathima nie wiem czy to tak dobrze, że Cię nie monitoruje. Zapewne czytałas, że monitoring jest wskazany przy clo.
iwona987
Cześć dziewczyny nie pisałam prze kilka dni bo nie miałam o czym..... ale dzisiaj byłam na monitoringu i mój dominujący pęcherzyk ma 23mm wiec do działania.... będą wielkie staranki i może może się uda icon_biggrin.gif

tagrze
Iwona - a zatem POWODZENIA icon_smile.gif
czarna2402
iwona987 piękny ten Twój pęcherzyk!!!! do dzieła zatem &&&&&&&&&&&&&&&&&
zuza1313
Iwona, ja też trzymam kciuki za staranka icon_smile.gif
czarna2402
Hej dziewczynki!
Co tu tak cicho?
czarna2402
bobi czekamy na wiesci!
zuza1313
Właśnie Bobi, ja było w klinice?
fathima
u mnie cicho bo sie awantutruje z szefem.. jutro cos napisze...
tagrze
BOBI - jak było w klinice?
czarna2402
bobi kochana wszyscy wypatrujÄ… wiesci od Ciebie! odezwij siÄ™!

Ja dzis byłam u endokrynologa. Wysłał mnie do niego gin. Usg i badania wyszły dobrze. Tsh miałam 3,5 niby norma ale dał mi tabletki żeby zbić do około 2 bo takie jest ponoc najlepsze przy starankach. Zatem biore kolejne leki, może pomogą...
Naila
Cześć dziewczyny:)

Iwona gratuluję pęcherzyka icon_smile.gif Ja też miałam dziś monitoring i są dwa pęcherzyki 21 i 24 mm, więc trzeba działać!! Do tego mam brać Duphaston przez 11 dni. 06.gif Oby tylko pękły blagam.gif blagam.gif blagam.gif
[b]bobi [/b ]ja też czekam na wieści!!!
Naila
czarna na pewno pomogÄ…, powodzenia&&&&&&&&&&& icon_biggrin.gif
czarna2402
Naila dziękuje serdecznie i super mocne kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje pęcherzyki by pękły. A Ty zmykaj do mężusia i działajcie 06.gif
tagrze
Naila - POWODZENIA icon_smile.gif
iwona987
Nalia widzę że jesteśmy mniej więcej na tym samym poziomie staranek.... czujesz jakieś bule brzucha bo ja tak, czuje prawy jajnik a w nim miałam na monitoringu dominujący pęcherzyk. Ja jestem pierwszy cykl na Clo więc ciesze się bardzo że organizm go zaakceptował i zareagował na lek icon_biggrin.gif no i nie mialam żadnych dolegliwości z ulotki
życzę owocnym starań icon_lol.gif
czarna2402
Naila iwona987 powodzenia dziewczyny, trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja już uciekam.
Słodkich snów życzę 02.gif
Naila
Iwona oj czuję, tak samo jak u Ciebie prawy jajnik daje znać o sobie, też mam właśnie w prawym te pęcherzyki icon_biggrin.gif Do tego brzuch mnie pobolewa jak na @. Ja również pierwszy cykl, więc widzę, że jedziemy dokładnie na tym samym wózku 06.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
czarna, tagrze dziękuję Wam baardzo, a co do staranek to gin zalecił co dwa dni, więc przypada na jutro następne i na pewno nie odpuszczę brawo_bis.gif
fathima
No dziewcznyki widzę że u was rzeczywiście coś się dzieje... same pozytywy!!! pęcherzyki niech pękają a chłopaki niech lecą ku nim!!!!!
ja dziś zaczynam clo mam brać od 3 do 7 dnia cyklu po jednej... później bzykaneczko co dwa dni icon_smile.gif później duphaston... mam nadzieję że ten miesiąc będzie dla nas bardzo owocny...choć powiem wam szczerze że od wczoraj mój mężuś atakuje łóżko bo tak się rozchorował i mam nadzieję że antybiotyki nie osłabią jego chłopaków... co za los!!!
evelina_z_ce
witam wszystkich.
pare dni mnie nie było ale to przez moje dolegliwości. spóżnia mi się okres i czuje od paru dni dziwne klucie w podbrzuszu jak siedze, wstaje lub leże jak chodze to jak ręką odjął. a poza tym bardzo bolą mnie piersi. możecie powiedzieć o co tu chodzi czy któraś z was miala poobnie?
czarna2402
evelina_z_ce proponuję test zrobić!
czarna2402
iwona987, Naila działajcie kochane, przydałybysie jakies dobre wiesci na naszym forum!!!

