To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do wszystkich naszych "nowych":) Przeczytaj, zanim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
użytkownik usunięty
[post usunięty]
scypafka
jak się edytuje posta? nie mam chyba takiej opcji. p.s. nie zapisują mi się wiadomości w skrzynce ... icon_eek.gif
skanna
Przy każdym swoim poście masz w jego prawym górnym rogu przycisk "Zmień" - klikając go, możesz wyedytować swój post i wprowadzić w nim zmiany. Wszystko pod warunkiem, że jesteś zalogowana.
scypafka
już wiem - zauważyłam icon_idea.gif
scypafka
dziękuję!
Adriannna
skad wziasc takie slodkie obrazki ktore wystepuja praktycznie w co 2 poscie?
skanna
Masz na myśli paseczki?

Z różnych stron w sieci np.

www.lilypie.com

www.baby-gaga.com

www.wunschkinder.net/
Kocurek
Ja bym przede wszystkim chciała zaapelować do wszystkich "nowych" by nie przyklejały wątków typu "witam".
Jeden taki ma obecnie 3 czy 4 strony.........
gosiaM
A ja niemogę sobie poradzić z dodaniem emblematu- zdjęcia mojego synuśka, albo obrazka... Pomocy
Gosia
Kocurek
CYTAT(gosiaM)
A ja niemogę sobie poradzić z dodaniem emblematu- zdjęcia mojego synuśka, albo obrazka... Pomocy
Gosia


Gosiu, może dlatego, że zdjęcie za duże? Jak w profilu wstawiasz emblemat (i jest on za duży), pisze ci ile pikseli/kilobajtów powinno mieć twoje zdjęcie.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Kocurek
Ano, niestety icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Ewelinek
A ja czytam icon_wink.gif
agaje2
Witam wszystkich. icon_biggrin.gif Jestem podwójną mamusią - 2,5 letnich bliżniaków. Julii i Bartosza.
OLKA_38
A ja właśnie to przeczytałam icon_biggrin.gif łącznie z regulaminem ooooo icon_smile.gif icon_smile.gif Pozdrawiam Zone Zenona icon_biggrin.gif
Nawet sie dowiedziałam skąd wziąśc paseczki bo jak by to ładnie ująć ja niestety nie wiedziałąm taka ze mnie no ta no .... ciemna tabaka w rogu hahahhaha 03.gif 02.gif icon_wink.gif
paputek
cześć ja przeczytałam wszystko od deski do deski, i zamierzam sie zastosować. Mam nadzieję że dam rade, bo nigdy na tym forum nie byłam to jest pierwszy raz wcześniej pisałam na www.dziecko-info.com.
Ale dowiedziałam się od kriisy że tu znajde marcowe mamusie i postanowiłam się przyłączyć. Pozdrawiam
chaton
Dziendobry, jestem nowa.
Ja nic nie jarze, jak te forum dziala? Nigdy nie bylam na forum, ale temat mnie bardzo interesuje...pisze do wszystkich, czy do jednej osoby na raz...? Pomocy!
kikus
witam wszystkie mamy świata.jestem mamą patrycji i zymka.jestem ''zielona''jak trawa na wiosne :
icon_redface.gif mysle z z czasem sie z tym oswoję piszcie do mnie o wszystkich problemach tego świata!
*asieńka
Przeczytałam uważnie twoją wiadomość i już się "odkleiłam". Nawet nie wiedzałam,że to ma takie ważne znaczenie. icon_redface.gif Wybaczcie nowicjuszom.

Dzięki serdeczne. Dobrze czasem posłuchać bardziej doświadczonych.

Pozdrawiam. icon_biggrin.gif

Asieńka-mama Patrycji 6 lat i Bartka7 miesięcy.
Eta
Aśka dzięki icon_smile.gif
mam(a)
CYTAT(agaje2)
Witam wszystkich.  :D Jestem podwójnÄ… mamusiÄ… - 2,5 letnich bliżniaków. Julii i Bartosza.
witam icon_biggrin.gif ja również mama bliźniaków, a raczej bliźniaczek icon_biggrin.gif
minka80
Jestem na stronie bump&beyond chcialabym zdjecie swojego synka tam wszystko zrobilam jak trza ale jak to wmontowac w swoj profil!? icon_redface.gif icon_question.gif icon_question.gif
gosiakam
chcialam wszystkich bardzo serdecznie przywitac szczegolnie mamusie z ich pociechami bo tu ich chyba najwiecej:) bardzo sie ciesze ze znalazlam takie forum i z ogromna ochota przylaczam sie do Was ! mam dwoch synkow Damianka 5 lat i Marcinka 3,5 roczku kochane rozrabiachy! jestem nowicjuszka w pisaniu na fora wiec prosze o wyrozumialosc a w razie czego o wskazowki.
minka80
Witamy serdecznie na forum gosiakam icon_biggrin.gif
ulana
witam!

