To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pokój alergika

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

trevor
Witam!
Mam taki dylemat.Otóż mamy małego alergika (subst. wziewne głównie roztocza) i zachodzi konieczność przemeblowania/przebudowania pokoju.Zastanawiam sie jak rozwiązać problem podłogi.Teoretycznie najlepsza wykładzina ale problem bo to kurz.Z kolei inna podłoga jest dosyć zimna.Co tu robić?Jak sobie z tym poradziliście?
Pozdrawiam
trev.
grzałka
na podłodze mam parkiet lub w innych pomieszczeniach terakotę, nie widzę problemu

cieplejszy jest korek, ale nie wiem, jak on się ma do roztoczy, jest zmywalny, więc chyba może być
ewis_
Ja u dzieci mam dechy na podłodze plus mały dywanik (sztuczny, ikeowski) w okolicach łóżek. Do tego odkurzacz z filtrem hepa i luzik - roztocza nam nie straszne icon_wink.gif

Czasem rozkładam specjalny śpiwór do zabawy na podłodze, ale u nas w dziecięcym jest balkon (czasem otwierany) i faktycznie podłoga bywa zimna.
trevor
Witam!
Byłem u znajomych w ten weekend w odwiedzinach i podpatrzyłem ciekawe rozwiązanie.Do pokoiku dali elektryczne ogrzewanie podłogowe i drewniane panele tzw. deska barlinecka. Podstawowa zaleta że montaż jest bardzo mało kłopotliwy (bez pyłu i laKIERÓW) a podłoga jest bardzo ciepła. Czy ktoś ma podobne rozwiązanie ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.