To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamienia po badaniu...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
...ginekologicznym i usg dopochw.?
Qrcze, matka dziecku, a pierwszy raz się zdarzyło... icon_rolleyes.gif
Martwić się czy ma prawo się zdarzyć?
A do tego zaraz po badaniu ból w podbrzuszu sie pojawił i trwa już kilka godzin. icon_confused.gif Nie ostry, nie tępy, jakis taki...no nie wiem jak to określić...taki "w tle", troszkę przypominający ból przy miesiączce, ale lżejszy. No takie napięcie podbrzusza wyczuwalne. icon_rolleyes.gif

Choroba, jak nie urok - to przemarsz wojska.

Powiedźcie coś, bo głupie myśli po głowie mi latają... icon_sad.gif
Mika
czasem tak bywa -mnie też sie zdarzało kiedy mnie tam icon_wink.gif zbyt intensywnie lekarz badał icon_wink.gif
Małgoś.dz
Taaak... "zbyt intensywnie" to dobre określenie do dzisiejszej wizyty u lekarza... icon_confused.gif
Mika
znaczy że mógł wziernikiem lub po prostu palcami przerwać jakieś naczynko

kocham ciążę -przynajmniej kilka miesięcy bez zglądania przy każdej wizycie:wink:
Małgoś.dz
No dobrze, naczynko pękniete - stąd plamienie.
Ale ból podbrzusza? Też od badania?
Mika
takie samopoczucie to też raczej efekt badania -coś jak mały poród z drugiej strony icon_wink.gif -w końcu nie codziennie tak głęboko jesteśmy badane-organizm to odreagowywuje

niektóre po zbyt intensywnym seksie mają podobne "objawy" icon_wink.gif
amania
jeśli np. masz nadżerkę, to plamienie może się pojawić nawet po delikatnym badaniu
Małgoś.dz
Dzięki, trochę mnie uspokoiłyście. icon_smile.gif
Idę sobie meliskę zaparzyć, a może lepsze byłoby winko? wink.gif
moko.
zdecydowanie lepsze będzie winko icon_twisted.gif
Anuk
Małgoś.Dz, a samo USg wyszło ok?
Małgoś.dz
Tak, USG w porzÄ…dku. icon_smile.gif
kas
Małgoś , a w brzuszku "cosik" się zagnieździło ?
PS. tak pytam , bo nam troche się kontakt urwał icon_rolleyes.gif
Kas
Małgoś.dz
Kasiu, no jakos nic się nie zagnieździło. icon_lol.gif
I co to znaczy, że kontakt nam się urwał? icon_rolleyes.gif GG mam wciąż to samo. icon_wink.gif
Mika
Bluśka-wcześniej i u mnie grzebali,ale teraz widocznie stwierdzili,że jestem taka stara ciężarówka,że gdyby cos się działo sama przyleciałabym w podskokach,bo już wiem jak ma być icon_wink.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.