To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przodozgięcie macicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karla26
Czesc dziewczyny. czy któras z was wie cos o przodozgięciu macicy. Mój lekarz powiedział mi że mam bardzo mocne przodozgięcie. Staram sie o dzidzię i nie wiem czy to ma wpływ na ciążę. Dodam iż jestem już po jednej stracie maleństwa w 10 tc icon_sad.gif
grzałka
przodozgięcie i przodopochylenie to fizjologia
Karla26
Dzięki grzalka. Czyli z tego co rozumiem jest ok. Ten lkarz mi to tak powiedział jakby to było cos poważnego.
www.benia123
CYTAT(Karla26 @ Wed, 30 Nov 2005 - 19:01) *
Czesc dziewczyny. czy któras z was wie cos o przodozgięciu macicy. Mój lekarz powiedział mi że mam bardzo mocne przodozgięcie. Staram sie o dzidzię i nie wiem czy to ma wpływ na ciążę. Dodam iż jestem już po jednej stracie maleństwa w 10 tc icon_sad.gif


poprostu to taki "typ" budowy. o niczym nie świadczy. ja z tyłozgięciem straciłam dzidzie w 6 tc.
Asikp
Witam,
Ja mam bardzo mocne tyłozgięcie jedyną wada jaka była w tego typie budowy było to że dr we wczesnej ciązy miał problemy ze zlokalizowanie maluszka. Teraz jestem w 10tc i też nie jest łatwo choć jest dość spory.

Na ogół uważa sie ze przodozgięcie to normalne ułozenie macicy a tylozgięcie to patologia. Jednak prawdą jest że to poprostu taka uroda icon_wink.gif
biala-dama
ja mam tylozgiecie i ciezko jest zajsc
malaa0
Z tego co wiem ( bo moja ciocia to ma ) to te zagiecia powoduja problemy w zajsciu w ciaze. Ona sama dluzej sie starala, ale zaszla. Ma teraz 3 dzieci icon_smile.gif Mowila tez, ze powoduje to czasem bole przy wspolzyciu. Wszystko zalezy od organizmu kobiety - kazda z nas jest inna icon_smile.gif
Edytkax
też słyszałam, że przodozgięcie macicy może powodować trudności z zajściem w ciążę.
pumacreate
ja mm tyłozgięcie i nie miałam większego problemu z zajściem w ciązę 2 miesiące się staraliśmy z chłopakiem teraz jestem w 3 miesiącu a lekarz kazała mi jedynie spać na brzuchu
aluc
CYTAT(Edytkax @ Sun, 28 Dec 2008 - 15:43) *
też słyszałam, że przodozgięcie macicy może powodować trudności z zajściem w ciążę.


TYŁOzgięcie
przodozgięcie to stan fizjologiczny
Edytkax
CYTAT(aluc @ Fri, 20 Feb 2009 - 10:35) *
TYŁOzgięcie
przodozgięcie to stan fizjologiczny

To bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd - tak to jest jak człowiek wie że dzwoni ale nie wie gdzie icon_wink.gif
bb

TYŁOzgięcie moze ale nie musi oznaczac klopotow z zajsciem w ciaze, choc kazdy lekarz mi to prorokowal. Zocha powstala przy pierwszym a Krycha przy trzecim podejsciu wiec raczej moja patologia nie miala wplywu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.