To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypozyczalnia strojow karnawalowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ptysiak
Czy wiecie gdzie we wroclawiu mozna wypozyczyc stroj na sylwestra dla doroslych?
Jalla
Kiedyś wypożyczałam w Wytwórni Filmów Fabularnych. Niestety trzeba liczyć się z tym, że większość kostiumów jest w opłakanym stanie i trzeba je sobie we własnym zakresie np. pozszywać i zdecydowanie koniecznie oddać do czyszczenia. No i w sumie cięzko coś interesującego tam znaleźć zwłaszcza w sezonie karnawałowym.

Coś mi się obiło o uszy, że wypożycza stroje też teatr Kalambur, ale tam chyba jest drogo.
Ptysiak
dzieki icon_smile.gif jutro tam przedzwonie
Ptysiak
dzwonilam do WFF i porazka

owszem pozyczaja ALE minumum 5 sztuk, cena 60zl + 500zl kaucji za 1 stroj icon_rolleyes.gif
Jalla
CYTAT(Ptysia)
dzwonilam do WFF i porazka

owszem pozyczaja ALE minumum 5 sztuk, cena 60zl + 500zl kaucji za 1 stroj  :roll:

No to widzę, że dużo się tam zmieniło icon_eek.gif
menada
W zeszłym roku widziałam, że w sezonie przedświątecznym i karnawałowym była wypozyczalnia na pl Kromera w sklepie z odzieżą ciążową i sakralną icon_lol.gif icon_lol.gif
Ten sklep mieści się w tym wielkim bloku Dach-budu vis a vis Urzedu Kartografii.
Ptysiak
zgadza sie icon_smile.gif dzisiaj tam bylam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.