To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

posmak goryczy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lea
Od dwu dni strasznie mnie męczy posmak goryczy icon_sad.gif co bym nie zjadła czy nie wypiła nadl czyje gorzki smak icon_sad.gif bardzo to dokuczliwe, czy wiecie może co może być tego przyczyną ? i jak się pozbyć owej paskudnej goryczy ?

lea
sylwiakrol
Moja koleżanka tak miała i u niej pomagała i do dziś pomaga guma do żucia bez cukru.Może też Ci pomoże.
Małgoś.dz
Lea, ja tak miałam...we wczesnym stadium ciąży...wink.gif
I bardzo mi to dokuczało. Niczym tego draństwa nie mogłam "zabić". wink.gif
Olena
Zgadzam się Małgosiu. Ja tez tak miałam, też we wczesnym stadium ciąży. I też nic nie pomagało. Ale słysząłm coś o rozgryzaniu ziarenek kawy.
Piszesz Lea posmak goryczy, tak bez powodu icon_wink.gif icon_wink.gif
Anuk
Lea przy paru innych objawach towarzyszących może to wskazywać na schorzenia dórg żółciowych. Te inne objawy, to wzdęcia, odbijanie po posiłku, uczucie pełności w nadbrzuszu, itp.
lea
hmm nie przypuszczasm abym była w ciąży ( biorę Diane 35 ) chociaż tego nigdy wykluczyć nie można, natomiast Anuk, miewam właśnie bardzo często uczucie sytości i wzdęcia icon_sad.gif czyżby to faktycznie drogi żółciowe ? icon_sad.gif zobaczymy jak poczuję sie jutro ...

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi - lea
agutek
Naukowo i długo icon_smile.gif
https://www.borgis.pl/czytelnia/nowa_st/200...0/01-02/01.html

agutek
lea
Agutku

naczytałam się a naczytałam icon_wink.gif ale nic nie mogę znaleźć odpowiedniego dla sieie, no chyba, że jakieś zaburzenia endokrynologiczne ??? albo niedobór jakis minerałów lub witamin ... hm łyknę sobie mutiwitaminę icon_wink.gif

pozdrawiam i dzieki za informacje - lea
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.