U mnnie od rana ból podbrzusza, zbliża się wredna @ 21.gif
fathima
oj ewelina rób teścik szybciusieńko!!!! moze do ciebie Mikołaj szybciej zawitał icon_smile.gif
wiecie co... wzięłam to clo... i strasznie mi gorąco nie mówiąc już o tym że brzuch mnie boli... nooo nieee oby to nie były skutki uboczne!!!!
czarna2402
fathima spokojnie moja droga, staraj się o tym nie mysleć. Z drugiej strony skoro masz takie dolegliwosci to może dobrze reagujesz na ten lek. Martwi mnie tylko, że nie masz monitoringu...
fathima
Czarna jak czytałam wszystkie wasze opinie na forum to też się zaczełam nad tym zastanawiać..
Mój lekarz powiedział że mam to brac i w styczniu zaprasza mnie w ciąży. powiedziałam mu od kiedy się staray i powiedział że jedyne co to muszę się pozbyc blokady psychicznej.... i będzie dobrze! może dlatego nie chciał mnie monitorować żebym już w ogóle się nie nakręcała.... Poza tym mam strasznie nieregularne @ i powiedział że najpierw się zajmiemy ich wyrównaniem...
W styczniu idę do niego bo wszystkie wyniki mam ok i cytologia również ( pomijając moje nerki które coś ostatnio mi szwankują) i spytał się mnie czy nie chcę się położyć do szpitala na dwa dni . wtedy zrobiłby mi wszystkie szczegółowe badania np. hormony ... jak do niego przyjdę to na bank sie spytam czemu nie mam monitoringu....
czarna2402
fathima popytaj go kochana. Ja tez byłam w szpistalu 2 dni na badaniach hormonalnych zatem i Ty sie wybierz. Chyba, że szybko zafasolkujesz, czego mocno Ci życzę!!!
fathima
czarna nie mam zamiaru się wybierac aż tak szybko do szpitala icon_wink.gif wiec zafasolkowac musze wyjścia nie ma icon_smile.gif a tak naprawdę to dobrze że mnie położy... wtedy będę miała pewność 100 % że ze mną jest wszysto dobrze,
Naila
czarna ból podbrzusza to niekoniecznie @ 06.gif
ewelina nie masz na co czekać, rób teścik koniecznie, bo objawy obiecujące icon_biggrin.gif
fathima zgadzam się z czarną, że powinnaś mieć monitoring. Tym bardziej, że to Two pierwszy cykl z Clo i nie wiadomo jak zareagujesz na lek, czy taka dawka jest dla Ciebie odpowiednia, czy pęcherzyki rosną, pękają. Dziwi mnie postępowanie Twojego gin, ale życzę oczywiście powodzenia icon_biggrin.gif Jednak ja na Twoim miejscu nalegałabym na monitoring albo zmieniła lekarza.
fathima
hmmm wiecie co... juz zglupialam na dobre... bo jak w tym miesiacu mi sie nie poszczesci i monitoringi bede miala np od stycznia to bede jeden miesiac w plecy... kurcze. napisze do niego maila.. zobaczymy co powie...
tagrze
Napisz - to nic nie szkodzi a może pomoże icon_smile.gif

U mnie po clo - @ trwała tylko 3 dni - czy to możliwe? (normalnie nam 5-7dniową)
fathima
kurde.. głupio mi do niego pisać... bo niby jak mam to ująć...
zuza1313
ewelina, rób koniecznie test icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7

Iwona, Naila trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka icon_smile.gif

Fathima
, a ty kiedy masz owu?


Czarna i mocno zaciskam za Ciebie ,żeby @ nie przylazła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
czarna2402
zuza1313 dzieki za kciuki ale czuje, że jest tuż tuż.

tagrze nie mam pojęcia, jeszcze nie miałam @ po clo.
bobi
Muszę zrobić HSG i potem powiedzą co dalej. Nie dam rady więcej napisać, bo muszę lecieć
evelina_z_ce
zrobiłam test wynik negatywny. to dlaczego mama takie kłucia w podbrzuszu. a moze jeszcze troche za wcześnie na test?
fathima
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 26 Nov 2009 - 15:47) *
Fathima, a ty kiedy masz owu?

