To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jestem Przerażona

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Jestem przerażona
Dziewczyny powiedzcie mi prosze,jak to jest z tym pęcherzykiem bez zarodka??jestem w 7 tygodniu ciąży i przeczytałam kilka postów kobiet które tak straciły swoje iskierki,że zaczęłam się bardzo bać.....a wizytę mam za dwa tygodnie..wszystko jest dobrze jak narazie ale bardzo zle sie czuje mdleję a wczoraj po pobraniu krwi tak zemdlałam że pielęgniarka nie mogła mnie obudzić...lekarz mówił że ta słabośc minie po 12 tygodniu...nie mam krwawień ani żadnych plamień...ale ta myśl bardzo mnie przeraża....
pozdrawiam
Eta
Przede wszystkim się uspokój
Ciąża z pewnością rozwija się prawidłowo
To ze źle się czujesz na razie jeszcze nie oznacza, że z dzieckiem jest coś nie tak
Wiele kobiet tak ma
Minie
A z drugiej strony usg w 7 tyg już sporo wykaże, więc jak tak bardzo się boisz możesz iść prędzej

Będzie dobrze
Trzymaj siÄ™
podr.
Eta
justin
Gościu drogi,

chyba naczytałaś się za dużo.

Wyluzuj icon_biggrin.gif
Kocurek
Najlepiej idź do gina wcześniej. Po co zamartwiać się na zapas? a czytać za dużo też jest niewskazane - ja np. lepiej (spokojniej) znosiłam ciążę i dorastanie syna, niż obecnie córki - za dużo wiem icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.