To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Swędzące ramiona i dekolt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lua
Od ok tygodnia strasznie mnie swędzą ramiona i dekolt. Szczególnie po kapieli. Podobnie jak po opalaniu, tyle, że opalałam się w maju i potem nie wychodziłam na słońce. Już się zaczynam denerwowac co to moze być, strasznie się boję skórnych chorób a nie daj Boże zmian nowotworowych. A pieprzyków mam pełno i cała w starchu jestem.
Czy któraś z Was wie coś na ten temat???
Lua
aluc
Lua, a na dwór wychodzisz? bo przecież nie trzeba się specjalnie opalać, uczulenie może się pojawić po bardzo krótkiej ekspozycji na słońce, nawet przy zachmurzonym niebie, zwłaszcza, jeśli nie byłaś filtrem posmarowana

bo ja na uczulenie bym stawiała

zrób lekowy rachunek sumienia - może piłaś jakieś zioła (z dziurawcem zwłaszcza), brałaś nowy preparat witaminowy, o antybiotykach i innych cholerach nie wspomnę, wszelka hormonalna antykoncepcja też podejrzana

podejrzani to także płyny do kąpieli, kremy i balsamy - niekoniecznie nowe, mogło cię zacząć uczulać coś, co stosujesz od lat

puder

proszek do prania albo płyn do płukania

to się może również od jedzenia brać - ja miewam uczulenie po białym winie, jeśli wyjdę potem na słońce

a póki co - odstaw wszystkie okoliczne kosmetyki, kup Oilatum i myj szyję i dekolt tylko w tym i już niczym nie smaruj - może to tylko jakieś podrażnienie i samo minie
Lua
Dzieki Aluc icon_lol.gif

Wiesz, też myślę, że to uczulenie. Tylko na co???
Nigdy na nic nie byłam uczulona. Ale ostatnio zmieniłam, właśnie ok tydzień temu, żel do ciała. A wcześniej uzywałam jednego i to bardzo długo.
Kupię sobie ten Oilatum, powiedz tylko czy to w aptece i czy używać tego do mycia zamiast żelu?

Dzieki wielkie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Lua
aluc
to w aptece, jest tego kilka rodzajów, ale jakiekolwiek do kąpieli będzie dobre. Do mycia jak najbardziej, ono zostawia taki delikatny film na skórze, nie musisz potem już uzywać żadnego kremu

aaaa... i wapno sobie wypij, najlepiej jakąś uderzeniową dawkę, ja zwykle cztery-sześć tabletek musujących walę na początek i potem po dwie ze trzy razy dziennie, aż cholerstwo nie minie
Lua
Aluc kochana, dzieki jeszcze raz icon_lol.gif

Dzisiaj sobie kupiÄ™ i od razu do mycia... wink.gif

Lua
Anuk
Lua ja bym jeszcze pojadła jakąś claritine albo alertec i popiła wapno icon_smile.gif
pirania
hehe i po takiej dawce uderzeniowej to nawet kryptonit cie nie ruszy (trzeba Spermenowi powiedziec...) icon_lol.gif
Tuni
GWM Spermenowi ....buchacha icon_biggrin.gif
Lua
Gosia Spermen to moze być fajny Gość wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif icon_wink.gif))))))))))))))))

Dzieki icon_smile.gif
Anuk
Gosia,
a w jakich sprawach można do tego Spermena się zgłaszać (hehehe)??
burek
Anuk, no jak to, nie wiesz icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Przecie sama nazwa wskazuje. wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Lua
bureczku hehehehe icon_smile.gif))))))))))))
Znamy siÄ™ na rzeczy!!!!

Lua wink.gif
Lua
A zmieniając temat wink.gif wink.gif wink.gif , kupiłam sobie ten Oilatum w żelu i pierwszy raz po kąpieli nie swędziała mnie skóra icon_lol.gif

Aluc jesteÅ› wielka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Lua
aluc
to sie ciesze icon_biggrin.gif
Anuk
Burek, to już nie można nawet naiwnej poudawać ?? icon_lol.gif
pirania
wy zboczne baby jedne!!!!!!
Chlopa wam trzeba!!!
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
To literowka byla widac przeciez wyraznie.....
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
aluc
he he lyterówka, a szan. koleżanka jakoś nie zedytowała pościka icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.