To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Policytujmy siÄ™...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
marghe.
wÄ…tek umrze smierciÄ… naturlanÄ…
z prostego powodu:

NIKT nie przebije męza Anity

mój popatrzył , popatrzył.. i stwierdzil: "widocznie sie nudził" icon_rolleyes.gif
A.L.
A co potrafi maz Anity?
adzia
Wierzcie albo nie, ale mój by pewnie dał radę icon_wink.gif Siedziałby nad tym trzy dni, ale by zrobił icon_wink.gif

W sumie po mojej klęsce przy próbie wykonania tego fajnego tortu według przepisu Dorusi chyba najbliższy tort sceduję na pana G icon_wink.gif A to już za miesiąc icon_smile.gif
Asiula
A o co chodzi , bo jakaś niezorientowana jestem - jak Anita i jaki jej Mąż ?



......................................
p.s. dlaczego mi uśmieszki nie działają?
Litka
w robieniu tortów nie przebije, a co jeszcze wchodzi w grę icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(Asia L.)
A co potrafi maz Anity?

TO
Coffee
anito prosze, pochwal sie..co twoj maz zrobil icon_eek.gif
Mama Anka
Moj potrafi tylko takie torty jesc. 04.gif
Niesamowity. icon_biggrin.gif icon_eek.gif
sdw
CYTAT(Coffee)
anito prosze, pochwal sie..co twoj maz zrobil icon_eek.gif


Pochwaliła się. W innym wątku. Post wcześniej masz link.
dumiczowa
to znaczy tak , mój mąż z wypieków to tosty umie a z dań głównych jajecznicę


pozdr.
anita
kazdy umie cos innego wink.gif
no postarał sie przy tym torcie no..

ale za to jak malował meleńki przedpokój to prawie bym go zabiła tak jeczał, przeklinał i marudził icon_rolleyes.gif
powiedziałam, że nigdy wiecej do malowanie go nie biore



wezme wiedźme-lidke icon_lol.gif
Edzia77
A żaden mąż nie nie jest tak bardzo denerwujący jak mój. Nie będę go wcale chwalic, bo właśnie strasznie mnie wkurzył.
A.L.
Anita icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
A te rozyczki to on tez sam zrobil? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Wyobrazilam wlasnie mojego T. ja sie meczy na mala rozyczka i niemalze spadlam z krzesla ze smiechu.
Tobatka
Mój nie przebije męża Anity w robieniu tortów, ale na pewno przebije we wchodzeniu na radiolinię 08.gif
Pecia
tort piekny i widac ile wysilku kosztowal
powiedz mezowi niech robi takie torty na zamowienie icon_biggrin.gif


ja moge piewrsza zamowic na 29 grudnia icon_biggrin.gif


ps barbie podesle jesli trzeba wink.gif
anita
CYTAT(Asia L.)
A te rozyczki to on tez sam zrobil? icon_eek.gif  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  


no też, icon_rolleyes.gif ja bym nie umiała niestety, mnie nie było w domu, był sam z 2 dzieci, na szczescie Maja zasnęła i miał wzgledny spokój bo tylko Julka przeszkadzała icon_lol.gif
Niestety taki tort to on robił bardzo długo bo on jest niezwykle dokładny i wszystko musi grać wink.gif
moko.
Mój mąż ma dwie lewe ręce do gotowania ale za to ma wiele innych zalet np: to on w domu myje gary a następnie je wyciera i chowa icon_biggrin.gif, to on sprząta całą chałupę i myje podłogi ścierą na kolanach, to on pierze te wszystkie ciuchy, które wymagaja prania ręcznego, to on prasuje swoje rzeczy i w ogóle sobie sam pierze gacie i skarpetki. . . . . .
a i tylko on robi śniadania i kolacje icon_biggrin.gif codziennie, on robi zakupy i w ogóle robie wiele, wiele innych czynności....



dobra i tak mój mąż nie przebije męża Anity icon_evil.gif
amania
CYTAT(marg.)
wÄ…tek umrze smierciÄ… naturlanÄ…
z prostego powodu:

NIKT nie przebije męza Anity

mój popatrzyÅ‚ , popatrzyÅ‚.. i stwierdzil: "widocznie sie nudziÅ‚"  :roll:


marghe, mój powiedział dokładnie to samo! icon_twisted.gif
Pecia
a moj powiedzial: icon_surprised.gif Å‚adne icon_surprised.gif
(niezbyt odkrywcze)



aha i dodal jeszcze :

a umył wczesniej tę lalkę icon_cool.gif
alatanta
...
paulap
CYTAT(alatanta)
odwróciÅ‚ siÄ™ na piÄ™cie i poszedÅ‚ spać... o 17  :(  Å›pi do teraz i bÄ™dzie spaÅ‚ caÅ‚Ä… noc... w spaniu nikt mojego nie przebije


mój w spaniu na pewno przebije... Niestety...
Mama Anka
CYTAT(paulap)
CYTAT(alatanta)
odwróciÅ‚ siÄ™ na piÄ™cie i poszedÅ‚ spać... o 17  :(  Å›pi do teraz i bÄ™dzie spaÅ‚ caÅ‚Ä… noc... w spaniu nikt mojego nie przebije


mój w spaniu na pewno przebije... Niestety...


eee moj tez tak potrafi i od poznego popoludnia do poznego ranka pospac...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.