To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CILEST pomocy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka
właśnie zaczęłam drugie opakowanie, w poprzednim prawie cały miesiąc ze mnie ciekło, teraz okres miałam tydzien, juz mnie to zaczyna wkurzać icon_sad.gif
Lekarz te tabletki przepisał mi z tego powodu, ze miałam cykl 45dniowy a okres trwał ok 12-14dni icon_rolleyes.gif ale teraz nie wiem co gorsze icon_sad.gif
co do samopoczucia to jest wporządku, tyć tez nie tyje, ale ten wieczny okres...
Może któraś z Was bierze? brała? miała podobne objawy, które ustapiły?
pozdrawia
inka
i.
Brałam i miałam podobne objawy.
Miałam długą miesiączkę, potem 2 dni w porządku, następnie krwawienie w środku cylku, kilka dni przerwy i miesiączka.
Jak dla mnie trochę tego za dużo było i odstawiłam.
Do tego męczyły mnie koszmarne bóle głowy.
Lekarz twierdził, że jest duża szansa, ze po 3 m-cach przejdzie, ale naprawdę nie miałam siły tego dalej ciągnąć. Dostałam Rigevidon i było super.
inka
dzięki Ilka, myślałam, ze nikt nie odpisze icon_smile.gif chyba mało kto to bierze icon_confused.gif
tez chyba poprosze o zmiane, mam juz dość tego plamienia icon_sad.gif
a jak mi wypisywał recepte to mowil, że bede plamic w pierwszm miesiącu,bo to normalne, a okres bedzie trwał 3 dni (trwał 7:evil:) i potem spokoj, noi nici z tego icon_evil.gif icon_sad.gif
inka
wiecie co? już mi nic nie plami, narazie od 3 dni wporządku, może nie bede musiała nic zmianiać icon_smile.gif
Blue podniosłaś mnie na duchu, jeśli brałaś kilka lat, to chyba nie jest z tymi tabletkami tak żle icon_smile.gif nikt mi prawie nie odpisywał, i juz myslalam, ze jestem jakims krolikiem doswiadczalnym icon_twisted.gif i mam jakies ferelne tablety icon_redface.gif tylko martwi mnie ich cena icon_rolleyes.gif wszystkie antykoncepcyjne na 3 miesiace wychodzą ok osiemdziesiąt pare zł????? drooooogo...
jagoda2
na samo słowo Cilest robi mi sie zimno, brr

moja Julia to sie Cila powinna nazywać.... brałam Cilest ponad rok - do czwartego miesiąca ciąży icon_eek.gif kiedy juz czułam że coś jest nie tak, poszłam do gina i w końcu stwierdził ciążę - problemy miałam straszne z jej utrzymaniem (nie wiem na ile to wina Cilestu)

Cilest jako dobry środek antykoncepcyjny to dla mnie czarny humor - no chyba że ja to ten 0,01 procent o którym mowa na opakowaniu, bo tabletki brałam regularnie, nie zapomniałam żadnej, nawet nie przesuwałam godzin przyjmowania

ale fakt - miesiączki uregulowały mi się, poprawił sie stan cery i ogólnie skóry/włosów
nie utyłam (no, do czasu....)
inka
o rany!!!!!! 23.gif 23.gif 23.gif

a ja jestem taka zapominalska , ze różnice między przyjmowaniem wynoszą czasem i 3 godziny icon_confused.gif teraz bede brac co do minuty, ale jak widze i tak moze byc wpadka icon_eek.gif dobrze, ze mi napisałaś!!!!!! dzięki Jagoda!!!
Pecia
ja bralam Cilest 2 lata przed pierwsza ciaza, sluzyl mi,
uregolowaly mi sie miesiaczki, b. dobrze sie czulam,

za to teraz mam problem
biore 11 dzien Yasmin, i od 11 dni mam okres icon_confused.gif icon_evil.gif
poza tym dobrez sie czuje, ale do jasnej ciasnej przeciez za 10 dni konczy mi sie opakowanie i mam dostac okres z odstawienia
icon_eek.gif to co? caly miesiac krwawienie?????

nie wiem co mam robic? isc do lekarki czy jeszcze poczekac, podobno przy pierwszym opakowaniu tak sie zdaza...


