To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co w coolturze piszczy - dopisujcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewcia!
Jeśli ktoś lubi muzykę etniczną
śpiew " z wnętrza", proste instrumenty
zupełnie na przekór zalewającej nas popkulturze
to polecam
www.bravefestival.pl
w dodatku koncerty w niezwykłych miejscach
jestem oczarowana
(chociaż może ja po prostu niewiele wychodzę i nie wiem, co jest grane icon_cool.gif )
jeszcze tylko do jutra
Potwora
We Wrocławiu sporo dzieje się w kulturze, np. do 27.11 trwa Wrocławski Festiwal Gitarowy - zupełnie niepopkulturowy icon_wink.gif koncerty odbywają się w Filharmonii, Akademii Muzycznej i Teatrze Polskim.
11.12 w Filharmonii odbędzie się coś niebanalnego (również dla dzieci) - najpiękniszejsze utwory muzyki zydowskiej, m.in chór dziecięcy.
1.12 mamy darmowy koncert Janerki w WFF z okazji zgłoszenia Wrocławia do EXPO - zaproszenia rozdaje GW.
hawah
W dniach 1-4 grudnia odbędą się WROCŁAWSKIE PROMOCJE DOBRYCH KSIĄŻEK, w ramach których prócz wielu imprez dla dorosłych przewidziano także coś dla dzieci, mianowicie ABECADŁO - salę zabaw i zajęć z dziećmi, więcej szczegółów tutaj:
https://wpdk.okis.pl/program_2005.html#abecadło
Ewcia!
dziewczyny,
zmieniam tytuł watku, żeby był bardziej adekwatny do treści icon_smile.gif
Ewcia!
CYTAT(Ola Fisia)
We Wrocławiu sporo dzieje się w kulturze, np. do 27.11 trwa Wrocławski Festiwal Gitarowy - zupełnie niepopkulturowy icon_wink.gif koncerty odbywają się w Filharmonii, Akademii Muzycznej i Teatrze Polskim.
11.12 w Filharmonii odbędzie się coś niebanalnego (również dla dzieci) - najpiękniszejsze utwory muzyki zydowskiej, m.in chór dziecięcy.


Dzięki, Ola icon_smile.gif
byłam wczoraj z młodszymi na tym koncercie
baaardzo sympatycznie
"chór" brzmi dostojnie, a to jest raczej zespół, wciągający do śpiewu całą salę
obowiązkowo musiałam potem kupić płytę
dziewczyny "zawojowane" przez Voję i przyjaciół
Potwora
W kulturze piszczy jeszcze coś takiego icon_wink.gif

17-26.03.2006 odbędzie się IV Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ofensiva 2006, który ma prezentować kino artystyczne w sposób bezkompromisowy i niekonwencjonalny. Jeżeli ktoś zainteresowany niech śledzi w tym czasie repertuar wrocławskich kin. icon_wink.gif
Potwora
Jeszcze jedno:

W dniach 31.03-2.04 odbędzie się XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej Łykend- kto lubi takie klimaty niech idzie sie rozerwać, kto tworzy w takich klimatach może wziąć w nim udział - od 17.03 mozna nadsyłac zgłoszenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.