To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak dlugo trzeba leżec w szpitalu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lilka20w
mam zagrożoną ciąże i jest bardzo duże prawdopodobieństwo ze poronie jak dlugo będę musiała leżeć w szpitalu?
aneta z urwisami
Nie zakładaj z góry że poronisz, staraj się myśleć pozytywnie jest wiele metod na utrzymanie ciąży napewno twój lekarz się będzie starał tak postępować żeby wszystko skończyło się dobrze.

Ja do szpitala trafiłam rano, zrobili co mieli zrobić i popołudniu wyszłam do domu, ale to wszystko zależy od tego jak cała sytuacja wygląda. Tak mi się wydaje.

Pozdrawam Aneta icon_biggrin.gif
Nie zakładaj najgorszego bo jeszcze nie wszystko jest przesądzone.
pchelka10.05
witaj moja kolezanka miała zagrozona ciaze i lezałą ponad 7 tyg ale wiem ze sa osoby które w czasie ciazy moga lezec w szpitalu nawet całe 9 misiecy pozdrawiam asia (poczytaj sobie w róznych gazetach jest pełno info na ten temat np jak spokojnie przelezec ciaze pod nadzorem lekarzy albo szpital - ciaza to nic takiego wazne aby było zdrowe ) ja osobiscie lezałabym nawet te 9 miesiecy aby tylko było zdrowe i nie zakładaj od razu ze poronisz bo mam duzo kolezanek które lezały miesiacami a teraz maja zdrowe dzidziusie trzymaj sie pozdrawiam goraco asia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.