nie pamietam ,zebym miala takie problemy z Cilestem
marghe.
Cilest brałam przez ładnych parę lat
efektów ubocznych brak
Pecia
po telefonie do ginki jade zaraz do niej na usg dopochwowe icon_confused.gif
bardzo mnie dzis boli brzuch, jak po porodzie Jaśka icon_eek.gif
Pecia
bylam , wszystko w pozadku, jest to reakcja na tabletki ale minie icon_rolleyes.gif
najwazniejsze ,ze nie ma innej przyczyny takiego krwawienia ufffff
inka
Pecia dobrze, ze wszystko wporządku! i współczuje "miesięcznego" okresu, wiem co czujesz...
Pecia
a odbiegajac od tematu

ja napisalam " w pozadku "
Blue " w porzÄ…dku"
a Inka " wporzÄ…dku"



Blue, gratulacje icon_lol.gif
laila
o kurcze ale sie teraz wystraszyłam ,a jak przechodziłyście z innych tabletek na Cilest?
bo ja niewiedziałam i przeszłam tak jakbym zaczynała nowe opakowanie czyli 8 dnia przerwy a teraz sie boje że niedziałają bo njaprawdopodobniej nie icon_confused.gif
inka
miałam spokój i znów mi się zaczęło ciapać po tych tabletkach icon_evil.gif a właśnie zaczęłam 16 tabletke w opakowaniu , przecież to nie okres icon_confused.gif icon_evil.gif
Pecia
a u mnie juz sie unormowalo
koncze drugie opakowanie i jest spokoj
inka
Ciociu Peciu zazdroszcze icon_smile.gif ja kończe 3 , 1 i 2 porażka, teraz było spoko do połowy icon_sad.gif
a mam jeszcze jedno całe opakowanie...
Pozatym okres trwał i tak 8 a nie 3 dni icon_evil.gif
malinka1978
kolezanka bierze cilest 6 miesiecy i nic nie ma, brak ubocznych skutków. okres 3 lub 4 dni, nie za duzy. i nic jej sie nie dzieje. Ale ma super. to jej pierwsze tabletki. podziwiam. strzał w 10.

Ja mam przepisany Yasmin i nie wiem czy mam go zazyc dzis czy nie. dostalam okres. boje sie tabletek bo nie jakdlam wczesniej.
oliweczkas
brałam Cilest jakiś czas, ale zbyt mało mialy dla mnie hormonów i miewałam plamienia. Musialam je zmienić na tabletki trzyfazowe.
shira
brałam cilest przez 6 lat i akurat mi służył. @ 4-5 dniowe,
regularne. potem odstawiłam przed zajściem w ciązę i przez 3 miesiące
zabezpieczaliśmy się gumkami, żeby organizm doszedł do siebie.
w ciążę zaszłam w sumie po pół roku od odstawienia tabletek.


po urodzeniu albo do nich wrócÄ™, albo przeż€cÄ™ siÄ™ na plasterki zobaczymy.

a działanie cilestu wydaje mi się ze zależy od indywidualnej tolelancji,
jednym służy, drugim nie....
olciaa_a
Ja biore Cilest juz ok roku i jest ok. Przy pierwszym opakowaniu mialam male plamienia, ale wystarczyla wkladka przez pare dni. Pozniej wszystko sie unormowalo, okres regularnie mam dzien lub 2 po ostatniej tabletce i przechodzi dzien przed pierwsza nowego opakowania. Jak dla mnie ok 06.gif mialam szczescie bo to moje pierwsze tabletki 06.gif
aniÅ›
Kobieto idz do endokrynologa skoro masz takie anomalia z miesiączką, pigułkami antykoncepcyjnymi nie leczy się zaburzeń hormonalnych!!!!
Dorcik1
Cilest mnie też niestety nie słuzył.Plamień nie miałam ,ale czułam się bardzo źle ,miałam duszności ,ucisk w klatce piersiowej ,złe samopoczucie.Teraz biorę Microgynon ,jest oki i co najwazniejsze jest tańszy icon_smile.gif
renata19750702
Brałam Cilest kilka miesięcy = kilka miesięcy plamienia. Zmieniłam na Harmonet. Najpierw pierwszy miesiąc prawie cały plamienie, w drugim już kompletnie nic. Biorę od 2 lat i jest OK.
joaba
ja po Cileście miałam ogromna torbiel nie wiem czemu,miałam usg przepisał mi ginek cilest,potem miałam długi bolesny okres po 1 opakowaniu i lekarz wykrył torbiel 21.gif ,ale ja w ogole jestem pechowa z tymi pigułami.
eni20
yasmin sa jak dla mnie rewelacyjne, czekam az skoncze karmic i odrazu zaczne je jesc:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.