To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co czytać 3,5 latce???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madziak75
Zbliża się gwiazdka, chciałabym moją 3,5 letnią córcię wyposażyć w nowe ciekawe książeczki. Co czytacie lub czytałyście swoim maluchom w tym wieku? Jakie były lub są ich ulubione książeczki?
marghe.
zerknij do Kacika Qlturalnego
Cleo
1. wszystkie części 'Julek i Julka' icon_biggrin.gif kochamy to!!
2. Elmer' -o kolorowym słoniu-kochamy to!
'3. 'Pippi Pończoszanka', ale z ilustracjami, bo oryginalne opowieści długie. podstawa
4.'Dzieci z Bullerbyn' -podstawa icon_lol.gif icon_biggrin.gif
5. 'Koziołek Matołek'-teraz wyszły wszystkie księgi pięknie wydane.
6. Kamilka, Kamyczek- francuskie (?) wychowawcze historyjki z Å‚adnymi ilustracjami, u ans teraz bardzije Kamilka- bo zabawniejsza i duzo opowaistek bliskich naszym codziennym historiom
7. Znacie 'Leśne głupki'- Strzałkowskiej? od czasu pierwszego zlotu to u nas podstawa także, mnóstwo tekstów stamtąd funkcjonuje już w codzinenym języku i żarcikach icon_smile.gif
8. 'Z górki na pazurki'- świetne wierszyki z pięknymi ilustracjami! W kółko wypozyczamy z biblioteki, chyba w okńcu kupię....

jak sobie przypomnę, to dopiszę więcej!

Jeśli znacie Mysię, to u nas juz się kończy ten etap. córeczka urosła-kapki odmykane itp bawia chwilowo, a z dłuższych opowieści chlip, chlip..icon_wink.gif
madziak75
No no, ja myślę, że te niektóre pozycje to chyba dla nieco starszych? Ja myślę o książeczkach na teraz icon_smile.gif
marghe.
dlaczego dla starszych?
Co do tej pory czytałas?

i jednak sugeruje wizytÄ™ na podforum kulturalnym.. tam znajdziesz odpwiedzi na swoje pytanie
Cleo
Madzia- ale przeciez my mamy córeczki w TYM SAMYM wieku! a Dzieci z Bullerbyn to chyba od roku na tapecie! czasem-ok- w wersji skróconej, ale są.icon_smile.gif to, co napisałąm, to wlasnie ksiazeczki, ktore TERAZ czytamy.
a co do tej pory czytalas jej? chyba wiesz, co jÄ… interesuje itd,...
'Julek i Julka' to krociutkie opowiadanka- na stronę, z fajnymi bajkami- znajome 2,5 latki tego słuchają, nei mówiąc o 3 latkach:)
naprawdę-spróbuj:)
ja sie tak cieszę- nareszcie nadeszła era, gdy i rodzic czytajacy się nie nudzi icon_cool.gif
madziak75
Już pozamawiałam większość tych książeczek, bardzo dzięki przytul.gif Jeśli coś jeszcze przyjdzie Wam do głowy to chętnie skorzystam z waszych doświadczeń.
Monika ww
Maja bardzo lubi jak jej czytam wiersze dla dzieci.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.