To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Milołajki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maja03
Macie jakies pomysly ?? Jak to zorganizowac?
Pytalam sie w "Berku " - tam 30 zl za 2 godzinna zabawe - paczki we wlasnym zakresie ...
Macie moze jakies swoje sprawdzone miejsca ??
Olka
CYTAT(maja03)
Macie jakies pomysly ?? Jak to zorganizowac?
Pytalam sie w "Berku " - tam 30 zl za 2 godzinna zabawe - paczki we wlasnym zakresie ...  
Macie moze jakies swoje sprawdzone miejsca ??


Cześć. Idziemy do Breka 04 grudnia na godzine 10.00. Zobaczymy jak będzie. MOże też być się wybrała? Moja Ania ma 20 miesięcy
karol
A ja tez do berka, ale 3 grudnia , na 17... buuuuuuuu
maja03
A jak by co - to macie jakies inne alternatywy ??
Slyszalam od kolezanek, ze w Berku jest srednio ..
karol
jest tez chyba Mikołaj w Klubie Krasnoludka na Oporowie / ww.klubkrasnoludka.pl / , ale nigdy tam nie byłam.
agama76
CYTAT(karol)
jest tez chyba MikoÅ‚aj w  Klubie Krasnoludka na  Oporowie  / ww.klubkrasnoludka.pl / , ale nigdy tam nie byÅ‚am.


moj syn 2 lata chodzil do KK - bardzo bardzo fajne miejsce icon_smile.gif Panie bardzo sympatyczne i odpowiedzialne (w obecnej placowce bardzo mi tego brakuje... icon_confused.gif ), mila atmosfera, dzieci naprawde dobrze sie tam czuja icon_smile.gif

Aga
karol
Aga!
a jak wygladaja tam zabawy mikołajkowe, czy moga w nich uczestniczyć "jednorazowe" przedszkolaki?
pozdrawiam
agama76
CYTAT(karol)
Aga!  
a jak wygladaja tam zabawy mikołajkowe, czy moga w nich uczestniczyć "jednorazowe" przedszkolaki?
pozdrawiam


tego nie wiem - najlepiej zadzwonic i zapytac. Ja na zabawie mikolajowej nigdy tam nie bylam ale moj syn byl bardzo zadowolony icon_smile.gif W soboty prowadzony jest tam 'zielony dom' dla rodzicow i dzieci ktore nie chodza na co dzien do przedszkola, moze wiec jest tez organizowana zabawa mikolajowa dla dzieci nie zwiazanych z Klubem Krasnoludka

Aga
karol
DziekujÄ™ i pozdrawiam
Aleksandra
CYTAT(maja03)
A jak by co - to macie jakies inne alternatywy ??
Slyszalam od kolezanek, ze w Berku jest srednio ..


Do "Berka" chodzimy na zabawy fundamentalne, zaliczyłyśmy również Halloween. Zabawy fundamentalne są świetne. Natomiast Halloween był również dobrą zabawą, ale raczej dla starszych dzieci ( ponad 2 letnich). NIe przekreślałabym Berka z tego powodu.
Aleksandra
CYTAT(karol)
A ja tez do berka, ale 3 grudnia , na 17... buuuuuuuu

Jest możliwość przepisania się na 04 grudnia na 10.00. GOdzina 17 dla takich maluchów jest trochę późna.
Anita.W
Wroclawskie Mamuski z forum na yahoo co roku organizuja mikolajki. Nie jest to impreza tylko dla forumowiczek, wiec jak jestescie chetne na mikolajki to dajcie znac.
Mikolajki odbeda sie 10 grudnia o 15 w przedszkolu na ul. Strzegomskiej na Nowym Dworze. Koszt 15 zl + pieniadze na prezent. Do jedzenia i picia to kazdy cos tam przynosi. Bedzie mikolaj i pani przedszkolanka ktora bedzie zajmowac sie dziecmi i oczywiscie muzyka icon_biggrin.gif .

