To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to alergia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dudek
Dziewczyny moje dziecko jadło mleko Nan ale miało okropne zaparcia więz zmieniłam na Bebilon i jakiś tydzień póżniej pojawiło się przy obojczyku na skórze taka czerwona such plama wygląda jak otarcie Pani doktor najpierw stwierdziła że to otarcie i przepisała maść elosone zeszło ale pojawiło się znowu dokładnie takie samo i w tym samym miejscu i robi się następne wróciliśmy do nan (wróciły też zaparcia icon_evil.gif )i nie wiem co robić poradzcie coś
pozdrawiam
Radis
Jeżeli ma to wygląd liszajowaty i wsytępują jakieś zmiany w inych miekscach proponuję wizytę u alergologa lub dermatologa. Może to byc zwykła egzema kontaktowa, alebo co gorsze alergia na białko mleka krowiego. Nie jest to jedyna możliwość gdyż nie piszesz więcej szczegółów, ale na początek i na podstawie tak szczątkowych informacji tak to może wyglądać. Nasz Kuba miał zmiany liszajowate od trzeciego miesiąca,a w tej chwili nasza alergolog stwierdziłą AZS i alergię na białko mleka krowiego. Same zaparcia to nic strasznego, gdyż przy zamianie pokarmu często się zdarza, ale po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Spróbuj podawać dzidzi dużo soczków i musów owocowych, a wszystko powinno się stopniowo poprawić.
Tata 6 misięcznego Kubulka icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.