jestem nowa na forum, chociaż maluchy.pl znam od dawna. Na razie się "organizuję" - niebawem podorzucam zdjątka, avatarka i całą resztę. Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy!
gosiakam
czesc ulana witam w klubie! ja tez tu jestem nowa. szkoda tylko ze nie zawsze radze sobie z czasem zeby tu zajrzec a bardzo lubie tu zagladac icon_smile.gif jeszcze raz witam serdecznie!
Krasnalka
Witam wszystkich icon_biggrin.gif Jestem tu nowa,ale mam nadzieje,ze niedługo nie bede icon_wink.gif
uulka
Hej kobitki nowa mamuśka chce się dołączyć icon_lol.gif barrrdzoooo jesteście fajne tylko że ja jestem b.swieza w temacie sieci i forum icon_redface.gif nadrobie straty mam nadzieję ja też mam szkraby dwa Dawi lat 3i3m-ce i Amelka 13m-cy.pozdrawiam 04.gif
uulka
Ratunku i ciemna baba icon_redface.gif nie umie się nawet normalnie zalogować wiecie wstyd mi icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kocurek
Fajny masz nick icon_cool.gif wink.gif
madzia79
hej!!!
Jestem mamą dwóch chłopców Dawidka 2,2latka i Szymonka który ma pół roczku. Pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif

gosiam29
I ja chciałabym sie przywitac:) nie jestem tutaj nowa....az wstyd sie przyznac ale zapomniałam starego hasła...jak sie tutaj rejestrowałam miałam tez inne konto pocztowe...duzo czasu mineło i wszystko mi z głowy wyleciało icon_redface.gif icon_redface.gif ...Przedtem pisałam pod nickiem mamakm ...pozdrawiam i witam:)
Ania***
ja jestem z nowych i przeczytalam-latwo powiedziec jak sie jest juz dlugo na forum,a jak poczatek to chyba 'ludzka rzecz sie mylic'...
renet
Witam serdecznie wszystkie mamusie ,nie jestem młodą mama ale młodą babcia i bardzo lubie rozmowy z mamami i mam nadzieję że mnie nie wyżucicie z waszego grona icon_redface.gif
wiolaP.
Hej! Dopiero dzisiaj do was dołączyłam icon_biggrin.gif Ja też mam problemy z jajnikami. Bola mnie czasami. Ciekawe czy to musi oznaczać, że coś jest nie tak...
zetka
Witam !!!
jestem mamusią rocznej Oliwii....forum na który bylam od momentu zafasolkowania niestety zniknęlo więc szukam nowych Mamuś do pogaduch
slonko1512
Witam jestem u was nowa jeszcze nie jestem mamą ale juz niedługo dołącze do tego grona urodzi mi się synuś 26 lutego 2007 juz niedługo!!
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i mamy icon_smile.gif
szo_sza
Witam! Ja jestem grzeczna i przeczytalam pierwszy post od poczatku do konca icon_cool.gif . Troche pozno co prawda bo juz tu pisalam, ale zawsze icon_lol.gif
Kalunia
Witam serdecznie! Dobilam do Was jak świeżo upieczona mamusia niespełna dwu miesięcznego Aleksa icon_wink.gif Jestem tu całkiem nowa i wszystkch gorąco pozdrawiam icon_biggrin.gif
Angela_:)
Witam icon_biggrin.gif

Mam nadzieję że znajdzie się tu miejsce i dla mnie icon_smile.gif mamą bedę co prawda za 8 miesięcy ale myślę ze przyjmiecie mnie do Waszego grona icon_smile.gif
ghrr
ja też czytam i czytam ... i czytam.. icon_smile.gif
Suny
Witam wszystkie mamuśki i tatulków icon_smile.gif...Ja też pragnę dołączyć do forum. Jestem co prawda mamą 9 miesięcznej Wiktorii ale po raz pierwszy piszę na forum.
Mam nadzieję, że ktoś mnie "wysłucha", doradzi, opowie o swoich doświadczeniach. Czasami mam tyle pytań bez odpowiedzi.
Naprawdę cieszę się ,że przypadkiem tu trafiłam, szkoda tylko że tak późno.
annkula
Trafiłam tu przypadkiem, rozejrzałam się nieco i postanowiłam się trochę zadomowić icon_wink.gif
(jestem mamą sześcioletniego Krzysia i czteroletniej Zosi. )
Suny
annkula widze że tak jak ja szczęśliwie zabłądziłaś na to forum. Mam nadzieję , że obie się zadomowimy. icon_biggrin.gif
AISZA
ad
Laluna
Witam wsyztskich, czekam na swojego maluch i mam nadzieje ze znajde tu kilka intersujÄ…cych i niekonwencjonalnych porad icon_smile.gif Bo takie sÄ… najcenniejsze icon_smile.gif Serdecznie pozdrawiam!!!!!! icon_biggrin.gif
Anna_23
Witam wszystkie Forumowiczki! Od kilku dni jestem na tym portalu iii uważam że jest bardzo potrzebny i cenny. Odwiedzam go prawie codziennie icon_smile.gif Zapraszam i bardzo zachęcam do poczytania mojego tematu: ADOPCJA a wszystkich którzy mogą mi pomóc prosze o kontakt na gg, maila czy pw. Pozdrowionka :*
mylusia26
witam wszystkie mamusie terazniejsze i przyszłe. jestem mamą 2letniej córeczki Klaudi,mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego babskiego (może nie tylko) grona. pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
Mili23
Witam serdecznie wszystkie mamusie i te przyszle rowniez. Jestem nowa, bardzo sie ciesze ze znalazlam forum, mam nadzieje ze udzielicie kobietki kilka porad poniewaz w maju przyjdzie moj pierwszy maluszek na swiat icon_biggrin.gif
niuniaspadi
Witam, mam na imię Monika i jestem mamą 16 miesięcznej Michasi.
Pozdrawiam wszystkich
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.