To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ból po wizycie u dentysty?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Psi
Przedwczoraj robiłam sobie u dentysty 1 i 2, w jednym dziura była średnia, w drugim mała podobno...i bolą mnie te zeby. Nie strasznie, idzie wytrzymać ale tak jakby lekko ćmią i sa nadwrażliwe na zimno...
Czy to normalne? Podobno zęby od 1 do 4 zazwyczaj bolą po plombowaniu? Nie wiem, nigdy nie miałam wcześniej plombowanych, a jest to troszke uciążliwe. Jak długo taka nadwrażliwośc może potrwać?
Potwora
Podobno normalne. Na wiosnę poszłam sobie wymienić plombę - taką jeszcze z podstawówki ( bardzo dawno nie miałam ubytków) i po tej wymianie ząb bolał mnie ze dwa tygodnie icon_rolleyes.gif dzwoniłam do mojej pani dr i ta uspokajała, że tak może być, jeżeli ból będzie się przedłużał trzeba wrócic do dentysty.
semi
ja mam to po każdej plombie. Teraz tez siedzę i się denerwuję, bo dentystka zaplombowała mi ósemkę, które mi nie dokuczała, acz popsuta była, a teraz dokucza, wrrr icon_evil.gif . I trochę to może potrwac niestety, u mnie zwykle ze dwa tygodnie.
aluc
normalne, niestety
mam to po każdej naprawie, znieczulenie schodzi i zaczyna ćmić
Psi
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif
Jakoś wytrzymam, chociaż przez to, że to 1 i 2 ciężko mi nie narażać ich na zimno i gorąco i ciągle bolą...
Anuk
Może powinnaś myć zęby pastą do zębów wrażliwych Sensodyne, doraźnie możesz pożuć goździki. Ich olejek łagodnie znieczula.
reszka
Albo posmarowac olejkiem goździkowym. Tylko nie za często.
Edzia77
O mamo mnie tez czeka dentysta. I to dwie jedynki i dwójka w której siedzi sobie torbielka. Brrr, strasznie sie boję. Moje ząbki są jak nasze drogi. icon_cry.gif
emce
CYTAT(reszka)
Albo posmarowac olejkiem goździkowym. Tylko nie za często.

Czemu "nie za często"?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.