My bylismy rok temu oto pare zdjec https://wlodarczyk.dyndns.org/wyda/w_002.php
Kuba wrocil zadowolony i wybawiony icon_biggrin.gif
Doruśka
W berku tym razem jest podział wiekowy dla dzieci, my idziemy na 14 dzieci 4-6 letnie:)
Ale nei oszukujmy sie,jeśli dzieci są wiekowo wymieszne to zabawy nei bedzie dla wszystkich.
bo dzieci 1,5-2 letnie nie potrafią np chodzić po okręgu wiec zabawa w kółeczku odpada. stopień rozwoju socjalnego jest również zdominowany wiekiem dziecka wiec nei oczekujmy cudów ze pani nagle zbierze 10 dzieci 1,5-2 letnich i si eone beda bawic jak 4-5 latki.
karol
Na Chociebuskiej , na Nowym Dworze, w Domu Kultury, 4 grudnia o 11 jest przedstawienie o Mikołaju dla Dzieci, a potem prezenty / Mikołaj zagwarantowany, ale prezenty we własnym zakresie/ . Bilety 7 zł. Podobno fajnie.
aska_mama_wiki
Dzięki za info o Chociebuskiej - niestety na przedstawienie pt. "Mikołaj ma dziurawe kalosze" biletów nie ma już od jakiś 10 dni icon_cry.gif
A szkoda, bo nastawiłam się, że wybiorę się z córką. Dobrze, że nic jeszcze jej nie powiedziałam, bo byłaby zawiedziona.
15.01 ma być Królowa Śniegu - mam nadzieję, że tego nie przegapię...
Pozdrawiam,
Aśka
karol
Byłam dzisiaj w Berku. Tragedia !!!


Miał byc 1 rodzic na jedno dziecko. Niestety do nie największej berkowej sali weszło ponad 20 dzieci i min 2x tyle dorosłych, bo tylko jednostki przyszły 1 na 1 , pozostałi po 2 a spora grupka nawet z obstawa 3 dorosłych. Więc hałas i koszmarnie gorąco. Więc zaczęło sie uchylanie okien. skonczyło sie na tym, że miejscami były Hawaje a 2 metry dalej Alaska. Przy samej toalecie palący w otwartym oknie tausiowe, więc dla spoconego dziecka powiew mroźnego powietrza... Kiedy zwróciłam uwagę, że tak nie powinno być, to usłyszałam, że trudno upilnowac, a rodzice chca zobaczyć ... A ta zabawa to dla Rodziców czy dla dzieci...
Pierwsza godzina zabawy. Fajne , ale dla min 4-latków w górę. A była to zabawa 0-4 lat/ Potem przyszedł Mikołaj, całkiem fajny. Miały byc jeszcze 40-minutowe cpląsy z Mikołajem, ale ja już nie wytrzymałam i w trosce o zdrowie dziecka poszłam do domu.
Myslę, że nikt, albo naprawde niewiele osób skorzysta w przyszłym ropku powtórnie.
Jeśli idziecie jutro, to proponuje dowiedziec sie o której zjawi sie Mikołaj i przyjść tylko na tę część.

Proszę Was o opis innych zabaw, moze dzieki temu któras z nas nie popełni błędu w przyszłym roku.

Pozdrawiam
Sobotynka
Rónież byliśmy dzisiaj w Berku.
NIe mogę powiedzieć, aby córeczka była niezdowolona. POdobało jej się, ale podobałoby się bardziej, gdyby impreza była ciut lepiej zaplanowana.

Wydaje mi się jednak, ze "Berek" powinien informować rodziców o możliwości ( a raczej nie możliwości ) robienia zdjęć. Tak naprawdę, trudno się było dostać do środka kółeczka, gdyż dzieci otoczone były winuszkiem fotografujących i nagrywających rodziców, którzy naturalnie nie zwracali uwagi, że impreza jest rónież dla innych dzieci. Zabawy były akurat dla dzieci w wieku do 3ch lat. Moja 21 miesięczna córeczka była wieloma zabawami zainteresowana, jeżeli oczywiście dostała się do środka.
Duzy minus za temperaturę i generalnie chaos organizacyjny. Tak naprawdę nikt nie był informowany jak te zabawy mają przebiegać, a zwłaszcza jak mają zachowywać się rodzice. Gdyby ktoś poinformował i to wyraźnie, ze 1 dziecko +1 rodzić może być na MIkołajkach , wówczas zabawy przbiegałyby inaczej.
POzdrawiam
Doruśka
Kalinka byął z Tatusiem na 14 i bardzo jej sie podobało, ale ona ze starszymi dziecmi,to oze rodziców aż tylu nei było,bo to nei pierwsze mikołajki icon_wink.gif
a co do niektórych rodziców to... icon_evil.gif icon_evil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.