To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kurczak Mały....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edi Zet :)
Dziś obejrzeliśmy wyczekiwanego od miesiąca "Kurczaka Małego" i ........ porażka icon_sad.gif Ula się tak bała, że chowała się mi w rękaw a Igor nie zaśmiał się ani razu.... icon_sad.gif No, porażka panie, porażka....
marghe.
a Gaba sie całkiem dobrze bawiła.
Moze to kwestia wieku
Igor IMHO za mały na taki film..
aluc
Maksio się strasznie napalił na Kurczaka
ale on jakoś nawet na filmach dla niego teoretycznie mało odpowiednich dobrze się bawi
marghe.
ten film .. to taka wojna swiatów w wersji dziecięcej

po zapowiedziach bym sie nie spodziewała
faktycznie małuchy mogą sie wystraszyć
Małgoś.dz
Kubanek podczas seansu ze 3 razy chciał wyjść z sali. Chyba trochę się nudził, co do niego niepodobne jeśli chodzi o bajki.
Sama nie widziałam filmu (mały był z tatusiem), ale mąż mówił, że... przereklamowane i spodziewał się lepszej zabawy. icon_rolleyes.gif
elwlos
To wielka szkoda, bo my właśnie chcieliśmy się wybrać do kina. Ale w takim razie chyba wybierzemy jakiś inny repertuar.
Dodam, że moj Kacperek ma dopiero 2 latka i nie wiem ile wysiedzi w kinie.
marghe.
elwlos, to nie jest film dla takiego maluszka
dla Niego to raczej Hefalump icon_smile.gif
Saskia
Michał bał się fragmentów przedstawiających inwazję "obcych", reszta raczej go bawiła
tak ogólnie to film głupiutki, no ale załapaliśmy się na akcję pomocy zwierzętom schroniskowym tzn puszka karmy= bilet, więc kasy nie szkoda icon_smile.gif
Litka
My wybieramy sie jutro, opowiem czy sie baliśmy icon_wink.gif
Cleo
o matko:(
zmartwilyscie mnie...
Michasia marzy o tym filmie, bo posytac kurczaka widziana w reklamach i na billboardach ją śmieszy, do tego my zaczelismy nazywac ją 'Kurczak mały ' wink.gif
teraz łyka ekarstwa, bo wie, że jak wyzdrowieje, to pójdzie na to z: mamą, tatą, 3 wujkami, 3 ciociami, 2 dziadkami, 1 babcią! icon_eek.gif

ile to trwa i czy naprawdÄ™ jest straszne?!
marghe.
godzina i 15 minut
Cleo , małe dziecko może sie wystraszyć
choć przyznam, że nie zauwazyłam dzieci wychodzących z kina w trakcie seansu..
pirania
nasze sie nie baly.

No ale nasze ogladaly pottera a rok temu go czytaly (Ola znaczy najmlodsza byla wsrod ogladaczy...)

ale zachwytow nie bylo- ja czekam wiernie na Narnie icon_smile.gif
Potwora
Maksi właśnie wrócił - nie bał się ( no, może troszeczkę icon_wink.gif ) generalnie był podekscytowany bo były "kosmity i pękło niebo" icon_lol.gif
Doruśka
Kalince też sie podobał icon_smile.gif
Arwena.
A Kuba się bał, w niektórych momentach krzyczał ze strachu. Ale twierdzi, że mu się podobało icon_rolleyes.gif
Villi
Michowi się podobało bo była ryba co robiła bulbul a bał się tylko inwazji obcych w skafandrach a jak je zdjęli to już nie (relacja Yano bo mnie na filmie nie było icon_wink.gif )
Kari07
Sebastianowi podobał się.
Mnie nie bardzo...
Ostatnio bylismy na Madagaskarze,był dużo lepszy!!!!
burek
Emi uwielbia się bać. Idziemy w niedzielę, bo już nam spokoju nie daje o tego kurczaka. icon_confused.gif
A tak z innej beczki czy on, ten kurczak, na pewno zdrowy był? Znaczy... tego... nie kichał? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
addera
Burek heheheh, grypy siÄ™ boisz ? icon_lol.gif

My sie wybieramy w niedzielę dopiero. Michał nie może się doczekać.
agabr
Jedrkowi (3,7) podobalo sie , dziadek podobno powstrzymywal sie zeby nie usnac.b
wiola
Nikolka tez za zachwycona, a ja przysypałam icon_redface.gif
aluc
byliśmy, zobaczyliśmy

Maksowi się podobał, acz bez entuzjazmu, chyba mu kupię zestaw niemych komedii slapstickowych, bo najbardziej go śmieszy, jak ktoś wpada głową w ścianę i tym podobne sprawy icon_confused.gif

natomiast mi się w ogóle nie podobało, odniesienia "dla dorosłych" przyciężkawe, dla dzieci za bardzo migająco-hałaśliwy, główny problem nieczytelny

a Maks właśnie rozpadające się niebo i tym podobne rzeczy najlepiej przyswoił ("tata, i tam były takie kraby, co zgubiły dziecko i im się popsuł statek kosmiczny, i jeden nazywał się Piotruś i mówił przez mikrofon i to wcale nie niebo spadło, ale im się statek zepsuł"), czyżby ojciec puszczał mu w tajemnicy przede mną Dzień Niepodległości? icon_lol.gif
addera
CYTAT(aluc)
byliśmy, zobaczyliśmy

dla dzieci za bardzo migająco-hałaśliwy,


To moje pierwsze wrażenia wink.gif za szybko i za głośno.
Michałowi jednak się podobało, Dominice również. Ja się umęczyłam wink.gif
isaa
CYTAT(pirania)
ja czekam wiernie na Narnie icon_smile.gif




piranio czyżby o "Opowieœciach z Narni" mowa??
marghe.
Iza, tak
Niewdługo wchodzą do kin
Atena
Jak myślicie nadaje się dla Zuzi?
A może możecie polecić coś innego?

Zuzia do kina mnie ciÄ…gnie...


Atena.
isaa
CYTAT(marg.)
Iza, tak
Niewdługo wchodzą do kin




icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
rewelacja... idziemy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.