To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rahabilitacja we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Czy we Wrocławiu oprócz Creatora na ul. Lotniczej jest jakieś inne centrum rehalibitacyjne??? Ktoś widział? Ktoś wie.
Chodzi mi o schorzenia kręgosłupa.
skanna
W przychodni na Dobrzyńskiej, na pl.Teatralnym, na Karmelkowej, chyba w Pulsantisie na Ostrowskiego.
skanna
A, w szpitalu wojskowym na Weigla ponoć też.
Potwora
O Pulsnatis jest najbliżej - dzięki. icon_smile.gif
Teatralna tez może być icon_rolleyes.gif
Doruśka
na bończyka
Dorka
Olu czy to Ty zamierzasz chodzić na takie zajęcia? Mi znów zaczyna dokuczać kręgosłup (mało ruchu i noszenie dzieci icon_rolleyes.gif, przy znacznej skoliozie icon_sad.gif ), chętnie bym się zapisała na jakieś zajęcia ruchowe (najchętniej na basenie) usprawniające kręgosłup i pod kierunkiem fachowca od rehablitacji. Daj znać jak coś takiego znajdziesz!
Potwora
Chcę bardzo chcę bo mam już dosyć. Tylko, że lekarz nie chce mi dac skierowania, nawet nie mówię o rehabilitacji ale o zwykłym prześwietleniu...
Wiem, że w Creatorze można sie zdłosić do ortopedy, ten po badaniu zapisuje odpowiednie zabiegi - wszystko jest oczywiście płatne ale nie czeka sie miesiącami ( mój tato z niesprawną ręką został zapisany za 3 miesiące icon_eek.gif ), Tylko, że ten Creator trochę dla mnie za daleko.

Co wybierzymy sie razem? Byłoby super! icon_biggrin.gif
Aleksandra
CYTAT(Ola Fisia)
Czy we Wrocławiu oprócz Creatora na ul. Lotniczej jest jakieś inne centrum rehalibitacyjne??? Ktoś widział? Ktoś wie.
Chodzi mi o schorzenia kręgosłupa.


Cześć ja mam problemy z kolanem i polecono mi Rehabilitację przy ul Kościuszki, tam gdzie jest szkoła fizjoterapii Czamary. Wiele osób chwaliło tą rehabilitację, ale mnie nie pomogła. Wydałam 1200zł, starciłam mnóstwo czasu, mam ogromne zaległości w pracy ( pracuję w Legnicy i musiałam zwalniać się, aby zdażyć) i kolano znów mi spuchło. Najgorsze jest, to że nikt , żaden lekarz ( odwiedziłam trzech w tym dr Andrzejewskiego) nie jest w stanie mi pomóc. icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Dorka
CYTAT(Ola Fisia)
Co wybierzymy sie razem? Byłoby super! icon_biggrin.gif


icon_lol.gif chętnie, ale jednak ten Creator (to ten na Kozanowie, dawna Orbita?) trochę dla mnie daleko. Najlepiej jednak jakby to było coś na Krzykach.
Teraz mi się przypomina, że w Redeco na Nowym Dworze chyba też widziałam jakieś ulotki, że prowadzą tam zajęcia rehabilitacyjne, i w mediconcepcie (tam gdzie przyjmuje Jarosz) też jest gabinet rehabilitacji - doraźnie jakby Cię połamało można pójść.

Ze względu na uwiązanie do najmłodszego młodego (karmienie), ja bym mogła chodzić najwczesniej od stycznia/lutego icon_rolleyes.gif .
Potwora
Creator jest na Lotniczej, tuż przed Pilczycami.
https://www.creator.wroc.pl/strona.php?id=13

dla mnie też daleko, tym bardziej, że trzeba przejechać potwornie zakorkowaną Klecińską. Ale mają jasne zasady, bogatą ofertę i przejrzysty cennik. icon_rolleyes.gif

Dziewczyny pisały o Pulsantisie i Teatralnej.

Aleksandra w ośrodku, o którym pisałam mają kriokomorę - może pomogłaby na Twoje kolano.
Aleksandra
CYTAT(Ola Fisia)
Creator jest na Lotniczej, tuż przed Pilczycami.  
https://www.creator.wroc.pl/strona.php?id=13

dla mnie też daleko, tym bardziej, że trzeba przejechać potwornie zakorkowanÄ… KleciÅ„skÄ…. Ale majÄ… jasne zasady, bogatÄ… ofertÄ™ i przejrzysty cennik.  :roll:  

Dziewczyny pisały o Pulsantisie i Teatralnej.

Aleksandra w ośrodku, o którym pisałam mają kriokomorę - może pomogłaby na Twoje kolano.


Olu, na rehabilitaji u Czamary miałam 20 zabiegów. W zakresie ich miałam kriokomorę, szynę, rowerek, światła, laser, magnetronik, "naklejki z prądem" ( nie wiem jaka jest fachowa nazwa), manulne zabiegi. I nic nie pomogło....... icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.