To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tabletki anty a ciaza ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pecia
Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przy braniu tabletek antykoncepcyjnych?
Moze sie zdazyc ciaza jesli sie bierze regularnie?
Mika
hmmm? wink.gif

lekarze twierdzą,że przydłuższym i systematycznym braniu takiej możliwości nie ma
no chyba,że kobieta miała biegunki,wymioty

ale różne cuda się zdarzają -są takie co zachodziły w ciążę i tabletki biorąc
Pecia
no wlasnie mi chodzi o takie przypadki co zaszly biorac
nie zapominajac ani jednej wziac ( bo taka znam co jedenj nie wziela i od razu zaszla )
Arwena.
Pecia mnie się wydaje, że to niemożliwe. Może oprócz tabletek brała jakieś leki? W cuda nie wierzę wink.gif , wierzę za to w nieprawidłowe użytkowanie.

Na antykoncepcji hormonalnej byłam 7 lat, zdarzało mi się zapomnieć o jednej a nawet dwóch tabletkach a ciąża przytrafiła mi się dopiero po odstawieniu.
OlivkaMamaNorbercika
Słyszałam od siostry (jest położną), że podczas brania Diane35 ciąże się zdarzają. Zresztą na ulotce tego preparatu pisze, że nie stosować jako środka anty.
Lizia
nie ma środków na 100% (chyba że szklanka wody zamiast icon_wink.gif )
W przeróżnych opracowaniach na temat skutecznności różnych metod anty hormonalna ma skuteczność od 98% do 99,5%)
Pecia
chyba Ilka kiedys pisala,ze zaszla w ciaze z Zuzka gdy brala tabletki?
moze sie odezwie
i.
Jestem jestem icon_wink.gif
Tylko u mnie to była trochę inna sprawa.
Miałam niecałe 18 lat kiedy zaczęłam łykać tabletki. Z tym, że to nie były typowe pigułki. Ginekolog-edokrynolog (zresztą znana lekarka w W-wie) poddała mnie swojej autorskiej kuracji hormonalnej stoworzonej specjalnie dla mnie icon_wink.gif
Brałam dwa hormony w różnym stężeniu, w każdym m-cu inaczej.
Przez ponad rok to się doskonale sprawdzało.

Jak zaszłam w ciążę nie wierzyłam, nie wierzyła też lekarka, która poddała mnie serii zastrzyków na wywołanie miesiączki - chciaż byłam już 2 m-ce w ciąży icon_rolleyes.gif
Pecia
dobrze,ze Zuzka twarda sztuka wink.gif

a swoja droga powinna zostac matka chrzestna Zuzi wink.gif
i.
Myślałam nawet o tym żeby do lekarki z kwiatami jechać, ale jakoś nie wyszło.

A z Zuzki naprawdę twarda kobietka, po takiej porcji hormonów w zasadzie zdrowa jest (nie licząc alergii we wczesnym dzieciństwie - ale to już przeszłość).
Majo (Majeczki)
Słyszałam, że niektóre antybiotyki znmiejszają skuteczność tabletek anty. W ten sposób wpadła moja koleżanka ze studiów. Ale dziecko urodziła zdrowiutkie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.