To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ogłuchłam ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
czasowo rzecz jasna
od kataru
katar pomału mija.. a ja głucha jak pień icon_sad.gif
jak sobie pomóc??

ps. nie mogę brać niczego co zawiera pseudoefedrynę
amo
Jesli nie slyszysz nic, to najlepiej pomozesz sobie wybierajac sie do laryngologa. Z uszami nie ma zartow.
marghe.
eee, nieee.. słyszę jak przez watę
to u mnie normalne przy katarze..
czekac mi sie nie chce icon_biggrin.gif dlatego pytam o radę. Moze ktoś ma jakiś genialny pomysł
Tobatka
Nie mam icon_sad.gif Jutro bedę krzyczeć, albo pisać na kartce icon_wink.gif
Edi Zet :)
CYTAT(marg.)
eee, nieee.. słyszę jak przez watę
to u mnie normalne przy katarze..
czekac mi sie nie chce icon_biggrin.gif dlatego pytam o radę. Moze ktoś ma jakiś genialny pomysł

Marghe, Otovent sobie podmuchaj, to Ci przewieje trÄ…bki E.
Pozdrowienia. Edi icon_smile.gif
marghe.
w aptece mam pytac o ten Otovent?
Psi
Mi larybgolog zaleciła zatykanie nosa i dmuchanie z całej siły, żeby przedmuchać....i tak z 30 razy dziennie, aż do skutku icon_confused.gif
A najpierw sama w gabinecie potraktowała mnie wielką gruchą, którą wpuściła mi do czaszki tyle powietrza, żem się odpowietrzała przez 3 godziny chyba...
addera
CYTAT(Psi)
A najpierw sama w gabinecie potraktowała mnie wielką gruchą, którą wpuściła mi do czaszki tyle powietrza, żem się odpowietrzała przez 3 godziny chyba...


Raz zostałąm potraktowana taką gruchą icon_mad.gif Miałam wrażenie, że mi mózg wywieje icon_eek.gif i że tam tylko echo w czaszce icon_lol.gif
marghe.
to ja dziękuję

jeszce mi wydmucha resztki rozumku
Edi Zet :)
W aptece.
Anuk
CYTAT(Psi)
Mi larybgolog zaleciÅ‚a zatykanie nosa i dmuchanie z caÅ‚ej siÅ‚y, żeby przedmuchać....i tak z 30 razy dziennie, aż do skutku icon_confused.gif  
A najpierw sama w gabinecie potraktowała mnie wielką gruchą, którą wpuściła mi do czaszki tyle powietrza, żem się odpowietrzała przez 3 godziny chyba...


Psi, można to stosować ale nie wtedy gdy jest katar. Marg, spróbuj może inhalacji (celem udrożnienia nosa), a dlaczego nie możesz pseudoefedryny?
marghe.
juz mi lepiej icon_biggrin.gif
dziekujÄ™

lubiÄ™ Sinupret

Anuk, po wszystkim co zawiera pseudoefedrynÄ™ trzesie mnie.. telepie.. nie umiem tego opisac
aluc
ja zaniemówiłam (od zapalenia gardła)
może zadzwonię i sobie pogadamy? icon_lol.gif
marghe.
dzwoń icon_smile.gif

bedzie interesujÄ…co
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.