To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zauroczyła mnie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emce
Ostatnio wyjątkowo przyjemnie słucha mi się piosenki Doroty Miśkiewicz "Poza czasem." Ma taki przytulny, subtelny listopadowy klimat, idealnie pasujący do spokojnego wieczoru pod kocykiem z kubkiem gorącej herbaty z sokiem i ciekawą książką. icon_smile.gif Jako, że na takie chwile dla siebie w najbliższej przyszłości mi się nie zanosi, "Poza czasem" daje mi jakąś namiastkę takiego spokoju i ciepełka. Póki co jest to dla mnie piosenka nr 1.

Ciekawa jestem Waszych aktualnych zauroczeń i fascynacji...
Eta
u mnie nie zmnienne powroty
A.Krzysztoń
J.Kaczmarski
T.Chapman
i roche takie czarnej odejchanej muzyki
a czasem wracam tez do Stachury choć śpiewac nie umiał icon_wink.gif a nawet do Grechuty

a tej pani nie znam icon_confused.gif
justin
na nowo odkrywam Stare Dobre Małżeństwo
ulcik
oj tak Justin popieram .. a oprócz tego u mnie ostatnio króluje Rod Stewart - zestaw jazzowy icon_smile.gif - i Pinacolada + od dzisiaj pieprz i wanilia icon_smile.gif

u.
mama_do_kwadratu
Fajna jest Miśkiewicz, popieram icon_smile.gif
myszka
CYTAT(Eta)
a nawet do Grechuty


Eta, a czemu "nawet"? Ja tam go lubiÄ™ pasjami.
Eta
bo swego czasu przy muzyce jaką słuchałam a raczej z jaka sie nosiłam icon_confused.gif było to conajmniej mocno nieprawdopodobne
a poza tym w domu i dziadek i mama byli mu mocno anty
a ja siÄ™ upajam jego muzyka do dziÅ›

SDM... mam wszystkie płyty chyba icon_confused.gif ostatnio zyje w niebycie wiec mi moze cos umknęło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.