To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brak @ po łyżeczkowaniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karola26
Witam dziewczyny. Minęły juz 2 m-ce od łyżeczkowania a ja nadal nie mam miesiączki. Od zabiegu mam cały czas do tej pory co 2-3 dni lekkie plamienia. Czy to normalne? A jak jest z ciążą po poronieniu? Czy mozliwe zebym mogła zajsc?
katiek
1. Zrób test ciążowy
2. Jeśli pozytywny-jedź do szpitala na izbę przyjęć (albo prywatnie do lekarza) i zrób usg, bo może być to kolejna ciąża (o ile była taka możliwość) lub mogą być to resztki po poronieniu w jamie macicy, co jest stanem niebezpiecznym dla zdrowia i życia.
3. Jeśli test negatywny-idź do lekarza, na usg, niech zobaczy co się dzieje, bo takie plamienie jest niepokojące.
Karla26
Witam Katiek. Dziękuję za odp. Właśnie mam zamiar kupic test, Choc nie sądzę abym była w ciąży. gdyby jednak tak sie stało to czy możliwe jest donoszenie takiej ciąży po niedawnym poronieniu? Jesli wiesz coś na ten temat lub ktoś inny bardzo proszę o odpowiedż. Dziekuję i pozdrawiam.
katiek
Karla, są dziewczyny, które zachodziły wpierwszym miesiącu po poronieniu i donosiły ciąże. Wszystko zależy od przyczyn poronienia.
A ten test rób szybko-jeśli to resztki trzeba działać naprawdę szybko bo może być to bardzo niebezpieczne (coś niestety o tym wiem).
Trzymam kciuki żeby to była szczęśliwa ciąża albo jakieś małe zaburzenia hormonalne.
Jakby co pisz na pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.