To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapalenie spojówek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaco
Oczy mam spuchnięte jak u świnki morskiej. I zaropiałe. Dziecię przyniosło jakieś wirusowe zapalenie spojówek z przedszkola a ja oczywiście od razu podłapałam.
Byłam dzisiaj u lekarza, dał mi jakies krople i powiedział, że od tego się nie umiera. Ale po pierwsze wtedy jeszcze nie do uzytku było tylko jedno oko a teraz już czuję, że drugie też się postanowiło rozsypać A po drugie to to jednak boli i niefajnie wygląda. Mam jutro do nich zadzwonić i zażądac zwolnienia lekarskiego (na zlośc mamusi na urlop z tego powodu nie pójde icon_evil.gif)? A może to rzeczywiście nie jest podstawa do wystawienia L4? Tylko jak ja w takim razie jutro do samochodu wsiądę ? icon_rolleyes.gif
Cleo
o rety współczuję, przechodzę to często,a le ostatnio było strasznie- skończyło się na antyiotyku: dostałam Biodacynę (?) na 4-5 dni i Emadinę (?) na 15. Plus taką masc na noc nawilżającą. Ale ulga....! bo te krople,k które kupiłąm sama bez recept -betadrin i ofto..coś... zwiększaly tylko pieczenie i totalnie nie działały. nie moglam nosic szkieł kontaktowych, zreszta nie dałabym rady, po paru dniach się uspokoiło.... dr pytała mnie wtedy, cz chcę zwolnieine...
semi
Mój mąż przeszedł niedawno. Horror. Leczył Biodacyną i w ciągu kilku dni przeszło, ale pierwsze trzy były straszne. Ja na Twoim miejscu bez wahania dzwoniłabym o zwolnienie.
Jaco
Dzisiaj jest lepiej. Wprawdzie oczy nadal podpuchnięte ale juz nie są przekrwione i nie bolą icon_smile.gif
Cleo
ale poszlas do pracy???
A.L.
Milena ma zapalenie spojowek od poniedzialku. Dostala krople-Kanamycin-POS poprawa nastapila niemal natychmiast.
Teraz sa jeszcze ciut podpuchniete , ale nie bola, nie ropieja i nie sa czerwone.
Jaco
Poszłam. Ale jutro i w piątek biorę urlop. Będę odpoczywać, leczyć się i szukać ciepłej kurtki (jak to wszystko połączyć w jedno icon_rolleyes.gif ), bo mi lekarz powiedział, że takie zapalenie spojówek występuję często z objawami przeziębienia. Czyli mam sie wyleczyć i więcej nie chorować icon_smile.gif
A.L.
To samo powiedziala pediatra Mileny, jak sie pytalam skad jej sie to swinstwo przyplatalo.Od przeziebienia , kataru ktory wedruje w niewlasciwych kierunkach icon_wink.gif i ogolnego oslabienia organizmu.

Kuruj sie Jaco.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.