To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

robic na sile?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tapucka
jestem w piatym miesiacu ciazy ( 20 tydzien) i nmam zaparcia. Czy moge probowac na sile? Czasem tak robie probuje "pocisnac" na sile ale nie wiem czy to dobrze.... Jak myslicie?
kropunia
Gdy męczą Cię zaparcia, możesz zastosować podane poniżej sposoby ich łagodzenia:
* jedz dużo produktów zawierających błonnik, takich jak otręby (bez przesady), świeże owoce i warzywa, warzywa strączkowe.
* codziennie wypijaj, co najmniej 7-8 szklanek płynów (nie kawy i herbaty).
* każdego dnia wykonuj niezbyt intensywne ćwiczenia, najlepiej spaceruj około godziny dziennie.
* unikaj produktów wzdymających, takich jak fasola, kapusta i cebula.
* unikaj produktów powodujących zaparcia, takich jak czekolada, ryż, czarne jagody.
AJA
Polecam suszone śliwki icon_biggrin.gif osobiści mnie pomogły.

Albo jabłuszka.
SylwiaK
Mi pomaga herbatka z kopru włoskiego i jabłka w każdej ilości najlepiej po każdym posiłku. I nie próbuj na siłę to może tylko spowodować pojawienie się lub zwiększenie hemoroidów. Powodzenia
alatanta
....
emiliaO
Danon Activia polecam. Śliwkowy. Ktoś na forum kiedys polecał. Muszę przyznac, że przy codziennym jedzeniu tego jogurtu znacznie mi się poprawiło. A na śniadanko mussli icon_smile.gif obowiązkowo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.