To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wypadaja mi wlosy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fragola
Jestem mama od 4 miesiecy.Regularnie biore witaminy poczawszy od ciazy az do teraz.Po trzech miesiacach kiedy urodzilam zaczely wypadac mi wlosy sa poprostu wszedzie.Nie wiem co robic moze jakies specjalne witaminy musze zazywac lub jakies odzywki?
AJA
Odsyłam icon_smile.gif
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...1997&highlight=
Asiula
Witaj,
ja też miałam takie problemy. Jestem Mamą drugi raz i powiem Ci, że to niestety tak jest, że wypadaja włosy po ciąży( no przynajmniej u mnie).

Ja - za radą pediatry - zastosowałam następująca kurację: brałam wciągu tygodnia - przez 5 dni preparat witaminowy ( ja dalej Feminatal) + 1 tbl. wyciągu ze skrzypu + 1 tabl. wapna, przez pozostałe 2 dni magnez + cynk zamiast powyższego (dokładnych nazw preparatu nie pamietam obecnie gdyz jestem w pracy :D ). Dodatkowo z własnej inicjatywy stosowałam szampony i odżywki dla włosów zniszczonych. Jadłam te tabletki przez ok. 4 miesięcy i
włosy mi faktycznie odrastają jak szalone.

Pozdrawiam
Atena
Ja miałam to samo,parę miesięcy po porodzie zaczęły mi wypadać włosy.Nie wiem czy karmisz piersią czy nie,ja karmilam i gdzieś wyczytalam,że karmienie dokłada się do tego wypadania wlosów.Mi włosy powypadały ze 3-4 miesiące i przeszło,a już widzialam siebie łysą bo naprawdę przeżedziły mi się bardzo!Potem wszystko do normy wróciło i mam włosy normalne i ........ nic mi się nie stało...
Głowa do góry!

Atena.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.