To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam wazne pytanie...POMÓŻCIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olga...
czy jak bola piersi a dokładnie brodawki mie pieka że nie moge sie dotknąć--czy to jakis konkretny objaw ciąży?okres mam dostac za dwa dni...test nie wyszedł wogóle...chyba cos z nerwów skonciłam...poradźcie..który test jest dobry .który mogłabym juz zrobic bo szaleje z niepokoju?
Jul_i_anka
Według mnie wszystkie testy sa podobne. Najlepiej poczekaj jeszcze conajmniej 3 dni i test zrob rano. Życze cierpliwości icon_smile.gif
olga...
O rany...nie wiem czy wytrzymam....w dodatku jestem przeziebiona ...kaszle tak,że omal płuc nie wypluję...no i z nosa mam fontannę..
olga...
Załamka....zrobiłam dzis test i wyszedł na "nie".Do @ jeszcze dwa dni a mnie nosi z rozpaczy...brodawki dalej mnie bolą...nie mam juz siły..
Jagienka
Olga spokojnie testy są różne ja zrobiłam przed czasem i wyszło mi że nie jestem ale test się mylił poczekaj jeszcze troszkę i za 2-3 dni zrób test polecam BoboTest, najlepiej rób rano przy pierwszym siusianiu.
A co do piersi na początku ciąży bardzo mnie bolały i były obrzmiałe, na wierzch wyszła gęsta siateczka żył.

Poczekaj i spokojnie pamiętaj że nerwy mogą tylko zaszkodzić a poza tym mogą odwlec okres.

Pozdrawiam Aga
Jagienka
A jak chcesz mieć pewność czy jesteś w ciąży zrób bHCG z krwi daje 100% pewności.
jawor
Ja korzystałam z "pre-testu" Robiłam na drugi dzień po spodziewanej miesiączce. Dwa razy wyszedł pozytywnny, i dwa razy oznaczało to ciążę - zakonczoną sukcesem. Polecam ten test.
życzę powodzenia.
aksonia
witaj:)

Ja zrobiłam bobo-test i odrazu wyszedł nawet nie musiałam czekać tych trzech minut,i zrobiłam go po całym dniu pracy wieczorem i wyszedł pozytywny:)naprawdę polecam bo jest bardzo czuły nie tylko w moim przypadku ale mam znajomych którzy tez go sobie chwalą:)

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.