To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

proszę nie czytać - wiadomośc tylko do Zolzy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alatanta
....
_rybka
Przeczytałam. Jako że poczułam się wywolana, iż to dla mnie.Wiadomośc oczywiście.
lena77
ja tez, ale wiedzialam, ze to podpucha wink.gif
Coffee
ja rowniez przczytalam
zawsze co nowe czytam icon_wink.gif i zolza tez jestem icon_evil.gif
Kocurek
CYTAT(Blue)
Ja. wink.gif  Ale na usprawiedliwienie dodam, ze zawsze czytam WSZYSTKIE nowe posty. icon_biggrin.gif


A ja siÄ™ nie usprawiedliwiam, a czytam co mi "wpadnie w oko" icon_wink.gif


Podłość ludzka nie zna granic icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif*









*Można "podłość" zamienić na "ciekawość", czasem nie wiadomo, co gorsze icon_smile.gif
Mariola***
Jam tez wścibska icon_wink.gif
Inca2
Ponieważ do mnie nikt nie pisze, to pomyślałam, że może to do mnie wink.gif icon_twisted.gif
Agusiao
ja tez ciekawa przeczytałam icon_redface.gif wink.gif
Eta
a ja sie nie bede usprawiedliwiać
ciekawa jestem i nudzi mi sie także 06.gif

a nóż by tu jakąś zadymę ukręcić icon_twisted.gif wink.gif
Dodorka
i ja zawsze czytam nowe posty
sdw
Ja też wścibska icon_mrgreen.gif
Magdula
nie przeczytałam ani słówka icon_sad.gif Ale zła jestem bo taki tytuł jest strasznie kuszący icon_rolleyes.gif Będe twarda i nie przeczytam choć widzę że wątek ma niezłą popularność wink.gif Ale korci strasznie
KM
Weszłam, bo zobaczyłam, że tyle odpowiedzi icon_eek.gif
użytkownik usunięty
Przecież Zołza to ja 08.gif
Mama Anka
186 Zolz przeczytalo juz wiadomosc. 08.gif 06.gif
sdw
Prawda ujrzała swiatło dzienne. www.zołzy.pl

icon_mrgreen.gif
marghe.
jaka podpucha?
przeciez to do mnie

jestem zołza
zołzowata Kura

słucham Alatanto, co masz mi do powodzenia?

ps. piszac na forum publicznym raczej nie mozesz spodziewac sie prywatnosci icon_wink.gif
Tobatka
A mnie zaintrygował wątek na 2 strony, z toną odpowiedzi, w którego tytule jest "nie czytać" bo do jednej zołzy (nie mnie? hmmm) się odnosi... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
emce
CYTAT(Tobatka)
A mnie zaintrygowaÅ‚ wÄ…tek na 2 strony, z tonÄ… odpowiedzi, w którego tytule jest "nie czytać" bo do jednej zoÅ‚zy (nie mnie? hmmm) siÄ™ odnosi...  :roll:  :wink:

Dokładnie!
I nie będę udawać, że nie jestem ciekawska. Byłam ciekawa ile osób powtórzy, że od tego są privy icon_twisted.gif
Maciejka
A ja się wcale nie przyznam, ze zajrzałam! wink.gif A w ogóle to wszystko wina mcdy, bo stwierdziłam,z e jak ona zajrzała to i ja tez mogę. W końcu jestesmy z jednego osiedla... icon_lol.gif (wytłumaczenie równie głupawe jak wątek ) icon_lol.gif
emce
[quote=Maciejka]A ja się wcale nie przyznam, ze zajrzałam! icon_wink.gif A w ogóle to wszystko wina mcdy, bo stwierdziłam,z e jak ona zajrzała to i ja tez mogę. W końcu jestesmy z jednego osiedla... icon_lol.gif (wytłumaczenie równie głupawe jak wątek ) icon_lol.gif
No tak, mcda nie tylko zajrzała, ale była na tyle głupia, że się w wątek wścibskich wpisała... Ale przynajmniej jestem tu w doborowym towarzystwie icon_twisted.gif
Edi Zet :)
icon_wink.gif icon_lol.gif
NATI
No to ja też dopisuję się do tych ciekawskich icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
AguÅ›
I ja icon_biggrin.gif
blaire
CYTAT(Paka)
Przecież ZoÅ‚za to ja  :tere fere


Paka, chyba się pomyliłaś. To ja zołzowata jestem icon_twisted.gif
Mika
hehehe a ja się zastanawiałam skąd zołza ma wiedzieć,że tutaj jest info dla niej skoro przebywa na innym forum icon_razz.gif icon_lol.gif
aż musiałam sprawdzić czy aby dalej na maluchach siedzę icon_lol.gif
Edzia77
Ależ ze mnie wścibska baba, ale do tych zołz tez moge sie dopisac icon_smile.gif
alatanta
....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.