To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Suszarka na bieliznę, ktoś gdzieś widział?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Znaczy tych normalnych, to wszędzie pełno, ale ja potrzebuję taką, co oprócz części zasadniczej ma jeszcze taką nadstawkę i w związku z tym można dowiesić drugie tyle krótkich rzeczy. Jak kiedyś w JYSKu była to nie kupiłam, a teraz nigdzie nie widzę. Może nie po tych sklepach co trzeba chodzę?

W każdym razie, jeśli wiecie, gdzie toto dostać można, albo przypadkiem by Wam w oko wpadło - dajcie cynk, proszę.
Dorka
a może wklej jakieś zdjęcie, jak ona ma wyglądać, bo coś nie wiem o jaką nadstawkę chodzi icon_rolleyes.gif
Potwora
Największy wybrór suszarek jest w Castoramach, Obi itp. niestety.
Ika
Skanna, daj zdjęcie "nadstawki", albo narysuj i zeskanuj icon_lol.gif bo jeśli to taka, jaką ja mam, to jest w każdym sieciowym hiperze. Nie wiem, jakie są we Wrocławiu, ale jakieś na pewno.
Tylko że pewnie o inną "nadstawkę" chodzi, bo toto moje to ja bym prędzej skrzydłami nazwała icon_biggrin.gif
skanna


No właśnie to są normalne suszarki, tylko na wierzch nakłada im się drugi taki prostokąt na nóżkach, już bez "skrzydeł", te nóżki to ze 20 cm mają i jest dodatkowa powierzchnia, żeby krótkie rzeczy powiesić. Rysować nie umiem icon_smile.gif

I nie białe tylko na ogół srebrne były.
Ika
A nie, to ja mam tylko te skrzydła - ale jakbyś znalazła nadstawkę, to daj znać gdzie, może to coś sieciowego będzie? Bo też by mi się przydała icon_smile.gif
skanna
One w komplecie były icon_sad.gif
clio
Skana zobacz w Realu
ostatnio widziałam w reklamie, co prawda w W-chu ale chyba wszędzie powini mieć
skanna
Ha, tylko u nas Reala nie ma, najbliższy w Lubinie icon_sad.gif
clio
a potrzebujesz komplet czy tylko nadstawkÄ™?
sÄ… po 14,99
mogłabym Ci kupić
skanna
Komplet potrzebuję, ale skoro mówisz, że w Realu są, to popertraktuję z kuzynem, co przez Lubin do rodziców jeździ. Dzięki za informację icon_razz.gif
Tobatka
CYTAT(skanna)
Ha, tylko u nas Reala nie ma, najbliższy w Lubinie icon_sad.gif

Eeee... Aż tak daleko nie jest, żeby nie pojechać po coś, na czym człowiekowi zależy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.