jestem dopiero w czwartym dniu cyklu takze owu będę miała w przyszłym tygodniu tak sobie ostatnio wyliczałam że zaczyna mi sie od 9 tego dnia. ostatnio od tego dnia wlasnie robilam testy owulacyjne i przez 5 dni mialam po dwie kreski... no ale jak widac nic to nie dalo wiec w tym miesiacu z pomoca clo moze sie uda icon_smile.gif
dziś już się lepiej czuję po tej tabletce.... troszkę tylko czuje dół brzucha.
Mam nadzieję że do tego czasu mój mąż wyzdrowieje i będzie miał silnych chłopaków icon_smile.gif
Naila
ewelina może być faktycznie za wcześnie na test, zdarza się, że dopiero drugi lub trzeci wychodzi pozytywny, ale chyba beta byłaby najpewniejsza. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& icon_biggrin.gif
Naila
czarna a co u Ciebie??? Też mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Naila
zuza dopiero zauważyłam na suwaczku, że Ty też dziś sądny dzień icon_biggrin.gif Oby i Ciebie nie znalazła wredna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
evelina_z_ce
naila jaka beta była by skuteczniejsza?
umówiłam się z moim ginekologiem na przyszły czawartek wtedy sie okarze wszystko. powiedziała ze te kłucia to nic groźnego i nie mam sie przejmować. mam nadzieje ze bedę miala najpiękniejszy prezent na mikołaja.
zuza1313
ewelina, który masz dzień cyklu? bo może rzeczywiście zawcześnie. Beta-HCG ,to badanie z krwi, które najszybciej wykrywa ciąże. Mozna je zrobić w każdym laboratorium i często już w tym samym dniu masz wynik. więc może idź jutro ,albo nawet jeszcze dziś (tylko musisz zadzwonić do lab.czy robią tej porze) i będziesz wiedziała. Bo lekarz i tak Cie na to badanie wyśle.

Najla, tak miałam dziś testować, niestety nie wytrzymałam i zrobiłam betę w 25 dc i wynik negatywny. Więc teraz czekam na wredną @, jeszcze nie przylazła, ale czuje ,ze już się zbliża.
zuza1313
Czarna dostałaś @?
Naila
ewelina widzę, że zuza już wyjaśniła icon_smile.gif Może idź na betę, bo skoro jesteś już po terminie @ to powinien być wiarygodny wynik.
zuza a czy to nie było trochę za wcześnie na betę? Podobno dopiero min 9 dni od zapłodnienia zaczyna wzrastać stężenie tego hormonu, więc może jeszcze nie jest wszystko przesądzone icon_biggrin.gif
zuza1313
Najla, no właśnie trochę się zastanawiam czy nie poszłam zawcześnie bo chyba mi się owu przesunęła na 15 dc przynajmniej tak mi się wydaje. Ale nie chce sobie robić nadziei, bo już mnie brzuch boli na @ wiec pewnie przyjdzie.
Naila
No właśnie najgorsza jest ta nasza niecierpliwość i testowanie przed terminem icon_biggrin.gif Ja sama nie wiem, czy wytrzymam. Zresztą ja w środę mam monitoring, żeby zobaczyć czy pękły pęcherzyki, jeśli tak to pewnie też zacznę fisiować balety.gif
zuzka ja tam nadal trzymam za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&&& 02.gif
Naila
Qrcze dziewczyny potrzebna jest kolejna dawka ciążowych fluidków!!!!! Czekam tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
evelina_z_ce
to jest mój 37 dzien cyklu. no niby na tescie jest druga kreseczka ale bardzo mało widoczna zobaczymy po czwartkowej wizycie.
Naila
ewelina nawet jeśli jest słabo widoczna to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrób jeszcze betę a będziesz miała pewność, ale ja już wiem 06.gif Nareszcie będzie świeża porcja fluidków icon20.gif Ja już GRATULUJĘ przytul.gif
fathima
CYTAT(evelina_z_ce @ Fri, 27 Nov 2009 - 14:32) *
to jest mój 37 dzien cyklu. no niby na tescie jest druga kreseczka ale bardzo mało widoczna zobaczymy po czwartkowej wizycie.


Ewelina nad czym ty sie zastanawiasz! lec na badanie krwi! i bedziesz miala juz pewnosc!!!!!! icon_smile.gif ale!!! super!!!! chyba jestes najbardziej spokojna osoba na tym forum ktora widzi dwie kreseczki ale postanowila jeszcze chwile poczekac icon_smile.gif
zuza1313
ewelina, gratuluję II kreska to II kreska i nie ważne ,ze słaba II kreska icon_smile.gif 06.gif nie ma na co czekać idź na betę, bedziesz wiedziała na 100% jupiiiiiiiiiii icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.