To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bank czasu w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Witam was
Chciałam was zainteresować pewnym przedsięwzięciem, w którym biorę udział. Jak na razie jest to na etapie organizacji ale mam nadzieje, że się uda.
Pomysł wyszedł od Fundacji Hipoterapia (gdzie rehabilitowany jest mój synek) i jak na razie skupia ludzi z tej fundacji- to znaczy rodziców dzieci będących pod opieką Fundacji.
Ale mamy nadzieję, że to się rozszerzy na "zdrowe" rodziny.
W dzisiejszych czasach każdy jest zabiegany, nie zawsze może sobie poradzić ze wszystkim a równocześnie prawie każdy może coś zaofiarować innym.
Prosze o poczytanie na stronie OPOLSKI BANK CZASU na czym to dokładnie polega- strona wyjaśnia to lepiej niż ja będę w stanie.
Miałam okazję poznać organizatorkę z Opola.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany- to proszę o kontakt- im nas więcej będzie tym lepiej.
ulcik
Okkko .. pisz icon_smile.gif jestem za icon_smile.gif

u.
sdw
Szkoda, ze u nas to nie działa icon_sad.gif
fifafo
ja tez mówie ze szkoda wiec Wiola jest nas juz 2 z Kielc
okko
Dziewczyny to może się zaczniecie organizowac.
Ja w przyszłym tygodniu mam spotkanie informacyjne.
Aha i co się okzuje z dotychczas zebranych danych- że znacznie więcje jest ofert pomocy niż zapotrzebowania na nie.
Może ktoś z forum jednak czegoś potrzebuje.
Pierniczki na święta np.
Agnieszek
Okko, wchodzę w to wszystkimi czterema łapami - oczywiście jeśli się mogę przydać! icon_smile.gif czytałam jakiś czas temu o Bankach w Warszawie i żałowałam, ze u nas to nie działa. Uważam to za swietny pomysł, oby tylko się udało rozkręcić to u nas! icon_smile.gif
sammy
ja też, ja też icon_smile.gif

pozdrawiam
s.
aronka
Jeśli tylko mogłabym się przydać, to ja też! icon_wink.gif
Tobatka
Ja się próbowałam dowiedzieć o poznański, ale mi nie odpisali ;( A szkoda, bo pomysł mi się podoba icon_wink.gif
okko
Dziewczyny- super że jesteścuie chętne.
W takim razie uprzejmie proszę o napisanie- co mogłybyście zaofiarować- do bazy ofert i jakie macie potrzeby.
Tobatka
Ja nawet sobie ściągnęłam papiery wszystkie potrzebne, ale na razie nie mam czasu i odwagi założyć taki bank czasu.. Ale może kiedyś, jak się uporam ze studiami? icon_wink.gif A może do tego czasu uda mi się dotrzeć do poznańskiego...
ulcik
Okkko napisz proszę czy to ruszyło .. dzięki
u.
ulcik
no to tak u Okkko nic nie ruszyło .. ja po warsztatach mam już niejakie pojęcie jak to ma wyglądać .. i będę próbowała to jakoś rozruszać .. ale jeszcze za tydzien druga część warsztatów icon_smile.gif

u.
ulcik
CYTAT(Tobatka)
Ja nawet sobie ściągnęłam papiery wszystkie potrzebne, ale na razie nie mam czasu i odwagi założyć taki bank czasu.. Ale może kiedyś, jak się uporam ze studiami? icon_wink.gif A może do tego czasu uda mi się dotrzeć do poznańskiego...


Tobatko a skąd i jakie papiery ściągałas ??

u.
Adelajda
Hej jaki super pomysł! To gdzie się mozna dopisać?
ulcik
CYTAT(Adelajda)
Hej jaki super pomysł! To gdzie się mozna dopisać?


dam cynk w ciągu kilku dni .. jutro mam ostatnią część szkolenia .. a potem chce zacząć icon_smile.gif

u.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.